Nulová šanca

• Česko Nulová šance (viac)
USA, (1988–1990), 27 h 25 min (Minutáž: 47 min)

Tvorcovia:

Bruce Geller

Peter Graves, Thaao Penghlis, Antony Hamilton, Phil Morris, Bob Johnson, Jane Badler, Virginia Hey, BarBara Luna, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Pate (viac)

Ti nejnebezpečnější diktátoři, teroristé, nájemní vrazi. Pohybují se v dobře střeženém prostředí nebo naopak v úplné anonymitě, ukrytí před veřejností, schovaní za pistolemi osobních strážců a vysokými ploty z ostnatých drátů. Spletitými pákami řídí soukolí zločinu. Šance je porazit - nulová! Přesto existuje někdo, kdo je lepší než oni, kdo je vždy o krok před nimi a kdo s nimi nemá slitování. Do nejmenších podrobností naplánovaná akce se rozjíždí! Jednu věc však ví tým profesionálů okolo Jima Phelpse jistě - pokud budou při akci chyceni nebo zabiti, ministr se od všeho distancuje... Tento remake původního seriálu z roku 1966 se dočkal celkem třiceti pěti dílů. (dopitak)

Wacoslav1

Stará klasika a jeden ze seriálů na kterých jsem rostl. Možná, že už to dnes působí lehce naivně a zastarale, ale na svoji dobu to byla naprosto špička televizní tvorby. Já zkrátka tenhle tým super kamuflážníků v čele z charizmatickým Gravesem prostě můžu o dost víc než ty pozdější filmová zpracování z Cruisem ve kterých Mission Impossible ztrácí svůj charakteristický styl a hraje si na Bondovku což není úplně nejlepší. Jinak pravda úplně všechny díly nejsou tip top najdou se tu i slabší, ale jinak jako celek je to i tak pecka.80% ()

DaViD´82

Ohromně nevyrovnaný seriál. Většina obdobných seriálů si drží nějakou laťku kvality s tím, že jednou za čas se v nějaké epizodě zadaří více či naopak méně. Nulová šance šla z extrému do extrému. Jeden díl naprosto dokonalý a hned následující byla záležitost zavánějící "Odpadem!" ()

tron

Niekto raz povedal, že je to najinteligentnejší seriál všetkých dôb. No neviem. Každopádne tá znelka je parádna (milujem škrtnutie zápalkou) a tímová práca má (na rozdiel od celovečerných cruiseovčín) veľký priestor. ()

monolog

co si pamatuju, tak jsem koukal na každej díl. dneska bych sice už asi s rezervou, ale dřív se mi to hodně líbilo. a původní seriál je ještě lepší. s filmama s cruisem je to nesrovnatelný, protože ty mně přišly jako nejvěší estupído co jsem viděl za dlouhou dobu. ()

flanker.27 odpad!

Dodneška si vzpomínám na ten díl, co se odehrával v Praze a šlo v něm o to dostat ruského šachistu na vysněný Západ. Muhehe. Amíci se tu pohybujou jako by se nechumelilo, žádný odposlechy hotelovejch pokojů, žádný kontráši za patama, "Východní" protivníci hrdinného supertýmu jsou naprostý amatéři ze školky malých špionků, zkrátka nic neohrozí dokonale sehranou partu. Něco tak šíleně naivního aby jeden pohledal. Obávám se, že v reálu by za oněch pověstných pět vteřin nevybouchl disk, ale právě tenhle tým. ()

Dudek

Geniální seriál, skvělé herecké výkony, úžasné moderní, elektronické pomůcky a navíc notebook, který se vždy do několika sekund sám zničí. Není ani divu, že na něj navázali filmoví tvůrci stejnojmenným a neméně úspěšným filmem s Tomem Cruisem v hlavní roli. Škoda jen, že v televizi již nějakou tu dobu neběžel... ()

CANNIBAL

Ne že by byl seriál úplně kdovíjak super a naprosto bez chyb, ale z té nostalgie nemůžu jinak, než-li dát plný počet. Je na něm i dost znát, že je hodně nízkorozpočtový. Připočítám-li však navíc fakt, že právě na těchto základech, začala vznikat nová, akčnější filmová adaptace, jejíž součástí jsou také perfektní a nepřekonatelné díly. No prostě je to paráda. ()

sepp

Velmi kvalitne zpracovany serial. Herecke vykony normalni, zapletky napadite a v tehdejsi dobe uchvatne efekty. Jeden z lepsich kusu americke serialove produkce. ()

Slartibarkfast

"Dobré ráno, Jime" ..ano, to si všichni pamatujeme ze skvělého seriálu, který nabízel více fantazie a méně hollywoodských ptákovin. Šlo o týmovou záležitost a ne "Bondovku" v podání Toma Cruise. To se mi na tom líbilo nejvíc. 80% ()

Flego

Remake zo šesťdesiateho šiesteho roku je veľmi vydarený seriál ( pôvodny som nevidel ), takže preto...:) Je len na škodu, že po všetkých tých shitoch, čo v televíziach beží sa nenájde jediná, ktorá tento seriál pustí... Nova už zrejme nemá vysielacie práva. ()

Jinny

Špionská pohádka se zajímavými a neuvěřitelnými zápletkami a spoustou šílených technických vychytávek ve stylu MacGyvera. A že v dílu z Prahy se střídá v nápisech čeština a slovenština, to už musíte brát s nadhledem... ()

anderson

Na pôvodnú sériu som v dobách totality "čučal" na ORF 1 a remake nám kedysi v polovici 90-tych rokov ponúkla NOVA. A chytil ma až to nebolo zdravé. :-) No a keď Jimovi zabili sexi členku týmu Casey (TERRY MARKWELLová), celú epizódu som so zaťatou päsťou držal sci-fi partičke päste aby hlavného skurvisyna (no v tomto prípade skôr "bitch") poslali na onen svet čo najbolestivejším a najsofistikovanejším spôsobom. "Holt" tá mladosť ... (31.10.2009) ()