Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Elizabethx k tomuto seriálu (19)

Love, Death & Robots (2019)

Love,Death & Robots mě osobně velmi zaujal. Každý díl je velmi krátký, přes to příběh je vždy alespoň něčím zajímavý. Minimálně pozorování originálního stylu animace při každém z dílů. Trochu mě osobně štvala zbytečná nahota, která se nesla téměř každým dílem, přes to že často neměla žádný smyl. Pokud nahota smysl měla, tak se jí nebráním. Ale někde to bylo opravdu zbytečné, jako by si autor řekl “tak, ještě někam musíme nacpat tohle.” To mi docela zkazilo dojem z celého seriálu. ()

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Velmi silný start celého seriálu. Animace velmi zajímavá, nic nevypadalo nuceně. Bohužel u mě díl vyvolal spoustu otázek a rýpavých komentářů na detaily, které moc nedávaly smysl. Přes to ale hodnotím plným hodnocením. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Pro mě jeden z nejlepších dílů celého seriálu. Rozhodně mě bavil ze všech dílů nejvíce a nejspíše se k němu ještě někdy vrátím, jen pro ty skvělé hlášky. Trojice hlavním představitelů se dokonale doplňuje a musím říct, že je mi líto, že to není celovečerák. ()

Svědectví (2019) (S01E03)

Když něco tak komplikujete, až se to stane jednoduché, zbytečné a předvídatelné. Zbytečná explicita tohoto dílu mě nebavila. Za to animace je u tohoto kraťasu pro mě osobně jedna z nejzajímavějších. Animace zvuků pomocí slov je skvělý nápad a ocenila bych klidně celovečerní film v tomto animovaném stylu, jen ať scénář prosím píše někdo jiný. ()

Obleky (2019) (S01E04)

Jeden ze slabších dílů. Na začátku se na to nešlo ani koukat, jak se to sekalo. Když si na to člověk zvykne, tak zjistí, že je to celkem fajn příběh. Nejlepších pro mě je ale posledních pár sekund, které odhalí pointu celého příběhu. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Slabý díl. Humor mě moc nebavil, příběh mi nedával moc smysl. Animace ale povedená. ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Nejkratší a asi i nejprimitivnější příběh celého seriálu, přes to mě bavil a rozhodně si ho zapamatuji! Animace taky velmi povedená a neobvyklá, něco takového jsem si představovala. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Zajímavá část se skvělou realistickou animací. Jak zde píše ledzepfan někdo podemnou. Sex je kapku umělohmotný a navíc je tam prvoplánově jen proto, že je to poutavé. Pointa celého příběhu není tak silná, jak jsem očekávala, ovšem ta chvíle kdy nahlédneme pod iluzi je velmi silná. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Jeden z nejzajímavějších dílů celé série. Animace velmi hezká, i když proti Anime mám v poslední době poněkud averzi. Tohle si na něj naštěstí nehrálo, což je šťastná volba. ()

Skládka (2019) (S01E09)

Meh. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Záměr pro mě patří mezi top, škoda že není dotažen tak daleko, jak bych si jej dokázala představit. Chybí mi zde nějaký přesah, nějaké lepší zakončení. Přes to s porovnání s jinými díly dávám plné hodnocení. ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Vizuálně i emocionálně velmi zajímavé dílo. Ovšem vyvolává to až příliš mnoho otázek, které mě nutí posunout hodnocení dolů. Proč se sakra nepřivázala? Proč ji stroje neupozornili? ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

Koukalo se na to hezky, to jo. Ale v paměti mi to nezůstalo, narozdíl od jiných dílů. ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Vizuálně i příběhově zajímavá část. Ale zase, jsou tu i lepší. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

Skvělý díl! Opravdu jsem nečekala, jak to dopadne, až do konce. Animace postav mi sice moc nesedla, ale to už je čistě můj vkus. Takže za mě plné hodnocení! ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Pro mě nezajímavé, bez pointy. Nevtipné. ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Tento díl mě rozesmál a určitě mi zůstane ještě nějakou dobu v paměti, přes to že samotný "příběh" tohoto díla není nijak hluboký. ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Výborné zakončení celé série, nejspíše nejlepší díl jak dechberoucí animací, tak zajímavým příběhem. Dokážu si představit celovečerní film tohoto stylu, který by byl určitě zajímavější jak Revenant. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)