Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa drackula k tomuto seriálu (28)

1. svazek (2019) (S01)

Ťažko napísať nejaký ultimátny komentár na všetky epizódy. Množstvo tém, prístupov a aj kvalitatívnych rozdielov. Projekt je to ale bez pochyby úžasný. ()

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Skvelý vizuál a nekompromisný príbeh. V istých momentoch síce trošku klišé, ale bavilo ma to. 90% Netflix ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Skvelé! Vtipne a z nadhľadom o ľudstve a jeho konci. A ten záver. :D 100% Netflix ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Zaujímavý vizuál a celkové zasadenie. Išlo to na hranu, ale fungovalo to. Celková pointa možno trochu predvídateľná, ale som spokojný. 80% Netflix ()

Obleky (2019) (S01E04)

Táto epizóda mi veľmi sadla. Zápletka bola síce jednoduchá, ale kompenzovalo to množstvo akcie a originálnych nápadov. A posledný záber bola čerešnička na torte. Fakt super. 100% Disney plus ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Animáciu tohto druhu moc nemusím. Príbeh bol ale dostatočne akčný a strhujúci. Ale celok to ale nebolo nič zásadné. 60% Netflix ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Príjemná a zábavná somarinka. Niekedy by som aj ja ocenil u nás radšej nadvládu jogurtu. :D 60% Netflix ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Veľmi dobrá záležitosť, či už vizuálne alebo chladnou a desivou pointou. 80% Netflix ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Páčilo sa mi spojenie fantasy a steampunku, avšak chýbalo tomu niečo navyše. Diane bolo predvídateľné a príliš priamočiare. Animácia ale bola špičková. 70% Netflix ()

Skládka (2019) (S01E09)

Príbeh zo skládky bol síce vizuálne zaujímavý, ale inak nepriniesol nič navyše. Pointa bola predvídateľná a vyvrcholenie triviálne. 50% Netflix ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Absolútny top! Jedna z troch najlepších epizód celej série. Vizuál bol skvelý, akcia tiež bavila a tupota americkej armády bola demonštrovaná tiež dostatočne. Pokojne by som si dal aj dlhší príbeh s touto témou. 100% Netflix ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Krásny vizuál a skvele spracovaná súhra zlých náhod. Oceňujem najme čierny humor. 70% Netflix ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Čo ak majú duchov aj ryby? Vizuálne opojné pre diváka asi podobne, ako pre syna hlavného hrdinu. 70% Netflix ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Vojenské prostredie tohto druhu mám rád. Hlavná myšlienka síce nebola nič originálne, ale spracované to bolo dobre. 80% Netflix ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

Milujem túto story. Jednoduché, krásne, hlboké a ešte aj vizuálne podmanivé. 100% Netflix ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Zaujímavá a dynamická akcia bez nejakých väčších ambícií. Pozeralo sa na to dobre.  60% Netflix ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Nič zásadné to nepredviedlo ale bol to vcelku milý príbeh a malo to skvelé herecké obsadenie. 60% Netflix ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Miestami pobavilo, ale miestami som si hovoril, že to mohlo byť spracované o niečo lepšie. 60% Netflix ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Kombinácia druhej svetovej vojny, nehostinnej krajiny, okultizmu a krvilačných monštier funguje skvele. Animácia bola super, aj keď som mal občas pocit, že pozerám počítačovú hru. 80% Netflix ()

Led (2021) (S02E02)

Oslovil ma záverečný vizuál a tá trocha akcie, ale celkovo to bolo veľmi priamočiare a veľmi triviálne. 50% Netflix ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)