Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Na Sonnie si nepřijdete (S01E01)

(epizóda)
  • USA Sonnie's Edge

V podzemním království nemá Sonnie v soubojích monster žádného přemožitele. Dokud si ale dává pozor. (Netflix)

Petr.Kocfeld

Tato epizoda je pěkná i zajímavá a souboj monster je drastický a krvavý a ony 2 holky jsou hezké a tento snímek je úžasný,ale snad až příliš krátký.Na animák je to dobrý snímek a scifi je to taky pěkné.Dávám 60 procent a 3 hvězdy.Na mě až příliš brutální a morbidní záležitost.Malým dětem bych to moc shlédnout neradil.Jsou zde také prvky romantiky... ()

diccon odpad!

Cyberpunkova WOKE lesbicka onanie pro feministky treti vlny zabalena do hezkyho grafickyho kabatku (nebo strap-onu? si vyberte...). Nenavist vuci cemukoliv muzskymu z toho caka na mile a jedinej chlap, kterej neni vykreslenej jako hovado je ten omega samec, co dela technickou podporu hlavni bestii. Ted si pro vyvazeni budu muset pustit Arnoldova Barbara Conana, bych se hodil do klidu. ()

Milky.

Asi nebudu chválit autorskou originalitu, protože to byl jen zfilmovaný začátek knihy "Druhá šance v ráji", ale protože tu už jsem četl několikrát a je opravdu skvělá, musím pochválit i tuto pilotní epizodu. Zfilmované to bylo opravdu perfektně a na začátek podobného seriálu se to skvěle hodí. Bravo, nalákali jste mě na seriál mou oblíbenou knihou. Za pět, sednout! ()

lajkus

Prvních pár minut jsem se bál, že to bude zas jeden ten příběh o holce, na kterou byli všichni muži zlí a tak ona je zlá na všechny ty jednoduché testosteronem napumpované magory co furt volaj :,, ŽENSKÝ NEJSOU TAK DOBRÝ JAKO MY CHLAPI´´. Naštěstí jsem se mýlil. Souboj dvou tězkotonážních monster byl OK. Lesbické hašteření, hodně dobrá animace a dobrý konec to vytáhl na 4*.... ()

Esgalnor

Drsná, sexy a neskutečně našlapaná patnáctiminutová jízda, která snad režisérům otevře dveře k lukrativním pracovním nabídkám. Animace strhující, tempo brutální. Jen ten arénový souboj, byť výborně zpracovaný, je poněkud předvídatelný - neuškodilo by dát trochu přednost charakterům a hlavní dějové linii. Přesto ale klobouk dolů, že zde bylo dříve či později řečeno všechno podstatné a člověk se nemá šanci nudit. Jako úvod série šlo těžko vybrat lépe. ()

• Předlohou první epizody je stejnojmenná povídka od Petera F. Hamiltona z knihy „Druhá šance v ráji“. (FikusW)