Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (233)

Ross a Elizabetin otec (2000) (S06E21)

"Dozvěděl jsem se, že mě chce Elizabethin otec poznat !!" - "Moment !! Nezavěšuj !! Ty nejsi Elizabethin táta ?!" ;) Geniální Bruce Willis, tady ještě hvězda absolutní velikosti !! ()

Paul je chlap (2000) (S06E22)

"Copak ty už tu nepracuješ, Joey ??" - "Ne, nepracuju.. Už dávno jsem odešel !! Já ti to neřekl ?! Tak promiň !!" - "To nic !! Stejně bych tě vyhodil.." ;) ()

Prsten (2000) (S06E23)

"V páté třídě jsem se porval !! No, vlastně to nebyla rvačka.. Richard Menville mě kousnul do nosu a já upadl.." ;) ()

Nabídka k sňatku 1. část (2000) (S06E24)

"Jo, Rossi, musíš na ni zapomenout !! Protože když si nedáš pozor, možná se letos vůbec neoženíš.." ;) ()

Nabídka k sňatku 2. část (2000) (S06E25)

"Richarde, jsi fakt správnej chlap !!" - "Já vím !! A štve mě to.." ;) Moje vůbec nejoblíbenější epizoda.. Famózní finále tohoto doubledílku, které mě i po stém zhlédnutí dojímá až k slzám.. ()

Moničin rybník (2000) (S07E01)

"Tak co ?? Mám devatenáct ??" - "Pokud na škále od jedné do desíti je deset stupeň pro největšího blba, pak ano, Joey, máš bezpochyby devatenáct.." ;) ()

Kniha pod polštářem (2000) (S07E02)

"Takže teď konečně řádně ulehčíme kontu Moničina svatba !! Máte ho ještě, že jo ?!" - "Jistěže máme, holčičko !! Jen mu už říkáme Dům na pláži.." ;) ()

Rodinný recept (2000) (S07E03)

"Tak co chceš, Joey ?!" - "Chci jet domů a zavolat Chandlerovi !!" ;) ()

Rachel má asistenta (2000) (S07E04)

"Phoebe, myslíš, že tvý oblíbený zvíře o tobě hodně prozradí ??" - "Cože ?? Myslíš jako za mými zády ??" ;) ()

Zásnubní fotografie (2000) (S07E05)

"A víš, že si zpívá i při tý druhý věci ??" ;) ()

Rossova kniha (2000) (S07E07)

"Italština asi nepatří k těm pěti jazykům, který ovládáš, co ?!" ;) ()

Vánoční pásovec (2000) (S07E10)

"Kdo jsi a co tu chceš, divný krokodýlí muži ??" ;) ()

Tvarohové dorty (2001) (S07E11)

"A nechoď ke mně brečet, až ti nic nezbude !!" ;) ()

Jak byli všichni dlouho vzhůru (2001) (S07E12)

"Prosím, ať to není vesmírná loď !!" ;) Geniální epizoda, jíž kraluje Phoebeina etuda s požárním hlásičem.. ()

Smrt Rosity (2001) (S07E13)

"Co se stalo tomu okýnku ??" ;) ()

Třicáté narozeniny (2001) (S07E14)

"A kdybych slevila jen na dvě děti, mohla bych si ho ještě aspoň rok nechat ??" ;) ()

Joeyho nový mozek (2001) (S07E15)

"Ale když se do toho zaposloucháš, zní to jako Celebration od Kool & Gang.." ;) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry