Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa FeriusParfax k tomuto seriálu (22)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

První díl mě extrémně bavil a namotivoval na další díly. Kdo by řekl, jaký příběh se dá vystavět v 17 minutách. Bylo to komplexní a stalo se toho opravdu hodně. S otevřenou hubou jsem koukala na prvotřídní boj monster. Animace se mi extrémně líbila. Stejně tak prsa té blondýny. Konec byl famózní. Přesně podle mého gusta. Byla to supr nakládačka. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Hodně povedený díl zase s jinou animací. Roboti, poznávání lidského světa a jejich komunikace se mi moc líbila. Bylo to vtipné, milé (hlavně popis basketbalu, lidského trávení a jak se chovat ke kočkám) a poučné. Hodně povedený díl, kde jsem se smála hlavně u robota, kterak hladí kočku. Úplně jsem viděla samu sebe. Konec mi připomněl jednu moji noční můru, která se mi zdála snad už před rokem. Byla jsem v posteli a najednou se kolem mě začaly shlukovat kočky. Začala jsem je odstrkovat, ale přicházely další a další. Nemohla jsem se jich zbavit. Lezly za mnou oknem, dveřmi, komínem. Dokud mě skoro nezadusily. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Každým dílem se víc a víc těším hlavně na novou animaci. V tomhle díle ani nevím, jestli se mi líbila. Každopádně se mi líbilo prďácké tělo hlavní hrdinky a taky konec byl super. Konečné prozření mě nadchlo. Takhle by to mohlo pokračovat do nekonečna. A ještě dál. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Animace mě tady úplně neoslovila. I přesto ale musela dát spoustu práce. Celou dobu jsem se spíš nudila. Doufala jsem ve skon hlavní postavy. Od dvou hvězdiček ale tento díl zachránil hlavně boží konec. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Ne úplně příjemná animace mi pokazila celkové dojmy. Monstrum nebylo vůbec děsivé. I když počáteční řezničina byla oku lahodící. Ani by mi nevadilo, že to nebylo vtipný, kdyby se o to tvůrci tak strašně nesnažili. Konec byl sice otevřený, ale dá se tušit, jak partička asi dopadla… 😊 ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Tak to bylo hodně trapný. Zatím úplně nejslabší epizoda. I co se animace týče. Ty postavičky byly odporný. Mocichtivý jogurt na mě taky velký dojem neudělal. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Tady moje dojmy naprosto vystihla ALIENka. Skvělá hudba, skvělá animace, skvělý děj, skvělá šukačka, skvělej chlap, skvělý konec. No prostě bomba. O trošičku snad i předčil 1. díl. Jen mě mrzí, že zatím jdou všude vidět jen kozy a pipinky, ale nějaká ta kláda nikde… ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Za co má prosím tento díl 81 %? Líbil se mi začátek. Kdyby byl v tomto duchu celý díl, tak by měl u mě větší úspěch. Animace se mi moc nelíbila. Za to se ale snažím hvězdy nestrhávat. Je to extrémně subjektivní dojem a navíc i takto, pro mě, škaredá animace musela dát jistě spoustu práce. Tady jsem se už nějaké klády dočkala…. ale… Líbilo se mi ťamánkovo strojírenství a konstrukce, které vymyslel a vyrobil. Jinak mi tento díl nic moc neříkal. ()

Skládka (2019) (S01E09)

Díl takový o ničem bych řekla. Nevím, jestli se tu skrývalo poselství, ale já jsem ho neobjevila. Beru a hodnotím teda tento díl jen jako dětskou pohádku. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Trošku slabší epizoda. Úplně mě to neuchvátilo  a fakt (jako beze srandy) mě naštvalo, že konečně mohli ukázat chloubu na pěkných chlapech, ale zabírali je až od horní poloviny??? Jako pardon, ale je to fakt nefér. Prsa a pipiny vidíme furt. A když konečně můžeme vidět i chlapskou výbavu, tak to neukážou? Vlkodlačí boj byl ale fajn. ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

