Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (35)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Lásku, smrt a roboty jsem zkusil už v době vydání, kdy mě ale antologický háv seriálů/filmů moc netáhnul, natož ani animáky bez ucelenějšího příběhu. Teď ale potřebuju k snídani/obědu/večeři nějaké kraťasy (nemyslím oblečení) a na Netflixu už mám leccos zkouklé. Kromě tohoto klenotu. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Naprosto skvěle hravá desetiminutovka o tom, co se asi tak bude honit v hlavě robotům, co tu jediní zbydou po velmi pravděpodobné ekologické katastrofě. Zapojení koček na jedničku. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Nejen za finální plotwist, ale i za bezostyšnost a opět vypiplanou animaci dávám s klidem na srdci zaslouženou pětku. I když obecná čísla moc nesouhlasí. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Třebaže nejdu cestou maximálního hodnocení, tenhle seroš prozatím fakt žeru. Škoda, že na něj teď nebude zase příliš času. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Jsem fanda hororů takovéhoto ražení, na poli deseti animovaných minut je taková zápletka ale tristně nedostačující. ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Ty alternativní pohledy na politiku budoucnosti země mě baví v téměř jakémkoli hávu, i tenhle bizarní se mi poměrně trefil do noty. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Prozatím asi opravdu nejpoutavější epizoda, zejména pro nás, co oceníme přímočarost, nestydatost a spoustu dalších jinde tabuizovaných prvků a vlastností. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Anime styl tu prozatím ještě nebyl a ačkoli nejsem jeho nejvěrnější Fanda, tak hlavně první půlka na mě fakt vizuálně zapůsobila. ()

Skládka (2019) (S01E09)

Hej tak proč tohle má tak málo? Asi hodnotili barbaři, co neprokoukli to podstatné kouzlo celého seriálu. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Po Za souhvězdím orla další vyšperkovaný animovaný kraťas, co obsahuje naprosto veškeré aspekty, po nichž prahne už trochu ostřílenější a především náročnější divák. Pecka! ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Taková údernější a poutavější Gravitace. Animace se už pár dílů opakuje, chtělo by to obměnu. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Prozatím asi nejslabší díl série, přestože asi chápu, co tím tvůrci chtěli až příliš artově sdělit. Ale z vizuálního hlediska zase nemám jedinou výtku. ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Absolutně nic neříkající agitka, kterou radši nechám bez delšího vyjádření, protože bych mohl nasdílet názory, které absolutně nekorespondují s dnešní dobou. Prostě jen o ho*ně díl. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

Naprosto úžasná surrealistická desetiminutovka s konečně zase originální animací a hodně povedenou myšlenkou! ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Na tak špatně přijaté hodnocení jsem se já zase pobavil celkem slušně, animace mi sedla a kraťoučký akční příběh rovněž. Nemám moc co vytýkat, na tak úzkém poli není moc nad čím přemítat. ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Animace, co už vypadá jako hraný film. A nejen díky tomu, že tu znatelně rozeznáte dobře známou ústřední dvojici. Příběhově se tu sice nedozvíme prakticky vůbec nic, ta technická stránka věci mi ale zkrátka donutila přidat i 4. hvězdu. ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Chce to trochu nadhledu a absence zaprděnosti, aby si člověk tuhle jednohubku užil všemi doušky. Originální animace a bizarní humor? To jste si fakt ještě za těch předchozích 16 dílů nezvykli? Barbaři… ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Námět, za který bych platil zlatem, aby se převedl do hrané filmové podoby. Drsné neprostupné Sibiři by pořádně krvavý horor s pořádně démonickými ghúly sakra slušel. ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Rád bych primární poselství tohodle seriálu viděl právě v děsuplnosti možného zneužití přehnaných moderních technologií v blízké budoucnosti a jelikož tenhle díl jde přesně takovou cestou, tak nemůžu jít jinak! ()

Led (2021) (S02E02)

Ultimátní blbina, kde se vůbec nic nedělo a kde mě iritovali naprosto všichni zúčastnění. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)