Ambiciózny detektív a zároveň hlavný inšpektor Lee (Jackie Chan) je pýchou hongkongskej polície. Je tvrdým a húževnatým policajtom, ktorý prejaví svoju  perfektnú znalosť bojových umení až v momente, keď jeho protivníka delí od stretu so zemou iba pár sekúnd. Vyniká dokonalým zmyslom pre disciplínu, vlastnosťou, ktorú na ňom nemôže vystáť jeho kolega,  detektív z Los Angeles James Carter (Chris Tucker). Napriek svojim nesporným profesionálnym kvalitám je Carter pre nadriadených nočnou morou. Takú kombináciu ľahkomyseľnosti a arogancie zatiaľ nedokázal vydržať žiaden z jeho partnerov. Na americkej ambasáde dochádza k explózii bomby a tá vezme so sebou do ničoty dvoch amerických agentov, vyšetrujúcich finančné machinácie. Všetko nasvedčuje tomu, že za celým atentátom stojí Ricky Tan (John Lone), elegantný a nemilosrdný šéf miestnych triád Fu-Cang-Long a naši hrdinovia  s ním budú mať  plné ruky práce... (TV Markíza)

Skalda

Určitě to není špatný film, i když patří k těm málo kde Jackie ukáže minimum ze svých schopností. Nevim ale co tam dělá ten černoch co mě vytáčel už v jedničce - von neumřel??? ()

Macik

Jedničku jsem zatím neviděl ale jestli je pravda jako pokaždý,že jednička je lepší než dvojka tak si jí ale honem rychle běžím půjčit do videopůjčovny páč tady u toho jsem se nařechtal jak blbej.. Prostě mi to v danou chvíli a v danou situaci sedlo jak Lennonovi "lennonky"..:-) ()

Mikino00

Jednoduchá přímočará zábava bez nějakého převratnějšího děje, který je neuvěřitelně průhledný už od začátku. Pár obstojných bojových scén ničí svým vrozeným imbecilstvím Tucker. Nemůžu se zbavit dojmu o zbytečnosti tohoto pokračování. ()

mira007

Slabší než jednička - ten menší o něco méně předvádí akrobatické kousky a ten větší o to víc žvaní. Špatnej poměr aktivit ve scénáři, ale jednou koukatelné to je. ()

Bozvav

Skvělá a zábavná podívaná, která viděna už po třetí a pořád baví. Spojení Jackie a Chris evidentně funguje na plné obrátky. Pochopitelně nejde o nějakou intelektuální zábavu, ale akční komedii, která je nabitá energií a zábavou. Pokud někdo hledá něco duchaplnějšího, ať kouká na něco jiného. za mne pěkné 4 hvězdy. ()

Puol

Slabý odvar z Jackieho honkongskej produkcie, ale v Amerike zarobil miliony. Inak celkom slušné nenáročné pokračovanie tiež veľmi úspešnej buddy komédie. Chris Tucker je skrôr protivný ako zábavný. Takže 4* s prižmúrenými očami hlavne za Jackieho a zopár humorných scén. ()

MickeyStuma

Pokračování předešlého snímku navazuje na předchozí děj. Minule se vše odehrávalo v Americe, teď jsou oba policisté v Hongkongu. A opět dostali případ a opět se je jiní vyšetřovatelé snaží vyšachovat z vyšetřování. Takže nic originálního. Tvůrci se však tentokrát viditelně vyvarovali z předešlých chyb a rozehráli akci odlehčenou skvělým humorem přesně tak, jak jsme u Jackieho Chana zvyklí. Chris Tucker září jako nikdy a v každém záběru je vidět, jak se oba skvěle doplňují. Akční scény plné výtečných kaskadérský kousků mi připomínají Chanův skvělý 'Police story'. Tempo je opět rychlé, ale logičnost a srozumitelný spád to vůbec nepostihuje. Stopáž je o něco kratší, než byl u minulého snímku, a zdá se, že k dobru věci. Dvojka se tentokrát povedla a napravuje tak svoji pošramocenou předchozí reputaci. ()

Besyn

Stejně skvělé jako jednička,ale bodík dolů za tu příšerně krátkou stopáž ! Klidně to mohlo být o dost delší. ()

Gixian

Ten obsah byl fakt hroznej. Děj, zvraty, humur... cílovou skupinou všeho asi měli být teenageři. Film byl trapný a nezábavný, jediné zajímavé v něm byly (jako obvykle) Jackieho kousky. Ale už za ně, a za pár hezkých tvářiček ve vedlejších rolích, dávám 50%. ()

patroklos

Nemám žádný důvod nedat filmu pět hvězdiček, moc dobře jsem se bavil, když si vzpomenu na skvělou scénu v masážním klubu, dodnes se mi chce smát... moc dobrá komedie ()