Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

RigorMortis

Deväťdesiatková srdcovka, na ktorú vždy rád spomínam. Aj ten dabing bol na pomery slovenského v pohode.  Príbeh americkej patchworkovej rodiny z malomesta, ktorý pôsobil o dosť  uveriteľnejšie než náboženská agitka 7th Heaven. Zamrzela nedávna smrť Suzanne Somers a prekvapil fakt, že veľká väčšina predstaviteľov tejto podarenej rodinky skončila po seriáli s herectvom. ()

bohhous22

Mě tyhle rodinný sitcomy s moralitkou na závěr vlastně jen serou.U Modern Family to zvládnu, protože je nacpaná geniálními gagy,ale Step by Step je tuctovka ()

(fjw)

Parádní seriál. Neexistuje v něm díl, jemuž bych jsem se nezasmál:) Herci jsou dobře vybraní. Njevíc se mí líbila dvojice "Džejtý a Rich" a samozřejmě Coudy, čéče:D A taky Dana, ta někdy opravdu perlila:) ()

Weirdman

4/10... Ďalší "skvost," ktorý som kedysi sledoval každý večer jak sväté obrázky a teraz som sa pri jeho sledovaní cítil občas trápne... ()

PROTIVETRU

Je to dost schematické, vždy s nejakým tým ponaučením a zaškatulkované postavy u ktorých sa dá veľmi často predvídať chovanie a ich gagy sa opakujú donekonečna ale úlohu nenároného rodinného seriálu to zvláda a napriek záporom, ktorých je asi viac, to pobaví a príjemne zabije 20 minút. Dana má svoje čaro, Frank, Mark, JT tiež pobavia a zvyšok tiež ale tí zvyknú liezť aj na nervy. ()

Gladi

Tomu hovorim serialova klasika:-)bratranec Coudy bol jednoznacne najuletenejsi clen rodinky a paradoxne najcharizmatickejsi. Serial tazil aj zo skveleho ceskeho dabingu. ()

Efreeti

Až zpětně si uvědomuji, jaký to byl primitivní seriál bez nápadu...připadá mi jako bych ho v mládí sledoval takříkajíc ze setrvačnosti...holt těch pár let po revoluci jsme ještě neměli šajn co je to kvalitní zahraniční seriál ()

Bratr

kolik to mělo dílů? 8564? A v každým je nějaký morální ponaučení? No tomuhle já říkm bezedná studnice scénáristických nápadů. Navíc je to i vtipný, což by taky nemuselo. Jedná se rozhodně o jedničku v žánru. ()

kenny79

Seriál mého mládí a myslím, že ne jen mého. Před časem jsem měl možnost, už o něco starší schlédnout pár dílů a stále dost dobré. :D Škoda, že v dalších sezonách už nehraje Sasha Mitchell. ()

LuckyK

Žádná totální senzace na půdě sitcomu, ale klasický seriál se vším všudy, který oživoval podvečery našeho dětství a dospívání na začátku devadesátých let. Ze sentimentu. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)