Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

topol999

Stává se málokdy, aby si nějaký nekonečný seriál udržel po celou dobu tak super kvalitu!! Celá hlavní 6 byla perfektní, chemie mezi nima byla.... Takové přátele by snad chtěl každý, ne?? Herecké výkony, písnička a hlavně kultovní dabing udělaly z tohoto US seriálu parádu, a to se opravdu nestává často, a to navíc ještě u masivní produkce, kterou je Amerika tak "velmi" proslulá!! BRAVO!!! 94%- pro mě fenomén mezi seriály!! PS: je někdo, kdo by ho neznal?? ()

Duffman 97

Na tomto serálu jsem strávil svoje dětstvý.I když jsem se narodil 3 roky po premiéře.Shlédnul jsem všechny série a pořád mně královsky baví i po letech. ()

PanIncognito

Co dodat? Tato banda kamarádů se vskutku slavnými anekdotami je pro mnohé srdcovou záležitostí. A je to oprávněně, neboť tento kultovní hit má dialogy a situace nejen vtipné, ale i inteligentní. Sehrané osazenstvo je samozřejmě také vysvětlením takového úspěchu. :) (viděno s dabingem) ()

marek1972

To boli časy keď som si kvôli Priateľom kúpil videorekordér... Nechcel som zmeškať ani jeden diel, tak som v prípade nestíhačiek nahral nový diel. A čakanie na nový diel dlhých 7dní. Ťažkých 168 hodín. Odvtedy ma bohužiaľ žiaden seriál takto nenadchol. ()

failik

Občan Kane mezi sitcomi. Kdo neviděl přátelé jakoby vůbec nežil. Dostat na obrazovku takhle sympatickou skupinu mladých herců se už dnes nepodaří. Od začátku dokonce pořád vtipné. ()

HarleyQuiin

Zamilovanost!!! Seriál, který můžu vidět pořád dokola a nikdy se mi neomrzí. Nezapomenu, jak jsme s kamarádkou seděli u TV a vzdychali nad tím, jak milujeme Rosse, Joey jaký je sladouš a Chandler dokáže z rukávu házet ty nejlepší hlášky. A holky samozřejmě nezaostávají. Jednoduše láska na celý život. ()

DserCom

Je to prostě fenomenální seriál, který můžu sledovat pořád, kultovní pecka. Obyčejně neobyčejný. Update: Po 4 letech od dokoukáni přehodnocuju.... Jasný, seriál je v mnohém inovátorský, ale vlastně mi s věkem přestal připadat tak moc úžasný. Nevím, ty vtipy na mě měly větší dopad ve 14. Ale rozhodně to pro mě byla moc důležitá etapa života, člověk si uvědomil pár věcí... ()

Dobry_clovek odpad!

Nikdy jsem nepochopil co lidem na tomto “ prkennem “ herectvi a levnych vtipech pripada tak atraktivni. Z celeho serialu si vybavuju jen to, ze kdyz chtel nekdo zahrat “ prekvapeny vyraz “, ze mel asi pul minuty otevrenou pusu dokoran a do toho zvukar pustil umely smich abychom poznali, ze prave prisel vtip. ()

Daevos

Nejlepsi relax na svete hned po sexu se dvema mulatkama. Vsichni hrdinove jsou sice asocialni, sobecti a stereotypni konomrdi a vsech janevimkolik dilu se odehrava v jednech papundeklovych kulisach...ale i presto je miluju a koukam na to uz asi postosedesateosme. ()

Caesarion

Tohle je prostě krásné. Přátelé co sem nikdy neměl a tolik sem přesně takové chtěl. Oplakal sem jejich odchod z Monicina bytu za zvuku kytary a smutných záběrů. Škoda že se XY série upustilo od humoru přátelům vlastní a lehce zklouzlo do trapnosti a mírných absurdit. Těmto hrdinům se to ale odpouští. Díky přátelé byly jste nejlepší. ()

Rangifer

Dodnes oblíbený sitcom a podle mě ten nejlepší ze všech. Kdo by nechtěl mít takové přátele jako Joeyho, Phoebe, Rosse a spol. Příjemný seriál, na který se dá v klidu dívat. ()

Flurysek

Tenhle seriál pro mě znamená neskutečně moc. Je to pro mě víc, než "jen" seriál. Je to pro mě záruka pohody a zábavy kdykoliv si ho pustím. Miluji si ho pouštět dokola a dokola, od první do poslední série, je neuvěřitelné, že se jim dlouhých 10 let podařilo udržet tak vysokou úroveň! Není epizoda, kterou bych nemiloval, opravdu není. Miluji krátké odbočky do osmdesátých let, kdy byla Monika tlustá, Rachel ještě neprodělala plastiku nosu a Chandler byl známý svými poněkud výstřednímy účesy. Miluju všechny epizody, všechny charaktery. Miluju atmosféru 90. let, která na mě z obrazovky přímo stříká hlavně během první a druhé řady. Jednoduše, miluju tento seriál, a troufám si říct, že ho už nikdy žádný jiný nepřekoná. Má nezaměnitelně úžasnou atmosféru. Lehce pošahaná Phoebe, roztomile naivní Rachel, pořádkem posedlá Monika, sarkastický vtipálek Chandler, sukničkář Joey a nejistý Ross. To se nám to sešla partička. Celému seriálu ještě nasadila korunku neskutečná Poslední epizoda, u které vždycky ukápne slza, a jsem si jistý, že nejen mně... Na konci seriálu byl každý z hlavních aktérů šťastný. Ross se dal opět dohromady s Rachel, a tentokrát už snad navždy. Rodinka Moniky s Chandlerem se rozrostla o vysněná dvojčata. Phoebe je vdaná za Mika a i oni již přemýšlí o dětech. Ale co Joey? Vždyť on jediný nikoho nemá... Tak to ale není. Má rodinu a přátele, a to je přece v životě nejvíc❤️❤️ ()

roller

Vskutku nejlepší seriál všech dob. Milý, vtipný, podpořený skvělým obsazením. Díky Nova 2 za nekonečnou smyčku. Potřebuji-li zlepšit náladu, v 18:00 mám každý den šanci. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry