Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (CinemArt SK)

Miller

Není to žádný zázrak, objektivně je těch 75-80 % správných, ale musím udělit plný počet, protože jsem si ten film hrozně užil. Bob Odenkirk se úplně v klidu dokázal vymanit z toho, že kdy byl Saul Goodman, a naprosto mi ve své roli losera-frajera sedl, byl ostrej jak břitva. Skvělej pohodovej akčňák, když nechcete koukat na nic hloupého, ale nechcete přemýšlet nad smyslem bytí. ()

Hanys_

Jasně, je to trochu John Wick a v závěru i těžká parodie na Equalizéra (celkově scénář moc neoslní), ale je to tak krásně 80-90kové...a ve všech rovinách tak zábavné, že je těžké druhému Najšulerovi vytýkat neoriginalitu. Scéna v buse absolutní nářez. 7.5/10 ()

Corpsegrinder

V podstatě rádoby cool verze Dějin násilí. Od režiséra bych čekal větší nářez, finále kde nastoupí doktor Dement Brown s brokovnicí už vyloženě trapný. Výběr muziky se do většiny scén vůbec nehodil. Škoda. ()

Orthank

Ale áno je to tam, a to aj napriek nie úplne konštantnej úrovni, povedomej zápletke, či kolísavej nápaditosti alebo príliš jednoznačnému záveru. Samozrejme aj vďaka skvelému Onderkirkovi, ktorý akoby si túto rolu u tvorcov doslova vyprosil.... ()

Junglista

Jasně, je to takovej sidekick film Johna Wicka - nic přelomovýho, ale zábava je to parádní. Ale nic nemůže překonat Christophera Lloyda, to prostě ne. Ten zastínil úplně všechny a stačila mu k tomu jedna scéna :-) ()

jakeer

Zozačiatku sa to tvárilo ako vážny film, s akou takou snahou o psychológiu postáv, až sa napokon ukázalo, že má ísť o blbinku. Mala to byť bohapustá zábava, no mňa to nebavilo. Dve hviezdičky nedávam len vďaka postave otca hlavného hrdinu, ktorá bola v konečnom dôsledku naozaj zábavná. P.S. Paranormálny jav som si užil pri záverečných titulkoch, keď som zistil, že tu hrala Connie Nielsen. S tou som sa divácky zoznámil včera, pri úplne inom, dánskom filme, kde v podstate tiež hrala trpiacu manželku. ()

HonzysKISS

Tak tohle byla luxusní podívaná! Chudák Saul si už svoji slabost musel něčím vynahradit, a že se mu to povedlo! Všechno mě tu bavilo. Zbraně, akční kamera, humor, všemožné udělátka např. z pastiček na myši a Nobodyho tatík, který vypadá jako Hector Salamanca. Super! Jenom trochu škoda, že tu byla ochuzená scéna přestřelka u bosse, ale nevadí to tolik. Víc by mě spíš zajímala Nobodyho minulost. Snad bude další díl 90/100 ()

Mafiapau

A tak tu máme další přírůstek do rodiny John Wick, Taken, Equalizer.. a jeho jméno je Nobody aka Hutch. Z těhto uvedených filmům je to asi nejlepší film na brdo: "byl jsem zabíjející zrůda, pak jsem dal Alt+F4 svému kontraktorskému životu a žil jsem poklidně s rodinou dokud-". Takže rozhodně dávám plný hodnocení, a doufám že dvojka už nebude, jelikož víme, jak špatný rozhodnutí to bylo ve všech uvedených případech na začátku uvedených.. ()

Strandmon

Já nerad chodím s proudem, ale v tomhle případě dám zdejším hodnocením za pravdu, protože tohle je opravdu neskutečná jízda. Najšuller už přisel s výborným Hardcore Henrym, ale tam mi něco k dokonalosti ještě chybělo, Nobody už má ale všechno. Fajn herce, smysl pro humor, originalitu, skvělou atmosféru s přesně sedícím hudebním podkresem, no a ta akce? Akční sekvence jsou naprostý masterpiece a doufám, že nám Ilja bude teď už jenom dále sázet jednu bombu za druhou a jednou usedne k nějakému velkému očekávanému akčňáku, protože talentu má na rozdávaní. Každopádně doufám, že dvojka přijde brzy, protože filmy jako Nobody bych si rád nepouštěl čas od času, ale 3x denně. Pecka. ()

mclenin

"Better call Wick". Akčná "řezba" v štýle revenge slučky síce neprináša nič objavné, no dokáže solídne zabaviť v rámci znesiteľnej stopáže. Odenkirk rolu, v ktorej sme ho (myslím) doposiaľ nevideli, aj napriek tomu, že nie je príliš uveriteľná, zvládol s prehľadom. Pritom prvá polovica je znateľne kvalitnejšia a scéna v autobuse priam excelentná. Druhá polovica už viditeľnejšie trpí klišé akčného žánru až zachádza do istej paródie čo podľa žánrového zaradenia filmu však asi nebolo jeho zámerom. No inak solídna záležitosť a určite nie je na škodu ho zhliadnuť. ()

Mitin

Výborně napsaný, na svůj žánr hodně kreativní. Boba bych nikdy netipnul do podobný role, ale Nobody mu neskutečně sedl, už jen díky Wolf in Sheep's clothing. ()

woodsman

coze tak takuto pecku co necakal ale ze vobec John Wick ma vaznu konkurenciu naprosta bomba film takto sa maju tocit filmy uplne nenapadny clovek a takyto zabijak z neho pekne rozjebal tych rusov ()

Cuzan

Celkem milý akčňák o probuzení hrdiny, kde bychom to nečekali. Bob Odenkirk v roli, kde bychom ho nečekali, dělá všechny ty výpady, kope a sází víc ran, než vtípků. A i tak se to celé nebere moc vážně, což mi přišlo osvěžující. ()

Patrik256

Rozpočet: $16,000,000 // Tržby: $55,405,035 // 1. víkend v USA: $6,820,100 // Tržby v USA: $27,268,035 // Tržby v ČR:  Kč 1 096 788 // Diváci v ČR:  6 521 // Tržby v SR: $13,636 // Kombinácia temného prostredia s tou hudbou diváka vtiahne do deja hneď od prvých minút filmu a drží až do titulkov. Bob Odenkirk ktorého môžeme poznať hlavne zo série Perníkový tatko stvárnil svoju úlohu veľmi dobre, jeho pomalé budovanie postavy od nevinného muža až po zabijáka je dobre spracované. Kto videl film John Wick si určite príde na svoje. Akčné scény ma bavili. Takisto aj súboje a naháňačka s autami boli pútavé. Pri finálovej scéne ktorá mi pripomenula film Sám Doma keď si Kevin pripravil dom na banditov nesklamala a bavil som sa pri nej. Vo filme nájdeme aj zopár vtipných scén ktoré určite potešia. ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)