Tajuplné světy, podivná stvoření a ujeté příběhy. Třetí pokračování animované antologie od Tima MilleraDavida Finchera, která už posbírala pěkných pár cen Emmy. (Netflix)

agentmiky

V porovnání s předchozí sérií o trochu konzistentnější. Jasně, zase bych zde našel díly, které mě nezaujaly tak, jak jsem si v ideálních snech představoval, na druhou stranu mě pár epizod opět dokázalo naplno pohltit. Jako nejlepší díl mohu bezpochyby označit díl číslo dva zvaný DĚSIVÁ VÝPRAVA. Strašně moc v tom byl vidět perfekcionalismus Finchera, počínaje bezchybnými výkony (jasně, jedná se o animaci, ale takto přesvědčivě to natočit? to klobouk dolů) a konče neskutečně propracovaným příběhem, kde se nešetří kvalitními zvraty (doprovázené dosti brutálním nádechem). I pár dalších přírůstků do univerza LDR překvapilo, nejvíce asi MASONOVY KRYSY, tak zábavnou epizodu tahle série potřebovala. Dost mě zklamal poslední díl JIBARO, ta animace je totiž jedním slovem dechberoucí, ale zápletka se nevydařila, dosti slabý odvar. Rozhodně jsem pro další sérii (opět s účastí Finchera). Za mě dávám nadprůměrných (ale naprosto zasloužených) 8/10 ()

Muel

| Netflix | LD&R je späť a je lepšie, ako nikdy predtým! Každá epizóda ma bavila, všetky majú nejaký presah či myšlienkové podhubie a tá animácia! Hlavne teda Bad Travelling od Finchera je ukážkou skvelo zvládnutého animovaného kraťasu a Jibaro je ten najviac ambiciózny a najšialenejší experiment v celom seriáli - preto je to moja najobľúbenejšia epizóda série, vizuálna pastva pre oči - audiovizuálne porno. Oproti dvojke progres, len to chce viac epizód. Inak ale ide stále o úžasný projekt jediný svojho druhu, preto prosím Netflix, aby tento unikát milkoval čo najdlhšie. | Hodnotenie: 8/10 | ()

666Carnage

Třetí série přinesla zajímavé díly, ale i finální bizár, který i když nese nějaké poselství šel kolem mě obloukem díky stylizaci a kameře. Rozhodně nejlepší by z této série mohl být krab v podpalubí. Na večer jak dělaný 9.dílný seriál. Na tohle se dá koukat furt, takže doufám, že v tomhle duchu budou pokračovat. 75% jako celek. ()

LasT_Olt

Celkově převažuje spokojenost. Každému kdo kouká už od první série, musí být jasné že je tady nějaký vzor a je zbytečně se pohoršovat nad tím, že je jedna dvě epizody vyloženě špatných. Úplně zklamaný nejsem z ničeho, slabší je The Very Pulse of the Machine, na který jsem se upřímně nejvíc těšil, pak Kill Team Kill a závěrečné Jibaro, které je fakt ulítle zpracováno. Vracející se Tři roboti jsou znovu skvělí, zbytek je přímo výborný. Pán Crabs na lodi, sex který vedl k zombie apokalypse, utopický Roj, krysy pálící si vlastní chlast a parta vojáků střílící vetřelce v vizuálně naprosto opojném jeskynním dungeonu. Víc netřeba spoilerovat. Má to lásku, smrt, roboty, sex, je to scifi, fantasy, horor. Co víc si může člověk v dnešní době přát...? ()

ScarPoul

Najväčším problémom tretej série je repetitívnosť motívov. Áno, ľudstvo ničí zem, áno vyspelé technológie sú dakedy na škodu a samozrejme chyby čo sme robili v dejinách, robíme aj v budúcnosti. Nič nové. Tvorcovia sa snažia byť aktuálny ale pravdou je, že dakedy je to v rámci príbehu na škodu. Animácia vo všetkých poviedkach je ale výborná. Hoci najviac rezonuje prevedením posledná Jibaro. Mňa osobne bavili tie poviedky ktoré sa na nič nehrali ako Kill Team Kill, Bad travelling alebo Lovecfarftovské In Vaulted Halls Entombed. V zásade prevládajú pozitívne pocity. Bavil som sa. Ale to neznamená, že predchádzajúce série nemali v sebe viac originality a túžby vypovedať aj niečo iné ako agitku. Ale tento Netflixovský projekt mám rád a v zásade som bol potešený. 3. séria 75% ()