Nulová šanca

• Česko Nulová šance (viac)
USA, (1988–1990), 27 h 25 min (Minutáž: 47 min)

Tvorcovia:

Bruce Geller

Peter Graves, Thaao Penghlis, Antony Hamilton, Phil Morris, Bob Johnson, Jane Badler, Virginia Hey, BarBara Luna, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Pate (viac)

Ti nejnebezpečnější diktátoři, teroristé, nájemní vrazi. Pohybují se v dobře střeženém prostředí nebo naopak v úplné anonymitě, ukrytí před veřejností, schovaní za pistolemi osobních strážců a vysokými ploty z ostnatých drátů. Spletitými pákami řídí soukolí zločinu. Šance je porazit - nulová! Přesto existuje někdo, kdo je lepší než oni, kdo je vždy o krok před nimi a kdo s nimi nemá slitování. Do nejmenších podrobností naplánovaná akce se rozjíždí! Jednu věc však ví tým profesionálů okolo Jima Phelpse jistě - pokud budou při akci chyceni nebo zabiti, ministr se od všeho distancuje... Tento remake původního seriálu z roku 1966 se dočkal celkem třiceti pěti dílů. (dopitak)

Had6

Bylo mi tak deset a víkendy jsem trávil u babičky. Bylo to zrovna v době, kdy běžel tento seriál v televizi. Nemohu zapomenout na chvíle, kdy jsem zakuklený do deky a chroupajíce oloupaná jablka, čekal před obrazovkou na situace, které se budou ten večer řešit. ... Alespoň takhle mám tento seriál zarytý v paměti. Docela by mě zajímalo, jak bych to hodnotil nyní. Ale tehdy to pro mě byla pecka se vším všudy. ()

Honzíno

To je ta klasika!! Jak já jsem to žral, když to za starých časů dávali na nově. Škoda, že z obrazovky mizejí dobré seriály a jsou nahrazovány sračkoidními telenovelami anebo celkem solidními sterilními kriminálkami ale v hlavním vysílacím čase. To byl přesně ten seriál, u kterého člověk zůstal, když přišel odpoledne dřív domů. Pak už jsem ho začal vyhledávat.:) A když poté vletěl do kin Tom Cruise s filmem, všem jsem řikal, že navazuje ma seriál a všichni čučeli jak blumy. Peter Graves forever. S odstupem času to jsou silnější 4. ()

Pit

Toto fičalo ešte dávno pradávno, keď som ešte lovil takéto perly medzi seriálmi a pamätám si, že tento som si fakt užíval. Na tú dobu nebol zlý. Dobré spomienky, tak 4*. ()

iXtr3m3

Skvelá nostalgia za osemdesiatkami. Predchodca modernej Mission Impossible. Starší seriál je dnes už nepozerateľný, zato táto vynovená verzia sa ešte stále dá. ()

Davej

Výborný seriál- pakliže vám je okolo 15 let. S filmem bych se to ani nepokoušel srovnávat. "Toto zařízení se zničí za pět sekund" ()

Paity

Seriál mého mládí. Vcelku krátce po vzniku seriálu se vysílal také u nás a tak jsem vždycky napjatě baštil všechny ty technické vychtávky. ()

Mekgrůdr

Člověk si musí zavzpomínat...sakra tenhle seriál jsme žrali. Pamatuju si, že s bratranci a ségrou jsme si na to vždycky hráli. Měli jsme echolokátory, kamery (prostě všechny Grantovy udělátka)...no to nic. Ale každá epizoda byla úžasně vymyšlená a mělo to šmrnc, napětí a vtip. A už za to známe: "Tento disk se zničí za deset vteřin" ...to si prostě zaslouží plné hodnocení! ()

mira007

Špionážní akční seriál z osmdesátek - z dnešního pohledu naivní, hravý až parodický, ale legendární. Lidi, kteří si nepamatují ani jednu epizodu si vybaví hlášku z každého dílu: Tento disk se zničí za deset sekund. A pak ta instrumentální pecka, jejíž motiv je moderní i do těch filmových celovečeráků odvozených z tohoto seriálu. ()

MickeyStuma

Nostalgický špionážní seriál, který i dnes má své určité kouzlo. Na začátku každého dílu jsem čekal, kde a na čem (což se po projekci samo zničí) tentokrát hlavní aktéři dostanou úkol. Úžasné bylo i sehrání divadla, jen aby získali doznání, či důkazy. Originální. Toto dílo je vlastně remakem seriálu ze 60. let, který jsem bohužel neměl možnost spatřit, takže nemůžu porovnat. Každopádně se jedná o zdařilý seriál, na který neméně úspěšně navázala série celovečerních filmů. Dnes už některé epizody přijdou směšně a nelogicky, ale to je způsobeno jen z logického stárnutí. I zde se dobře hláškuje, každá postava má své charizma. Výborný seriál u kterého je škoda nezájmu televizních stanic. ()

Odpadlik

S trochou nadsázky dobrý seriál. Mnohem lepší než nepřehledný film s Tomem Cruisem (jednička). Nezapomenutelná úvodní znělka, srovnatelná snad jen s tou z Profesionálů. ()