Svoje zasnúbenie s Chandlerom chce Monica poriadne osláviť v reštaurácii niekde v meste. Onedlho však nachytá Rachel, ako sa bozkáva s Rossom a dobrá nálada ju preto rýchlo opustí. Oboch tiež obviní, že jej chcú prekaziť starostlivo vypracovaný plán na oslavu. Rachel sa neskôr priznáva, že sa doma cítila príliš opustená. Joey sa pripravuje na konkurz a robí všetko preto, aby vyzeral oveľa mladší, pretože rola v scenári mu predpisuje vek tínedžera. Phoebe má v hlave jedinú myšlienku: chce spievať na svadbe Monicy s Chandlerom. (TV Doma)

kwoky

"Mysli na to, že bude svatba. Budeš házet kyticí a pak vypuknou líbánky. Možná, že v Paříži. Projdeme se měsícem zalitou Rý de la blé blá blů. A budem se na loži plném plátků růží milovat. Ne jen kvůli romantice, ale že mně to jde, vrrr!" ()

kratajirka

Joey: Tak co. Co, vole? Chandler: Vezmi si všechno, co chceš, jen mi prosím neubližuj. Joey: Sjíždíš playstation, hmm. Pruďák. Playstation je pruďák. Fakt vole, Playstation je pruďák. Hmm, tak co, mám 19 nebo ne? Chandler: Jistě, je-li ve škále od jedný do desítí deset pro největšího blba, máš bezpečně 19. ()