For All Mankind

• USA For All Mankind
USA, (2019–2024), 40 h 5 min (Minutáž: 42–82 min)

Joel Kinnaman, Wrenn Schmidt, Krys Marshall, Jodi Balfour, Shantel VanSanten, Cynthy Wu, Coral Peña, Michael Dorman, Sarah Jones, Edi Gathegi (viac)

Predstavte si svet, v ktorom sa vesmírne preteky nikdy neskončili. Ronald D. Moore prináša strhujúci pohľad na alternatívnu históriu a ukazuje riskantné životy astronautov v NASA a ich rodín. (Apple TV+)

Recenzie používateľa pichta k tomuto seriálu (36)

Sivosť (2021) (S02E10)

Napriek tomu,že to skončilo viacmenej happyendingom, tak sa mi to páčilo. Milenecký par musel zomrieť z kesonovej choroby, tam ina možnosť nebola,ale dali to ako sa na americky serial patri. Vsetko viacmenej skončilo dobre,aj Regan bol spokojný. No a Rusi si idu svoje, špionáž pokračuje a Margo sa chyta, nie úplne, ale robi chyby ako s tymi motormi. Ed to vyriešil posvojom. Chcel by som vidieť ako to zdôvodnil. Chapem ho, len by som chcel počuť tu slovnu interpretáciu. No a epicky pohreb na záver. Samozrejme, ze si nechali otvorene vráta do ďalšej série. Bude určite skvelá ()

Polaris (2022) (S03E01)

Za tých 10 rokov sa udiali riadne zmeny. Krásne upraveny súhrn správ čo sa udialo. Najviac ma prekvapil ten vesmírny hotel. Potom Mexičanka a Ed. Margo sa ostrihala na kratšie. Ale to ako vynáša Rusom…ďalšie diely budú určite dosť zaujímavé. ()

Veľká zmena (2022) (S03E02)

Baldwinova robi zásadný krok, ktorý ma vplyv na vela vecí. Margo pojde hlbšie do sraciek. Ako v bežnom živote ()

Staviť všetko (2022) (S03E03)

Vabenie nových ludi do novej spoločnosti, ktora chce ísť na Mars. Skratka nech mi nikto nehovorí, že to nie je Elon Musk. Par prekvapení ()

Údolie šťastia (2022) (S03E04)

Súťaž môže začať. Rusi su Rusi. Oni sa nezmenia, ani v reálnom živote. Očakával som to. Bude to zaujímavé. Margo ma problém ()

Sedem minút strachu (2022) (S03E05)

To napätie, ktoré vzniklo ma baví. Všetci za jedneho jeden serie na všetkých - Rusi... Margo sa začína variť, stalo jej to za to? 7 minút hrôzy - napätie nebolo až také veľké. Ale spojenci? Najivni Amici... ()

Nová rajská záhrada (2022) (S03E06)

Postupne sa rozvíjajúce vzťahy a občas prekvapko. V tomto dielo nezaspali na vavrínoch a diel napredoval vo viacerých oblastiach. Ed sa dostal na druhu základnú aby doniesol vybavenie a kvôli spoločnej misii. NASA sa dozvie o vode, čo trochu naštrbí vzťahy medzi astronautami. Rusi ako vždy drzi. Pekne vidno technologicky pokrok ()

Zvrhnutie (2022) (S03E07)

Maldemu Steavensovi na Marse riadne hrablo v bedni, celý došťukaný. Až ma na konci dobre nasral. Jeho brat na Zemi je tiež čudák. Gay/lesby storry na zemi sa akosi dramatizuje. Budu to mat ťažké ()

Piesky Aresu (2022) (S03E08)

Dramatickost a napätie až do konca dielu. Veľa vecí sa udialo a tak to ma byt. Poriadny a nepredvídany spad udalostí ()

Návrat domov (2022) (S03E09)

Zákony a právo dostava na kolena cely diel. Dotýka sa všetkých. FBI pojde po Margo, prezidentka bola pritlačená k múru, Kellina choroba a ten záver? To čo? Ďalší diel bude riadny ()

Cudzinec v cudzej krajine (2022) (S03E10)

Tak akože toľko zvratov a nápadov, čo vychrlil tento diel je naozaj moc aj pre fajnšmekra. Akože ten korejcan co? Asi bol prvy človek na Marse. Tehotná žena s preeklampsiou priputana na vrchu modulu leti rýchlosťou 2500km/h vystrelena do volneho priestoru a zachytena vesmírnou loďou, kde porodila o mesiac skor bez pomoci a inkubatora... Ed Baldwin je ako kocur-9 z 9 zivotov ma este 4. Vybuch? Do do p... Margo....no comment ()

Glasnosť (2023) (S04E01)

Krásna minulá budúcnosť. Dej sa pomaly kristalizuje. Nehoda zmenila plány viacerých misii. Vzťahy sa rozvíjajú. Táto 4.seria je celkom taka slabšia ()

Pekný solárny deň (2023) (S04E02)

Nove tváre začínajú nový život. Nove problemy. Taky polozaciatok seriálu. Vytiahnutie starych hercov do nových uloh ()

Medvedie objatie (2023) (S04E03)

Celé to je veľmi pomalé a vláčne. Ruský systém sa nezmenil, amerika ma trávu a Severná Kórea ide chce do vesmíru manželku - na diely? ()

Rozdelený dom (2023) (S04E04)

Na začiatku bol problém medzi rusmi, ktorí sa pobili a vzhľadom na debilnu ruzzku politickú situáciu sa všetko posralo. A na konci so šťastným americkym koncom dali všetko do poriadku ()

Zlatovláska (2023) (S04E05)

Zaujímavý diel o šutri a vzťahoch. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

Apple TV+ nabízí seriály zdarma

12.04.2020

Na jeden týden nabízí streamovací služba Apple TV+ několik ze svých seriálů všem divákům zdarma. Akce by měla být spuštěna v USA a všech dalších zemích, kde je služba dostupná, tedy včetně České… (viac)

Prosinec na Apple TV+

Prosinec na Apple TV+

04.12.2019

Druhou streamovací službou po Netflixu, která si bude chtít o svátcích přetáhnout na svoji stranu nové diváky, je Apple TV+. Ten vyrukuje již 6. prosince s prvními třemi epizodami dramatického… (viac)

Disney+ už drtí Apple TV

Disney+ už drtí Apple TV

13.11.2019

Streamovací války započaly a web Business Insider teď čerstvě vydal analýzu, která popisuje start obou nejnovějších velkých streamovacích služeb Disney+ a Apple TV Plus. Klíčová je zde poptávka … (viac)