Yeonin

všetky plagáty

Ha Kang Jae je velmi bohatý obchodník a gangster v jednom. Jednoho dne se potkává s Yoon Mi Joo, která je plastickým chirurgem, a která si jej splete se svým neschopným švagrem. Yoon Mi Joo ale poznává i Kang Sae Yeona a ten se do rozpustilé Mi Joo zamiluje. Jenomže jak to tak vypadá, Mi Joo má oči jen pro Ha Kang Jaeho. (Zíza)

Pethushka

Asi jsem měla tento komentář zapisovat průběžně, protože potom, co jsem viděla velké (opravdu velké!) finále, tady budu pět jednu ódu za druhou. Tak já začnu... Jestli má tenhle seriál nějaké chyby? Nemá. Herecké obsazení? Úžasné, vyzrálé a neokoukané. Příběh? Jeden z nejlepších. Hudba? Přesně vystihuje atmosféru. Kolikrát jsem v průběhu seriálu brečela? To si raději uchovám jako malé tajemství.:) Tohle drama řadím ke korejské špičce. ()

Zíza

Nechytlo mě to na začátku, nechytlo mě to na konci, nechytlo mě uprostřed. Ale jsem trochu masochistka, tak jsem to i přesto zhlédla. Mělo to pár scén, které se mi líbily, a dokonce někdy i chování postav bylo trochu logické. A přišlo mi, že herečka hlavní postavy uměla dobře hrát (tedy někdy mi přišlo, že zahrála něco, co málokdo podá uvěřitelně, avšak je hrozná ve řvaní, když jí tečou slzy a nudle). Ale měla jsem tu smůlu, že se mi nelíbil charakterově naprosto nikdo (tedy až na ty, kdo 死んじゃった - abych ani trochu nespoilerovala). Nedokázala jsem se s nikým sblížit, nedokázala jsem se vcítit do situace, protože mi to přišlo směšné. Navíc, pokud bych to směla přirovnat k anime, to mělo spousty fillerů, takový hnusný vaty, až se to opravdu nedalo brát vážně. Ale to říkám já, citově nezasažená. Pokud si je oblíbíte a budete to s nimi prožívat alespoň tak od 3. 4. dílu, tak se vám to bude líbit. Pokud ne, nic lepšího vás nečeká a myslím si, že by to pro vás klidně mohla být ztráta času. Přeloženo. ()

ainny

I když to nemám ve zvyku, tak tady musím hodnotit rozsekaně. První dva díly - nic moc. Navíc mi šíleně lezla na nervy hlavní hrdinka. Ona mi tedy nesedla celkově, ale pak už jsem si na ni asi zvykla. Od třetího do cca patnáctého dílu se mi to fakt líbilo. Děj neváznul, mafián byl přesně takový, jakého jsem ho chtěla mít. Jenže kolem toho patnáctého se mi to najednou začalo hrozně táhnout. Dva nebo tři díly se nědělo vůbec nic. Tedy když si odmyslím krásné písničky a dlouhé pohledy do očí, v kterých se hlavní hrdinové nezmohli ani na slovo. Natož pak na nějakou tu akci. Až zase poslední dva tři díly mě donutily zbystřit pozornost. Ale ani tak se nutkání musímtodokoukatteďhned nekonalo. Rozhodně ale nepovažuju sledování Lovers za ztrátu času a možná si to ještě někdy pustím. Soundtrack byl krásný a kamera se někdy také blýskla povedeným a nevšedním záběrem. Stručně a jasně: Líbilo se - Ano. Srdeční záležitost - Ne. 3,75* ()