Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

Recenzie používateľa Sashmen13 k tomuto seriálu (37)

Na Sonnie si nepřijdete (2019) (S01E01)

Mám slabost pro monstra, takže dost dobrá akce, nehledě na hezkej příběh. Btw scared? No much, fascinated? Hell yea. ()

Tři roboti (2019) (S01E02)

Naštěstí stojím na správné straně barikády, takže bych byl genocidy ušetřen: ). ()

Svědectví (2019) (S01E03)

animace dost dobrá, ale celkově nic moc ()

Obleky (2019) (S01E04)

Co můžů říct, mám rád tenhle "starcraft" like feeling. Smysl tam dávalo málo, ale akce byla good, muzika též a řekl bych, že inspěrace zcela jistě šla ze starcraft 1 a Wings of Liberty. ()

Požírač duší (2019) (S01E05)

Super animace, dobrej humor, (zase kočky?) ale trochu divnej konec. ()

Když převzal moc jogurt (2019) (S01E06)

Za mě trochu slabší, jogurt je ovšem vůdce, kterého bych následoval. ()

Za souhvězdím orla (2019) (S01E07)

Úžasné sci-fi prostředí na začátku, middle střed a super konec. Za mě můžu říct, i would hit that. ()

Dobrý lov (2019) (S01E08)

Tak tady se někdo vyřádil, málo co k tomu prozradit, steam punk britové jsou vždy evil očividně: ), ()

Skládka (2019) (S01E09)

Docela dobrej kámoš ten týpek ze skládky, fakt že jo. ()

Měňavci (2019) (S01E10)

Proč ne, jen by to nemuselo být tak "dramatické". ()

Pomocná ruka (2019) (S01E11)

Tak to bylo docela drsné, zakladní poučka by byla aby člověk chodil vždy ve dvou hádám. ()

Noc ryb (2019) (S01E12)

otec a syn začnout blouznit společně na poušti, je by mě zajímalo jak chudák vysvětlí zmizení syna. ()

Šťastná 13 (2019) (S01E13)

Duch ve stroji víceméně, ovšem 13 je lucky číslo, to rozhodně jo. ()

Zimova modř (2019) (S01E14)

No, konečně aspoň jedno AI co se rozhodlo neobsadit svět : ). ()

Mrtvý úhel (2019) (S01E15)

Obyčejně to nedělám, ale jakmile došlo k prvnímu rozložení, tak nějak jsem tušil jak to skončí... ()

Doba ledová (2019) (S01E16)

Hezké, ale jak bylo zmíněno, notně ohraný koncept. ()

Alternativní historie (2019) (S01E17)

Hodně slabé, tohle by opravdu vymyslelo i malé dítě, ten začátek byl nadějnej ale pak, no čekal jsem timeline, kdy Hitler poděkuje děvčátku, že mu zachránilo život a díky tomu se Německo zmení na Izrael, no nic. ()

Tajná válka (2019) (S01E18)

Správnej závěr, řekl bych, že druhá polovička byla docela slabší, ale tohle rozhodně nechalo styl. Konečně, i sověti si hrajou s okultismem. ()

2. svazek (2021) (S02)

Oproti první sérii velké zklamání, animace většinou super, ale ty příběhy, to bylo opravdu smutné, hodne, hodně slabej scénář, epizody co jsem v první sérii hodnotil 3 by tady byly 6+, takový je to kvalittativní rozdíl, škoda. ()

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

Dost slabej začátek, podpora zákazníka docela ok, design lidi hodně uncanny valey. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)