Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (séria)

Pomocná ruka (S01E11)

(epizóda)
  • USA Helping Hand

Astronautka ztracená na oběžné dráze si musí zvolit mezi životem a vlastní rukou. (Netflix)

ALIENka_

Sakra tohle by byla tak skvělá surová epizoda, kdyby dávala smysl. Ta ruka by jí takhle rychle určitě nezmrzla, v budoucnu asi nebudem znát monitorování objektů (požaduju vystvětlení jaktože si nevšimla nebo spíš senzory takhle velký věci (aspoň podle toho, jak to tam ukázali si myslím, že byla velká asi jako lidský hovno) mířící ke stanici a taky proč se sakra nepřivázala? ()

SonGokussj

Tož tady mě zamrazilo. Velmi zamrazilo a měl jsem jen lehce pootevřené oči, protože se na to nešlo dívat :-D Fůha... Síla odhodlání přežít. Pokud by si to vzal "do ruky" jinej režisér a trochu zapracoval na provedení, bylo by o dost impaktnější. Zde byla hluchá místa a konec zas zbytečně na chvilku otevřen. A také si nejsem úplně zcela jist, zda by to v reálu fungovalo :-) Ať už co se stalo s helping handou, nebo co následovalo poté. :-) ()

BroDan270

Úžasná animácia, pri ktorej som prvú minútu zízal na hlavnú protagonistku a premýšľal, či ide naozaj o animáciu alebo skutočnú herečku. Taká krátkometrážna Gravitácia s troškou nechutnosti. A to som si najprv myslel, že si dáva dole rukavicu, pretože sa chce zahrať na Iron-mana ako Mark Watney v Marťanovi. ()

Renfield

Mrazivá pointa, se kterou by i Gravitace hned vypadala lépe, samozřejmě potěší. Navíc dává vcelku obyčejnému sci-fi úplně jiný, mnohem osobnější rozměr. Na druhou stranu více příběh zaujme snad jen svým vizuálem a hudbou, což celkově není úplně málo, ale pocit, že tvůrci měli na víc, ten jsem prostě měl. 75% ()

Martrix

Tak za prvé se dozvíme, proč by se měly na opravy satelitů posílat aspoň dva lidi. Pak něco o smůle, která hraničí s nepravděpodobností. A následně něco málo o fyzice a kuráži udělat něco nemyslitelného v zájmu záchrany života. Koukat na to...emocionální dopad o několik levelů jinde, než slavná a přeceňovaná Gravitace. ()

• Logo na uniformě a družici je téměř totožné s logem videoherní společnosti Bethesda game studios. (Guilemot)
  • Na začátku je řečeno, že je hlavní hrdinka u „satelitu LV-426“. Což je odkaz na film Vetřelec (1979). (Guilemot)