Dana má devätnásť a myslí, že je načase, aby sa osamostatnila. Nasťahuje sa teda do podnájmu k spolužiačkam z univerzity a pri príležitosti takého významného životného kroku usporiada večierok. Napriek svojim zásadám sa ale opije a urobí si poriadnu hanbu. Po tejto skúsenosti usúdi, že ešte nie je dosť zrelá, a vráti sa domov. Cody sa dostane do ťažkej situácie, myslí si totiž, že nový sused je hľadaný zlodej šperkov, na ktorého je vypísaná odmena 50-tisíc dolárov. S pomocou JTho a Marka sa rozhodne muža "uloviť". (TV Markíza)

bubun

Tak Dana se konečně trochu odváže, ale prudérní americká výchova káže, aby se jí to pořádně omlátilo o hlavu. Carol neobratnou a zcela průhlednou manipulací dosáhne svého a Dana se stěhuje po jediné (!) noci zpátky do rodinou přeplněného baráku. Blbost, ale jinak mě tato epizoda celkem baví, právě kvůli tomu večírku. ()

Sany33

Príbeh: Dana sa sťahuje na koľaj a hneď prvá párty končí fiaskom. Carol jej musí prísť prehovoriť do duše. Frank potrebuje v noci svoju ženu, ktorá sa mu ale stále vzďaľuje. Prevedenie: Slabší diel, kde Dana zrejme mala byť extrémne vtipná ale bola extrémne trápna. Frankovo vypľutie vody cez celú kúpeľňu je super. 75% ()

topi80 odpad!

Dana se v devatenácti poprvé vožrala, což jí přivedlo ke zjištění, že by bylo dobré ještě nějakých 10 let bydlet doma, mít občas domácí vězení a podobně. Poněkud trapné... ()