Kriminálka Miami

• Slovensko C.S.I.: Kriminálka Miami (viac)
všetky plagáty
TV spot 1
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (viac)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiálny text distribútora)

Halloboys

Až Horááááááációóóóóó skončí někde na pitevně (jako pacient) tak si budou moct milovníci dobrých seriálů pořádně oddechnout. Co říct? Ten chlap je nafoukanej idiot, kterej asi sežral všechnu moudrost světa, resp. si to o sobě myslí a ještě ke všemu v konfrontaci se všemi postavami neskutečně moralizuje, z čehož je mi, upřímně řečeno na blití. Ovšem není v tom sám: Ostatní jsou taky jeden pitomeček vedle druhého, tudíž nevidím nic, co by mi tento seriál mohlo zpříjemnit. ()

sanjozko

serial je to celkom dobry, ale az prilis precackany, prilis nahodne niekedy na vsetko pridu k comu im pomahaju technologie hadam z inej galaxie ()

Blood311

podlě mě nejlepší kriminální seriál, lepší než kriminálka los angeles, new york a bůh ví jakejch kriminálek ještě. Kriminálka Miami mě zaujala svým zpracováním, ale v první řadě hereckým obsazením. ()

adooo

No neviem, mne sa tieto CSI veľmi páčia a Horatio Caine sa výborne hodí do hlavnej postavy...ako aj u ostatnýych dobre časti sa striedajú so slabými, originálne prípady s otrepanými takže je to tak 60:40 ()

whass

Tady ty kriminálky jsoou všechny na jedno brdo akorát se každá odehrává v jiných městech...ale tato je nejlepší protože Caruso se do role vyšetřovatele hodí nejvíce!!! ()

levhart

Tento seriál se mi motá s ostatníma kriminálkama z nějakejch jenejch americkejch měst.Když už se omylem na nějaký díl podívám,tak už půl hodiny po skončení nevím o čem to vlastně bylo.Velmi dobrý na uspávání. ()

Eclipsis___

Rozmýšľal som, či nedať za Horáciove melancholické pohľady a posilovanie pravačky pri skladaní okuliarov 4tu hviezdu. Ale radšej nie. Podobne ako všetky CSI, neurazí, neoslní. ()

Ospalek

Né, že bych to nějak miloval, Horaciovi (který se nikdy neusměje :-) se spíš směju, než abych ho bral vážně. Jinak mě velmi fascinuje ta genialita každého člena z vědeckého týmu. Vždy když testy pronesou výsledek jakýmsi cizím, pro obyčejné lidi nechápavým, slovem, ihned vědí k čemu se ona látka používá :-) - jak fascinující. Dokonalost sama. Zajímavé případy, dúmyslné. Proto za 4*. ()

kamilao

Druhá Kriminálka Las Vegas (mimochodem tu mám taky ráda), ale díky Davidovi alias Horáciovi pro mne určitě o kapku lepší. On je skutečně takový charakter, že mě to snad baví jen pro ten jeho kladný charakter :-). ()

padlar

Oproti CSI: Las Vegas mi zde nesedlo obsazení. Na postavu D. Carusa jsem si postupem času vypěstoval až alergii. První série jsou ale ještě koukatelné, ale pak se i zde objevují stejné problémy jako u ostatních CSI - stereotyp a nevěrohodnost vyšetřovacích metod. ()

Mountain

Hodnotit mnohodílný seriál je velmi obtížné, neboť kvalita jednotlivých dílu je velmi nevyrovnaná, přesto si myslím, že ze všech CSI je nejlepší, právě díky zajímavému prostředí, které zavání exotikou. ()

dcg odpad!

jeden z těch seriálů, jejichž sledování vám vůbec nic nedá, vezme vám jen čas, nikdy ve mě nic nezanechalo, snad jen díl, kde jel Horacio do Brazílie, byl to dvojdíl, zbytek je odpad, a ano můj oblíbený seriál je odpadlík, má u mě 5 hvězdiček a váš názor je mi u prdele ()

UnCool

Nebýt Carusa, tak to mohla být i kvalitní kriminálka, ale jeho pseudotvrďácký charakter je jen k smíchu a celý seriál stahuje do podprůměru. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (viac)