Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (séria)

Masonovy krysy (S03E07)

(epizóda)
  • USA Mason's Rats

Vítejte v krysokalypse! Farmář Mason zjistí, že má fakt velký problém, když po něm škůdci, které chtěl vyhubit, začnou na oplátku pálit ostrými. Zatracená práce! (Netflix)

Nevka

Hrozně tomu pomáhá zasazení do prostředí skotského venkova, ale tato epizoda bude asi jedním z mých guilty pleasure. Je to neskutečná řezničina, která však navzdory své brutalitě dokáže nečekaně dojmout. Jinak řečeno - má potřeba nějakého toho pořádného patosu byla zase jednou ukojena. ()

Frajer42

Bez debat druhý nejlepší díl třetí série. A to hlavně díky skvěle fungujícímu humoru. Souboj vynalézavých krys s nejmodernějšími výstřelky deratizační technologie budoucnosti. Zasazení do vidláckého Skotska tomu skvěle pasovalo. Trošku mě nasral až sluníčkářský závěr, který byl vysloveně trapný a vůbec tam být neměl. Ukázka, že může k divácké spokojenosti úplně stačit, když je díl krvavý a vtipný. Tento splňuje oba požadavky s velkou rezervou. Sledovat brutální masakrování krys mě po celou dobu hladilo po duši. Nebýt trapného sluníčkářského závěru, tak dávám víc. [80 %] ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě