Hviezdna brána

• Česko Hvězdná brána (viac)
USA / Kanada, (1997–2007), 157 h (Minutáž: 42–96 min)

Recenzie používateľa Jan.Cada1 k tomuto seriálu (224)

Noční směna (2002) (S06E05)

Mega nelogický díl, navíc bez Jacka a jeho hlášek, takže spíše nudnější díl. ()

Kobka (2002) (S06E06)

Setkání s Danielem moc potěšilo a pochopili jsme zase o trochu více, jak povznesení fungují. ()

Stínohra (2002) (S06E07)

Epizody s Kelowňany mě moc neuchvátily, stejně jako tato. ()

Hrdinové (2002) (S06E08)

Akční epizoda kombinovaná s humorem, trošku nerealistické, ale vesměs originální epizoda. ()

Svornost (2002) (S06E09)

Díl o spojení tří velkých spojenců - Tauri, svobodných Jaffů a Tok'rů. Už už jsem si myslel, že by to mistr Brai'tac nedal... uf ()

Lék (2002) (S06E10)

Jeden z nejlepších dílů šesté série, velké odhalení a charakter a obětavost Tok'rů opět ukazuje, jak jsou od svých zlých bratrských háďat jiní. ()

Prometheus (2002) (S06E11)

Díl plný akce a konečně po šesti sériích krásná lidská loď. ()

Nepřirozený výběr (2003) (S06E12)

Snad ještě lepší díl než předchozí. Vyřešení situace trošku mimo zásady týmu SG-1, ale ono se jim to nakonec vrátí. ()

Karanténa (2003) (S06E13)

Jisté nesrovnalosti by se našli - jak můžou housenky lézt po stole, když nemohou interagovat s předměty? Navíc autoři mohli vymyslet něco více originálního než haveť. Ale dějově to bylo dobré počínání. ()

Kouřová clona (2003) (S06E14)

Velmi dobrý pozemský díl, které většinou bývají slabší. Tohle byla výjimka. ()

Ztracený ráj (2003) (S06E15)

Nevěřím, že by tým vědců a Sam nepřišli dříve na to, že jsou na měsíci, navíc chemie Jack Maybourne už je dost vytracená mi přijde. ()

Proměna (2003) (S06E16)

Nirtti je konečně dole, už mě tato postava pěkně vytáčela. ()

Prozrazené tajemství (2003) (S06E17)

Velké odhalení zbylým velkým vládám Země. Rekapitulující díl s politickým pozadím. ()

Trosečníci (2003) (S06E18)

Další ze zajímavých plot twist příběhů. ()

Dvojí realita (2003) (S06E19)

Epizoda věnující se naplno Teal'covi. Bylo velmi zajímavé sledovat alternativní život hasiče. ()

Svědek minulosti (2003) (S06E20)

Pořádná akce s X-303, líbí se mi, že loď je pořád velmi nevyzpytatelná a nespolehlivá. ()

Proroctví (2003) (S06E21)

Díly s časovými hrátkami mám hrozně rád, tahle byla trošku slabší, ale i tak nadprůměrná. ()

Kruh se uzavírá (2003) (S06E22)

Bezkonkurenčně nejlepší díl šesté série plný akce, nových poznatků o Anticích a prvních zmínek o bájném městě Atlantis. ()

Season 7 (2003) (S07)

Sedmá série je poslední dobrou sérií SG-1. Této sérii vládnou dva dvojdíly Hrdinové a Ztracené město, zbytek je průměr nebo lehký nadprůměr. Určitě stále pořádná porce sci-fi. ()

Návrat ztraceného syna (2003) (S07E01)

Daniel se vrátil, sice se mu pamět vrací nějak podezřele rychle, ale jsem rád, že je zpět. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě