Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

JackBauer

Nejak nerozumiem tomu, že tento počin má tak vysoké hodnotenia... Videl som to ako 7 ročné dieťa a žral som diel za dielom, teraz som si pozrel len nejaké tie diely a bola to katastrofa pre mňa... Afektované, zlé herecké výkony každého z hercov, zlé priam hrozné dialógy, a primitívny nevtipný humor.. ()

senoritar

Jeden z nejlepších sitcomů, jaký byl kdy natočen. Humor, který nikdy nezestárne, doslova pryští z každé scény, nechybí ani morální poučení a nesmrtelný vrcholný výkon Sashy Mitchella v roli Codyho. Tohle se opravdu povedlo. ()

Drakon

Můj nejoblíbenější sitcom a seriál vůbec. Je to absolutní oddechovka a relax, neřeší se zde žádné závažné a stresující problémy a vše je bráno s nadsázkou a humorem, postavy jsou skvěle napsány a neomrzí i díky vynikajícím hercům a mezi jenotlivými díly je jich jen pár, které kazí celkový naprosto pozitivní dojem z tohoto výborného seriálu. Jediný zápor je to, že tvůrci se snažili do každého dílu narvat morální ponaučení (asi aby poučili americkou mládež). ()

sun.eagle

Za to že to byl můj první sitcom, za nědělní podvečery a s tím spojená nostalogie, vzpomínky na dětství, za hlášky Dainy jimiž stírala Codyho a pak J.T. za kupu srandy a krásných vzpomínek, které přebijou i to časté moralizování. Moje srdeční záležitost. ()

adooo

Skvelé rodinné, výborne vykreslené a formujúce sa charaktery a celkom bežné ale i nezvyklé rodinné príhody, ktoré sa môžu stať aj nám.....fakt skvelý rodinný seriál :) ()

ac.milan

Za mladších čias seriál, ktorý nemal obdoby na TV scéne, respektíve nevedeli sme, čo je to kvalitný sitcom. Z každého dielu išli kilá humoru, dotvorené vždy nejakým tým morálnym ponaučením. A práve to sa stalo časom vecou, ktorá mi na tom seriáli otrasne prekáža a vždy, akonáhle klesne humor, spustí sa tá dojemná pomalá hudba a ozve sa prvé „ach“, prepínam na iný kanál. Vadí mi tá neuveriteľná slušnosť, skoro až blbosť jednotlivých postáv, ktoré sa snažia byť dokonalé, ale nevychádza im to, lebo je to na smiech. Matka hysterická puntičkárka, tatko chlap pod papučou, ešte aj mäkký, decká škoda reči. Cigareta je niečo, čo chytia do ruky len najväčšie trosky, alkohol takisto, jeden pohárik znamená automaticky ožratie do nemoty a stavy, z ktorých nejde von, napriek tomu, že vek v seriáli prevyšuje 18, či 21 rokov. Jediné plus za „Kouďáka“, ktorý to tam má celé na háku a baví už len tým, že je. A aj ten po pár sériach odišiel a tým pádom ten seriál pre mňa skončil. Ten Francúz „žánlyk“ bol omyl, ktorý si uvedomil asi aj sám tvorca. Seriál ½*, Koudy 4*, výsledok 3*. ()

CrazyAdinn

Úžasný seriál se skvělými hláškami. Báječná oddechovka po vyčerpávajícím dni v práci, kdy zjistíte, že nejste sami, kteří mají problémy. ()

Pukancek

On má svoje deti, ona má svoje deti, stretnú sa na Hawai, a či tie ich ratolesti chcú alebo nie, musia sa naučiť žiť spolu pod jednou strechou, čo nie je také jednoduché. Aby táto rodinná idylka, na čele s Carol a Frankom, nezačala nudiť, na scéne nesmie chýba´t ani bratranec "Kouďák" ;) O zábavu maju postarané už len každodenným vstávaním. Seriál so sebou prináša aj niečo poučné či dojímavé, čo býva odhalené na konci filmu. Na pár nudných častí považujem ale tento seriál za veľmi dobrý a kvalitný. 4* ()

jakub.kuba

Pro mě to je jeden z nejlepších seriálů vůbec. Charaktery všech postav jsou tak skvěle vymyšlené a rozřazené aby si vzájemně odporovaly, že to je dovedené k dokonalosti. Jen je škoda že poslední dvě série bez Codyho už nebyly tak skvělé. Nebo tedy spíše skvělé byly, ale Cody tam prostě chyběl... ()

Slypp

Seriál, u kterého se nudit nebudete. Nejlepší tam je asi Kouďák, se kterým se nejvíc zasmějete, ale když se k tomu potom všichni přidaj, tak se jenom smějete. Každý si tam delá z každého srandu a spousta povedených scén. Děje dílů jsou hodně zajímavé. Seriál si ty 4* určo zaslouží. :D ()

jarod13

Jeden z prvních zahraničních kvalitních sitcomů, které se u nás objevily. řekl bych, že to byl opravdu průkopník a ve své době nedostižný seriál. Téma bylo také skvělé a hlavně postava "Coudy", prostě skvělé.... ()

Mithal

Kvalita dílů je někdy dost nestálá, ale Kouďák zachraňuje většinu situací. Tedy až do doby, kdy je nahrazen francouzem, poté kvalita seriálů až nepříjemně klesá. ()

Thrakan

Jako dítě školou povinné jsem tento seriál strašně žral. Nyní s odstupem času mě neskutečně irituje. Dožírá mě jak každý jeden díl končí happy-endem z něhož plyne mravní ponaučení. Také postava "Koudyho" je tragická!!! Mluví a chodí jak debil, ale nejhorší je, že vůbec není vtipný. ()

FANzNR

jeden z klasických sitkomov, ktoré sa ani po čase neopozerajú (samozrejme záleží od vkusu)...aj po tisíci krát sa na to vždy rád pozriem... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)