S tím krásným, černo humorným názvem se celkem trefili. Pomineme-li zcela očividné nelogičnosti, tak to byl moc vyvedený díl. Vesmír miluju. Když si tam paní tak lítala a věděla, že jí zbývá posledních 15 minut života, tak mi z toho bylo dost divně. Ještě jsem nepochválila nikde český dabing, který je ke všem dílům fakt povedený. Hlasy jsou vybrány perfektně a moc příjemně se na to dívá a poslouchá. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Opět zajímavá animace. Celou dobu jsem si říkala, že asi nic moc, ale jakmile začaly vzduchem a tmou plout ty krásně vizuálně udělané rybky, tak jsem měla hroznou chuť vyskočit a plout vzduchem s nimi. Když už se na to chystala hlavní postava, tak jsem jí strašně záviděla a naprosto jsem se cítila příjemně, svobodně a krásně. Pozorovala jsem plovoucí postavu a představovala jsem si mezi těmi krásnými barevnými rybami i sebe. Až na ten konec, samozřejmě 😃 Až mě samotnou překvapilo, že se mi něco takového tak líbilo ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

13. jsem narazila na svůj osud, 13. jsem se narodila. Ale tohle teda nebyla šťastná 13. Nebavil mě děj. Asi hlavně kvůli té nesympatické paní, která mi zkrátka nevoněla. A nebylo to kvůli její přismahlé barvě kůže. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

Extrémně zajímavá (ne však pěkná) animace. Myslím, že tady ale nešlo tak o animaci, jako o sdělení. Že by animace byla naschvál horší, aby vynikl příběh? Ale to jsou jen domněnky. Líbil se mi styl vyprávění. Já jsem tento krásný příběh pochopila tak, že po nekonečném hledání štěstí a místě v životě našel to štěstí hned na začátku své cesty. Že konečně našel klid, sám sebe a to, co ho dělá šťastným a spokojeným. I když je to „jen“ čištění bazénu. Tady byly české hlasy extrémně vydařené a příjemné. ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

O čem to jako mělo být? :D děsná blbost. ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Zajímavý nápad, jak představit lidskou evoluci. Ocenila bych víc scén z tajemného mrazáku. Celkem se to dalo. ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Nápad super, provedení nic moc. Doufala jsem, že to budou různé možnosti, které budou na základě faktů a opravdového co by, kdyby. Tohle bylo spíš za vlasy přitažené fantasy. Zřejmě jste se měli smát těm "super" úmrtím atd. Opak byl pravdou. Bylo to trapný. Ani jsem se nepousmála. Fakt mě to zklamalo. 1* za prvotní nápad. Kdyby udělali opravdu alternativní historii toho, jak by to vypadalo, kdyby Hitler (nebo kdokoliv) umřel, tak by to mělo jiný grády. ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Asi už jsem se po těch nic moc dílech chytala stébel. Líbil se mi přízvuk vojáků a zase nádech sci-fi z trošku jiného soudku. Hmmmmm kdo z vás tušil, že se při druhé světové vedla ještě takováhle zajímavá Tajná válka? ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Tak já jsem se u této epizody párkrát pousmála. Jak zajímavé animaci lidí s obřími neforemnými hlavami, tak nápadu. Líbila se mi telefonická podpora, která dost odrážela realitu všedních dní a zabijácký robotický vysavač/kadeřník. Odhodlaný soused s brokovnicí dával tušit jasnému konci. No… opak byl pravdou. Hodně dobře tu taky vystihli hlasy postav. ()

Led (2021) (S02E02)

O čem to mělo být? Nicneříkající, bezdějový příběh. Animace mi úplně blízká nebyla. Líbila se mi jen ve zpomalených záběrech. Nenapadá mě nic, za co bych mohla dát víc než jednu hvězdu. Bohužel. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)