Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

Recenzie používateľa bubun k tomuto seriálu (8)

Krok za krokom (1991)

Je k pobavení, jak si tady mnoho uživatelů stěžuje na "morální ponaučení" a sentiment v seriálu obsažený, ale přitom u plejády stupidních amerických filmů, kterým dominuje přehršel digitálních efektů, opulentní výprava, bombastická hudba a "hvězdné obsazení", jim ty tuny patosu a sentimentálních dialogů nevadí.  Zde by se hodil "roll eyes" smajl.  Poznámka:  U Kroku za krokem je to tak, že čím pozdější série, tím méně a kratší tam ty "moralistní" sekvence jsou, až u některých epizod vymizí docela. ()

Nové auto (1991) (S01E12)

Třešničkou na dortu tohoto dílu budiž Norbi. "Mým nejsympatičtějším orgánem jsou játra. Jsou ohromně šťavnatý a dokážou bezvadně klouzat ze schodů" Nebo "Máme teď každoročně výprodej rakví, aby se uvolnilo místo na nové vzory. Už jsi, Franku, přemýšlel, v čem strávíš věčnost?" ()

Přijímací zkouška (1992) (S02E01)

Jeden z nejlepších dílů Kroku za krokem. "...a než se naděješ, 'Doktor Koudy na operační sál, doktor Koudy na operační sál' ." ()

Všichni za jednoho (1993) (S02E21)

Nesnáším tyhle baseballový sitcomový epizody. Dvě hvězdičky za druhou dějovou linku. ()

Výměna rolí (1993) (S03E05)

Jeden z výborných dílů, a to nejen v rámci třetí série. "Synu, když podvádíš.... podvádíš sám sebe!" ()

Divoký večírek (1995) (S05E03)

Tak Dana se konečně trochu odváže, ale prudérní americká výchova káže, aby se jí to pořádně omlátilo o hlavu. Carol neobratnou a zcela průhlednou manipulací dosáhne svého a Dana se stěhuje po jediné (!) noci zpátky do rodinou přeplněného baráku. Blbost, ale jinak mě tato epizoda celkem baví, právě kvůli tomu večírku. ()

Opičí hrátky (1995) (S05E07)

Obecně nemusím, když tvůrci cpou do seriálů opice, protože 80% fórů je pak založených na tom, jak se ta daná opice šklebí, zubí, jak čumí, směje se apod. Někomu možná přijde vtipné vidět, jak šimpanz kasíruje za barem, mně ne. Takže pro mě slabší díl. ()

Mladí duchem (1996) (S05E17)

Jeden z lepších dílů 5.série... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)