Komunita zemědělců použije domácky vyrobené mechy, aby bránili svoje blízké před invazí mimozemšťanů. (Netflix)

Rayen1

Jedno klišé za druhým, ale někdy je to potřeba. Čistá akce, vzpomněl jsem si při tom na Titanfall 2, alespoň podle robotů, a Sunset Overdrive, snad styl grafiky? Trochu mlátila do očí animace, která proti předchozímu dílu byla jak trhanec. Ale i tak si to zaslouží čtyři hvězdy (akce a klišé jsou vždycky ruku v ruce), víc než epizodu v seriálu bych si to dokázal představit jako videohru, takhle to bylo jako koukat na někoho, když hraje - je to fajn, ale rád bych se taky zapojil do akce :) ()

Renfield

...a nejlepší zůstává až ten poslední záběr. Sakra, z toho se přece dalo dostat víc, nápad je dobrý. V této podobě je to snad první epizoda, která mi přišla zbytečně dlouhá. Má sice pár hlášek, ale jinak nic moc nového, takový mix Hvězdné pěchoty, Vetřelce a kdoví čeho. Animace ale opět fajn, připomene některé starší seriály. 60% ()

CheeseFigure

Predchádzajúce tri epizódy boli fajn, ale dejovo boli, ako keby odniekiaľ vyňaté, nepôsobili kompletne, celistvo...no proste viete, ako to myslím. To neplatí o Suits. Áno, dej je jednoduchý, ide len o súboj redneckov v mechoch s mimozemšťanmi, ale je to akčné, zábavné a z doterajších štyroch epizód to malo asi najsympatickejšie charaktery. A ako aj v minulých dieloch, aj tu som s animáciou spokojný. ()

Marius_ss

Škoda že to nemalo tú TOP grafiku ako niektoré diely. Lebo inak je to skvelý kraťas, ktorý mi, čoby fanúšikovi Votrelcov, Čiernočiernej tmy a všetkých tých podobných kvalitne spracovaných vesmírnych hororov s krvilačnými potvorami, vyčaril na tvári veľký úsmev. Jedna z epizód, pri ktorých dúfam v pokračovanie. ()

honajz2

Pro mě zatím nejlepší epizoda, která si nechce hrát na nic víc než je, chce být jen vědomým jednoduchým akčňákem a v tomhle smyslu funguje, takže jsem si ji mohl i normálně užít. A skutečně celkem užil - atmosféru to má slušnou a postavy tu jsou poprvé konečně nějak zajímavé a dokonce, dokonce mají nějaký charakter! Jen jsem teda čekal, že to dospěje k něčemu ne tak očividnému, protože takhle to bylo skutečně trochu o ničem... 3* ()

• Monstra z této epizody se nazývají DeeBees, stejně jako nepřátelští roboti ze hry „Gears of War 4“. (NiWi)