Hrajú
Hyeok Seong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Baeknyeonui shinboo (2014) (seriál)
O! mai reidi (2010) (seriál)
Zachraňte mě (2017) (seriál)
Dong-il Seong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Yeong-hee Seo
Južná Kórea
Kyeong-ho Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Hwa-yeong Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Shineui (2012) (seriál)
Won-hyeong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gumihodyeon (2020) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
Seo-jin Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yeonin (2006) (seriál)
Gyeolhongyeyag (2016) (seriál)
Sung-woo Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Na-ra Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Signál (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Bitnageona michigeona (2015) (seriál)
Myeong-bin Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Hong-il Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Host (2018) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Odvážný poslíček (2017) (seriál)
Joo-bin Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Královna slz (2024) (seriál)
Příběh Nokdua (2019) (seriál)
Chang-kyung Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nástrahy života (2018) (seriál)
Můj tajný románek (2017) (seriál)
Hyun-kwang Jin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Seong-yong Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Kyung-hoon Jo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Carson Allen
USA
Najlepšie seriály:
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Když rozkvétá kamélie (2019) (seriál)
Aelliseu (2020) (seriál)
Hong-nae Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Záhadný lovec (2020) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Král: Věčný panovník (2020) (seriál)
Man-seok Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Práva (2021) (seriál)
Bon Eogein (2020) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
Ryoong Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Ústa na špacíri (2022) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
WolSooGeumHwaMokTo (2022) (seriál)