Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

borec999

Kto by nepoznal a hlavne, kto by nemal rád Toma a Jerryho? Asi nikto. Priekopník a nadčasová stálica v oblasti detských rozprávok a animovaných filmov. 90% ()

black_adder

V dobách mého hlubokého dětství, kdy Simpsonovi a Southpark byli ještě dalekou světlou budoucností, byl Tom&Jerry můj nejoblíbenější cartoon. ()

Junglista

I v 27 letech se tomu tlemim stejně jako před dvaceti lety. Mám v sobě eště duši prcka no :-) Plnej počet nedám jenom kvůli o dost slabším dílům v režii Chucka Jonese. ()

t.mon

Mám všechny série. Nezapomenutelný seriál z dětství, který dodnes vysílá kanál Boomerang, a já si ho kvůli tomu přesplatil, abych mohl všechny seriály od Hanny a Barbery shlédnout znova. Některé díly jako Kočka na kuželkách se opravdu nezapomenou. ()

Paity

Tom a Jerry patří k animovaným klenotům naší doby. Je neuvěřitelné, že tohle začalo vznikat už v roce 1940, tedy v době, kdy se ve vodách Atlantiku proháněly nacistické ponorky. Skvělé krátké příběhy o tom, jak si kočka chce vyšlápnout na drzou myšku od té doby obletěly svět a dodnes je děti milují. ()

Tristaver

Kdykoliv přemýšlím nad pohádkou pro děti, vždy si vzpomenu na cholerického kocoura a zlomyslného myšáka. Pravděpodobně opravdu nejlepší seriál pro děti, který - minimálně nostalgicky - potěší i dospělého diváka. ()

Xavi6

K tomuhle není v podstatě co dodat. Tímhle jsem, spolu s Krtečkem, vyrůstal a nikdy se to neomrzí, akorát jsem to už skoro všechno zapomněl. :) ()

Janie1K

Jeden ze seriálů, na kterých jsem vyrostla a jako malá ho vážně milovala. Tom a Jerry jsou jednoduše nezapomenutelná dvojka! :) ()

Dyas

Honičky mezi kočkou a myší. Nejlepší kreslený seriál mého dětství, který vítězil nad všemi ostatními (Rychlá rota, My z Kačerova, Scooby doo atd.) Jak jsem to sledoval, měl jsem vždy obrovskou radost, že znovu spatřím Toma a Jerryho. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)