Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Recenzie používateľa Tommassi3 k tomuto seriálu (233)

Jak Joey randil s Rachel (2002) (S08E12)

"A tady je pišingr !! Vlastně jen půlka.. Vlastně je to jen sáček !! Z květinářství je to pěkná dálka a bylo mi trochu slabo.." ;) ()

Jak se Chandler koupal (2002) (S08E13)

"Já ti říkala, že jsi koupelovej !! Hele, až vylezeš, můžu ti dát masku !!" - "Bude to chtít větší loďku.." ;) ()

Tajná komora (2002) (S08E14)

"Richarde, jestli tam jsi, podal bys mi tu kreditku ??" ;) ()

Porod na videu (2002) (S08E15)

"Zatím to nejhorší, co jsem viděl, bylo, jak můj otec pil tequilu z nahýho zahradníka.. Po tomhle bych si to dal jako spořič obrazovky.." ;) ()

Jak to Joey řekl Rachel (2002) (S08E16)

"Co je s nima ??" - "To nevím !! Ale myslím, že jeden z nich umírá.." ;) ()

Čajové lístky (2002) (S08E17)

"Mý vypadaj jak Village People.. Co to znamená ??" ;) ()

Chlap s chutí do života (2002) (S08E18)

"Jsem prostě takový !! Jsem optimista !!" - "Ne !! To já jsem optimistka !! Ty jsi jako Santa Claus na tripu.. V Disneylandu.. Když si zašuká.." ;) ()

Joeyho rozhovor (2002) (S08E19)

"A pro děti jsem něco jako mentol.." ;) ()

Výbavička (2002) (S08E20)

"Ahoj !!" - "Ahoj !! Jaktože jsi tak uřícenej ??" - "Právě jsem přeblafnul Chandlera !!" ;) ()

Kurz vaření (2002) (S08E21)

"Já už jdu !! Jen si vezmu bundu !! A taky bičík.. Jako že jsem Indiana Jones.. Ne že bych byl na sado maso !! Jsem na normální sex.." ;) ()

Jak Rachel rodila – 1. část (2002) (S08E23)

"Takže na kolik cm jsem otevřená ??" - "Na tři !!" - "Jen na tři ?! Já jsem otevřenej na tři !!" ;) ()

Jak nikdo nežádal o ruku (2002) (S09E01)

"Tys jí ještě neřekl, žes jí o tu ruku nežádal ??" - "Néé !! Navlíkla si prsten, byla celá nadšená, ale pak si vyndala prso.." - "Joey, musíš jí říct, co se děje !! A jak to prso vypadalo ?!" - "Já se nedíval !! To hloupý mrně ho zakrývalo hlavou.." ;) ()

Jak Emma plakala (2002) (S09E02)

"Tys uhnul !!" - "Promiň !! To byl reflex !!" - "Ježíši Kriste, hrozně to bolí !!" "Nemůžu za to !! Když ti chce dát někdo pěstí, uhneš !! Sleduj !!" ;) Dost možná jedna z těch úplně nejlepších epizod, přes okraj nabitá gagy, geniálními dialogy a running jokes, s tou boxerskou vložkou na čele.. ()

Dětský lékař (2002) (S09E03)

"Ty taky odcházíš ??" - "Zůstanu, jestli si pamatuješ mý jméno !!" - "Tak se měj !!" ;) ()

Žraloci (2002) (S09E04)

"Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposled otevřel dveře, a ty jsi za nima nebyl.." ;) ()

Mužská chůva (2002) (S09E06)

"Co tu bydlím jsem tolikrát nebrečel !!" ;) ()

Jak Ross zpíval neslušnou píseň (2002) (S09E07)

"Nemusíš to jíst, Phoebe, když nechceš !!" - "Ale ne, já ráda všechna mláďata.. Koťata, mladý rybky.." ;) ()

Rachel a její druhá sestra (2002) (S09E08)

"No vida, tak asi to budu já, kdo umře první.." ;) Jedna z vůbec nejlepších epizod.. Famózní konverzační přestřelka uprostřed dne Díkůvzdání.. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry