Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

v.indruchova

Násilí, sprosťárna, vulgarismy. Trochu toho humoru. Pro mě nic moc. Zbytečně dlouhé. Kamera a hudba zajímavá. /v roce 2020 viděno v českém dabingu což nemohu dopočit, celke v tipný, když od toho nic nečekáš. BAnda diletantů, kteří mají víc štěstí, jak rozumu. Aspoň jde vidět jak se to nemá dělat. ()

Cazzysvjet

Je zajímavé pozorovat gangsterovky v €vropském stylu, kde se neplýtvá municí a falešnou krví , za to skvělými hereckými výkony a zajímavým scénářem a vtipnými hláškami. A pokud přičteme hvězdu za to , že až na vyjímky bývaj příběhy s "Narratorem" vždy o kus lepší máme úctyhodných 85%. Opravdu moc jsem se bavil. Vřele doporučuji. ()

Delmondo

Trochu jednoduší než Podfu(c)k ale stejně ujetý a zase v tom hraje Jason Statham a spol. Pro Ritchieho genialitu smysl nemám ale zas takovej debil abych nepochopil o co mu jde taky nejsem. Scénář opět krásně propracovaný a konec jak se patří vypointovaný. Ty čtyři frajeři se do průseru dostali tak krásně jak z něj nakonec vylezli a já se u toho náramně bavil, takže ode mě každej z nich získává hvězdu. ()

smetak30

Taký trošičku horší Snatch, ale stále je to 5* zábava. Čo sa týka čierno-humorných gangsterok, Guy Ritchie nemá momentálne konkurenciu. ()

ZaFi.

Tak za mě tedy o něco lepší, než Podfu(c)k. Chvilku trvalo, než jsem se zorientoval, kdo je s kým a kdo proti komu a pak už jsem si jen užíval tento Ritchieho báječný kousek, při kterém jsem se skvěle pobavil a s napětím sledoval, co bude následovat, a jak že to nakonec dopadne. A ten závěr? To je vážně TOP. Už se těším, až se podívám znovu. Lahůdka! ()

kolodej1

opravdu velmi povedená komedie s řadou vtipných situací a hlášek. Jediné, co bych tomu trochu vytknul, byl překombinovaný děj, v tomhle by bylo lépe být umírněnější. Jinak jsem se ale velmi dobře bavil a co víc si od takového filmu přát! Dneska už kultovní záležitost, která předběhla svou dobu ()

Kozlowski8

Eddy je pokerový přeborník. Spolu se svými třemi kamarády seženou 100 000 liber, nutných k účasti v pokerové hře. Eddy však během chvilky přijde o vše a navíc o půl milionu liber, které musí do týdne vrátit. Tím se rozběhne kolotoč událostí, spojených se snahou získat prachy... Guy Ritchie znovu ukázal svůj typický nadhled a cit pro příběh. Míchanice, která má hlavu a patu a vše je směřováno ke gradujícímu závěru. Konec, stejně jako celý příběh je očekávaný a předvídatelný, přesto jsem se velice bavil. 80%. ()

BrusVejn

Začiatok veľmi pomalý a kŕčovitý, ale akonáhle sa to začne zamotávať je to jedna báseň. Posledných niekoľko desiatok minút sú vyložene lahôdka. ()

pierre9

Do kolien som nešiel ani zo Snatch, ani z tejto lepšej Tarantinovky. Nehovorím, že je to zlý film, no ako sa dostal medzi 100 najlepšie hodnotených filmov na CSFD, tak to mi (zatiaľ?) naozaj uniká. 3,5* ()

Radek273

Žádná extra třída, ale poměrně lepší než Podfu(c)k. Krom přehlednosti se tu výrazně dostává ke slovu i humor (pěstitelé trávy,..), který sice pořád není tak často, jak by se očekávalo, nicméně kvalitu jasně pozvedá. Tentokrát tu sice nikterak nevyčnívají žádná herecká esa, ale těžko říct, možná je to i dobře. ()

LencaN

Nějak mi uniklo, proč má toto tak vysoké hodnocení. Nenašla jsem na tom nic světoborného. Zlodějíčci, prachy, drogy, zbraně, mrtvoly, propletení dějových linek. Toť vše. Zezačátku to bylo hodně zamotané, takže mi dalo zabrat vůbec se v tom zorientovat. Občas zajímavá hláška, ale jinak celkem nuda i přes hodně vyprázdněných zásobníků na náboje. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)