Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Hanzell

Dvacetiminutové jednohubky, které můžete vidět tisíckrát a stejně se neomrzí. Pořád se budete upřímně smát a vteřinu po vteřině se těšit na jednu legendární scénu za druhou. Klenot na kterém jsem vyrostl a jsem za to neskutečně rád. Elitní skvadra fantastických postav v čele s nejšukéznější babou Holywůdu Jen Ann aka Rachel Karen Green a největším lamačem dívčích srdcí v dějinách lidstva Joeym. Nesmrtelný vzor všech současných i budoucích sitcomů a stálice v mých over the top! Tak co? Jak to de? ()

Meteora17

Nejlepší z nejlepších. Přátelé mě vždy rozesmějí a rozpláčou. Nejlepší seriál všech dob. Nejlepší na odreagování. Přátelé jsem viděla více, než 10x a asi 2x v originále a nikdy mě neomrzí. Mohla bych si je pouštět pořád dokola a stále je milovala. ()

ArturDent odpad!

Dlouhá, dlouhá léta jsme já a tento seriál žili v klidu a míru a pokud jsme si náhodou zkřížili cestu, vyhli jsme se vzájemně širokým obloukem a pokračovali svou cestou... Bohužel autobusy Student Agency neposkytují příliš prostoru pro tak široký oblouk, takže jsem seriál velmi brzy začal nenávidět a nesnáším ho čím dál víc, a to včetně těch protivných herců s J.A. v čele. ()

lllleon

Geniální seriál, který mě vždycky pobaví. Absolutně u něj neřeším herecké výkony, kameru, hudbu a podobné otázky kvality, v tomto případě jsou mi volné. Síla tohoto seriálu jednoduše spočívá v humoru. Každý díl stojí za to, u žádného se nedokážu nesmát. Miluji ho.... Je to takový spolehlivý stroj na dobrou náladu. Mimochodem, i výborný český dabing stojí za zmínku. I když jsem pár dílů viděla v originále, raději mám české znění, které skvěle padne. Hlasy českých dabérů už postavám nikdo neodpáře. Palec nahoru. ()

katka219

Přátele dávají skoro nepřetržitě už celý můj život a proto se neodmyslitelně stali jeho součástí. Neexistuje díl, který bych neviděla a neexistuje díl, u kterého bych se vždy nenasmála, jako bych ho viděla poprvé. Můžu na ně koukat pořád dokola a stejně se mi nikdy neomrzí. Řekněte mi název epizody a mě se okamžitě něco vybaví! Rachel, Monica, Phoebe, Chandler, Ross a Joey.... Všechny jsem je milovala a vždycky budu:) Pro mě je to prostě bezkonkurenčně ten nejlepší seriál! ()

Falle

Kouzelné. Název je opravdu výstižný, s charaktery se divák velmi snadno sžil a doslova si s nimi vytvořil přátelský vztah. Ani po těch letech bych neměl problém si zajít na kávu v nesmyslně velkém hrnku, ke které bych dostal přednášku o provozu muzea, dění na ulici, v restauracích, ložnicích a notnou dávku uštěpačných poznámek. Tento seriál se mnou pravděpodobně zůstane celý život. ()

Milonak

Ne, ne a ne. Na Českou republiku se sneslo velké množství seriálů, z nichž je pár dobrých, či skvělých, ale většina je stejná jako Přátelé. Naprosto nezábavné dialogy, přiblblý scénář a neustále dokola se opakující rádobyvtipy, které jsou předvídatelné minutu dopředu a jsou stále stejné. Opravdu si nemyslím, že jsem suchar (jak mně bylo doma díky kritice tohoto seriálu řečeno) a rád se pobavím i z blbostí, které nedávají smysl, ale tenhle seriál mezi tento typ zábavy skutečně nepatří. Jedinou hvězdičku dávám za 3 pěkný ženský v hlavních rolích a to zejména za Courteney Cox - teda před tím, než se stala anorektičkou. Mužské osazenstvo je silně nesympatické. A to že postavy ze sebe dělají často blbce, aniž by to bylo vtipné, je jen důkaz, jak pitomý a laciný je často americký "humor". 15% ()

Udet odpad!

..no, když vidím tohle zdejší vysoké hodnocení tak si říkám jestli jsem náhodou nezabloudil někam jinam.. ..ale ne, jsem tady správně.. ..ale jestli někoho baví sledovat americkou mládež při řešení jejich nadmíru důležitých problémů a starostí, poslouchat vysoce oduševnělé dialogy a ocenit jejich vytříbený humor.. ..prokrista.... prosím, jeho věc, pro mě je hodnocení zcela jednoznačné.. ()

Majulenkaa

Přátelé můžu vidět kdykoliv. Je to snad můj nejoblíbenější komediální seriál. Je vtipný, romantický, ironický a někdy i smutný, ale hlavně je prostě fantastický...teda alespoň pro mě. ()

smajki

Kult, pojem, životní filozofie. Asi tohle pro mě znamenají Přátelé. Jistě mi všichni, kteří už seriál viděli několikrát, dají za pravdu, že pobaví i po stoprvním shlédnutí. Dětinský Ross, vtipálek Chandler, sukničkář Joey, pořádkem posedlá Monica, naivní Rachel a praštěná Pheobe je partička, která se mnou bude celý život. U každého dílu se vždy zasměju, u posledního vždy pobrečím. ()

ferdomravec

Velmi blizky mi bol Chandlerov humor. Nemal som rad Phoebe. Nebola asi ani jedna cast pri ktorej som sa nebavil. Jeden z naj serialov aj napriek mnohym videnym reprizam. Humor humor humor a troska vztahy :) ()

Stanlynka

Když jsem poprvé viděla první epizodu první serie, tak mi po prvních pár větách připadalo, že se tady snaží někdo o nějaké vtípky. Ne prostě se mi nelíbil ten začátek, přišel mi uhozený a nudný. Díky bohu se můj názor po pár minutách obrátil v opak a na tento seriál nedám dopustit. Nezapomenutelné hlášky, Smraďoch a hlavní postavy. Nedokážu si představit, že by tam měl hrát snad někdo jiný. Jasně je to o zvyku, ale cítím z té party lidí chemii, která neni u každého seriálu. Prostě si dokonale sedli a díky tomu je seriál úžasný. Samozřejmě jsou tam i slabší díly, ale těch je hrstka. Ted když si pustím nějaké díly pokaždé najdu nějakou novou hlášku, která mě položí. Prostě sitcom jak má být:) ()

splaty

Přátelé jsou seriálem seriálů, který se mi ještě stále neomrzel a to jej koukám pořád dokola už několik let. Je to ukázka skvělých hereckých výkonů všech obsazených, jak v hlavních, tak vedlejších rolích. Moje nejoblíbenější životní moudra, které aplikuji do svého života jsou od Phoebe „Ráda bych šla, ale nechce se mi" a také od Joeyho „Skoč do vody po hlavě, čůrej proti větru!" Jediným malým mínusem je poslední série, na které je znát, že je poslední a spousta životních změn herců je odbytých, jen aby mohli seriál zakončit. Ale i přesto hodnotím nejvyšším možným počtem. 100% ()

pantokrator

Na to se možu koukat kdykoli si to moje žena pustí. Hlášky i postřehy ze života dobré, jen nějak nedokážu pobrat zbuznělého Rosse (jemuž na ufňukanosti a fraškovitosti ještě notně přidal český dabing). Podobným typům, pokud se mi přimotají do cesty, dokážu dát pěkně zabrat. ()

marsic

Jednoznačně můj nejoblíbenější seriál. Snad na všechny díly Přátel bych se mohl dívat znovu a znovu. Když dokoukám desátou sérii a jedu zase od té první vždy mě pobaví například účesy hlavních postav. Navíc si myslím, že tvůrci tohoto seriálu včas ukončili natáčení, což je také jeden z důvodů, že se Přátel nikdy neokoukají. Skvěle tu hraje spousta Hollywodských hvězd jak současnosti tak nedávné minulosti. ()

Duston_Movie

Moji priatelia, ich životné situácie a všetko, tento seriál už neprekoná nič v jeho kategórii. Na priateľov nedám dopustiť. Priatelia tu budú pre mňa vždy. ()

adys.sp

Vždy se ráda k přátelům vracím.Všech 10 sérií se směju,ikdyž je vidím snad po sté :) a při poslední epizodě na mě padne smutek.Zbožnuji humor který je v každé epizodě Přátel.Legendární seriál.:) ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry