Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

majuus

mám stahnutý celý seriál a pozerám ho stále dookola a vždy sa pri ňom smejem... až na tie posledné tri časti... podla mna bola najlepšia hláška ked joeyho a chandlera vykradli a ross im nakonci povedal: Hele, mám jeden gauč navíc!" a yoey: Rossy moc se nevytahuj, my tu nemáme nic!" :D :D proste sú najlepší!!!!! ()

tuberatanka

Chvála konzumného spôsobu života. Neškodná komédia s absenciou inteligentného humoru. Humor, ktorý do ničoho nepošťuchuje. Na prvý pohľad ničím nevytŕča z bežných štandardov politicky korektnej prefabrikovanej televíznej zábavy - možno tak tým že ide o kultovku. . ()

BlackMolla

Sice jsem určitě neviděla všechny díly a ani jsem to nesledovala nějak pravidelně, ale stejně Přátelé patří mezi moje nejoblíbenější seriály. Prostě fajn zábava! ()

jkomar21

Naprosto geniální seriál. Právě ho zkoukávám potřetí a stále se výborně bavím. Všech deset sérií mi přijde naprosto vyrovnaných a u žádného dílu se mi nestalo, že bych se ani jednou pořádně od plic nezasmál........Chandler forever ()

Aldehydek

Přátelé mají jistě kvality, které se jim nedají upřít. Pro mě je to ale průměrný seriál, který kdyby nebyl, tak se můj svět nezhroutí :-). ()

starblade

Málokterý seriál by se mi takto vryl do paměti jako Přátelé. Je to pro mně kultovní seriál a dvou bytech, přátelích a jejich každodenních trampotách. Každý díl je tak vtipný a příjemný, že se na další musím vždycky prostě podívat. Kromě poslední série, která je pro mně velice smutná se mi líbili všechny. K postavám můžu napsat jen tolik, že jejich role jsou tak vyvážené a žádná není v pozadí. Každá postava má svůj příběh a tento příběh se dotýká všech ostatních přátel. Provázanost mezi nimi je tak obrovská, že si říkám jestli skupina takových přátel může vůbec existovat. Tato šestice je pro mně příklad dobrých přátel. Proto za mně ***** nebo 100% a těm, kteří ještě neviděli vřele doporučuji. Já sám se teď dívám na druhou sérii. EDIT: Dokoukáno a i když jsem to už viděl dřív, tak Přátelé mi budou chybět. Není seriál z prostředí přátel, který by mi mohl nahradit takovou porci srandy a skvělých postav. Děkuji tvůrcům, že vytvořili takový seriál. ()

2sistem

Přiznám se, že seriál Přátelé mě nakazili svým vtipem a lze říct, že jsem závislý. Mám rád všechny postavy, protože se tak perfektně doplňují a je těžké určit slabší postavu. Tento seriál si můžu pouštět stále dokola a nikdy mě neomrzí, stejně tak i vtipné hlášky, které rád používám i v běžném životě. Když jsem je viděl poprvé, trvalo pár řad než jsi mě získali ale po posledním díle, jsem měl nutkání začít znovu a znovu. Každá řada má něco do sebe a ani po 10 sérií neztrácí své kouzlo, je vidět jak se všichni zdokonalují a dospívají (až na Joeyiho :-D). ()

british.bug

Pohodový, zábavný, příjemný seriál. Když člověk dospěje k poslední epizodě, je mu líto, že už je konec. Existují seriály, kde se člověk na konec téměř těší, seriály, u kterých ho zamrzí, že už to končí, a konečně seriály, které si člověk prostě pustí znova. Přátelé patří definitivně do té poslední skupiny. ()

ohinek

to je taková blbost, nevím jestli mě u jakéhokoli filmu nebo seriálu dokáže něco vytočit více než ten blbý smích v pozadí, který má diváky upozornit na to, že se zrovna stalo něco rádoby vtipného. tu jednu hvězdu dám za to, že jsme seriálem na gymplu zabíjeli hodiny angličtiny. jinak bych dal ODPAD!!!!! ()

mmajjkii

Super seriál, na který koukám už od mala, u něhož jsem viděl fakticky všechny díly, a naštěstí jich není málo. Jediné co mi vadí je, že se na něj nemůžu kouknout v originále, jelikož Courteney Cox má strašně, ale strašně nepříjemný hlas. IMDb 10/10 ()

yvonaf

Součást mýho já :-) smekám před tvůrci, bavit na obrazovkách deset let s žádnými slabšími chvilkami, to opravdu chce obdiv. ()

Antonymi

Seriálová klasika s občas hodně ujetými epizodami, která člověka příjemně zabaví na několik dní, donutí soužívat s postavy, cítit jejich problémy a prožívat s nimi jejich radosti. Vše, co člověk od podobného seriálu čeká, nic víc a nic míň. ()

Voxel

Je to rozhodně povedený seriál, ale uniká mi proč z toho všichni dělají takový kult. Vždycky mě udivovalo kolik slavných herců se tu objevilo ve vedlejších rolích a to už od první série. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry