Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Deever

Tak to trochu uklidníme... Tři hvězdy jsou za pohodový, vtipný seriál, který jsem nijak dlouhodobě nesledoval, myslím v pořádku. ()

sarkareifova

Tenhle seriál je nesmrtelný. Dokázal si udržet popularitu už takových let. Mám zkouknuté už všechny série a nepochybuji o tom, že by mě to někdy přestalo bavit. Dá se na to koukat furt dokola. Skvělé je herecké obsazení. Chandler je a pořád bude moje nejoblíbenější mužská postava. Mnoho scén je legendárních např. Rossovy bílé zuby nebo jeho kožené kalhoty. U desáté série se bavíte stejně jako u první. Má taky skvělý dabing (a to je českej dabing asi nejhorší). Nikdy mě nepřestane mrzet, že to skončilo. ()

Mandalorian

V dnešní době klasika, která už přes 18 let baví celý svět. Nebude vás jediným dílem nudit. Ovšem postava Rachel ( Jennifer Aniston ) je hodně často na zabití (doslova) A občas ty zk..rvený americký kliší hlášky ve stylu: "Jsme přátelé... Nemůžeme spolu být... Zničilo by to naše přátelství... protože... jsme přátelé..." A pak m..dá kámen cihlu... no nevadí. Vzhledem k počtu dílů je to jen malinká chybka. Takže 80% ()

UniqueNett

Kultovní seriál mých pubertálních let. Jeden z mála seriálů, u kterého mi nevadí, dívat se na některé díly opakovaně. Kam se hrabou sourozenci Walshovi, tsss :))) ()

nurielka

Jedna z mojich obľúbených častí je tá, keď ráno otravuje svojim "krásnym spevom Joeyho sused s textom - "Slnko vyšlo, ráááno prišlo." Myslím, že je to tá, keď prehrajú stávku Monica s Rachel proti Joeym a Chandlerovi. Časť končí tým, že Joey otvorí okno a dospieva tú skorú rannú pieseň. Seriál som videla nespočetne veľa krát. Obľúbená postava - Ross Geller (David Schwimmer) ()

Lusů

Prostě klasika ... S několikaměsíčními pauzami sjíždím Přátele pořád dokola a asi mě jen tak neomrzí. Tahle šestka je prostě součástí mojí domácnosti :)) ()

anulka

Videla som veľa sitcomov a musím povedať že Priatelia sú úplne hore. Všetky série sú skvelé. Je to čím ďalej lepšie...humor nestráca na kvalite. Vždy keď to pozerám, tak si prajem aby som mala práve týchto priateľov :) ()

mirecek

Neskutečná klasika, už jsem viděl hrozně mockrát všechny díly, ale přátele prostě neomrzí. Dokázali udělat 10 skvělích serií a mají můj respekt. ()

sackrebleu

Niektorým ľuďom prídu Joeyho grimasy vtipné neuveriteľných desať sérií a niektorí ľudia si radšej pozrú niečo s aspoň o trochu inteligentnejším humorom.. Aj keď na druhej strane je nutné uznať, že na hereckom výkone Jennifer Aniston sa za určitých okolností zasmiať dá. ()

redwik

Jednoznačne najvyšší TOP medzi seriálmi. Šestica priateľov, k tomu kopec iných menších či väčších postáv, gradovanie vtipnosti od prvej série až po poslednú, ktorý mi vtlačila do očí slzy, že už je všetkému koniec - to je len zlomok toho, čo ma na Priateľoch baví najviac. Vždy, keď nemám čo pozerať, rád siahnem na DVD, vytiahnem náhodnú sériu a pozriem si náhodnú časť (momentálne je moja obľúbená asi S08E20). Skutočne nemôžem vytknúť ani jednu jedinú vec - a ak by som musel, potom by to bol fakt, že desiata séria bola posledná. A celkom potešila prítomnosť mnohých hviezd, ako napríklad Bruce Willis, Brad Pitt, Reese Witherspoon, Gary Oldman, Sean Penn, Christina Applegate, Winona Ryder alebo Alec Baldwin. P.S. moja najobľúbenejšia postava je Chandler. Jennifer Aniston - Rachel Green Courteney Cox - Monica Geller Lisa Kudrow - Phoebe Buffay Matt LeBlanc - Joey Tribbiani Matthew Perry - Chandler Bing David Schwimmer - Ross Geller James Michael Tyler - Gunther Paul Rudd - Mike Hannigan Tom Selleck - Richard Burke ()

1Legend1

LIITUJU, že jsem nesledoval Přátele v té době, kdy vycházeli...čekat na každý nový díl s takovou chutí s jakou jsem si každičký díl pouštěl...v současnosti už asi bohužel není stejného seriálu, u kterého bych nabyl byť jen podobnému dojmu. A dochází mi, že tak skvělý seriál už asi nevznikne. Má totiž neskutečnou konzistenci, porci vtipů v každém díle, dějové vztahové zvraty a i když v posledních seriích ztrácí tempo, pořád je na co koukat. Oproti Přátelům teď moje oblíbené HIMYM vypadá jako nějaká průměrná až podprůměrná napodobenina. Kdo ví jak bych hodnotil HIMYM kdybych se k němu dostal až po Přátelích. Už jen ten fakt, že jsem seriál zhltnul za něco málo přes 2 měsíce a jak si ho za tu dobu zamiloval hodně vypovídá. A emotivní opouštění bytu mě skoro dostalo, a to jsem nemusel ani ujít cestu deseti let se seriálem! A narozdíl od většiny seriálů se mi žádná z postav nezprotivila. K tomu ještě skvělá chytlavá písnička. Prostě kultovní seriál se vším všudy. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Joey, Phoebe. 1. serie - 4*, 2. serie - 5*, 3. serie - 5*, 4. serie - 5*, 5. serie - 4*, 6. serie - 5*, 7. serie - 5*, 8. serie - 4*, 9. serie - 4*, 10. serie - 4* 100% ()

Luisis

Když se jednou za milénium sejde parta lidí a vše funguje jako na magické vlně. Nestarnoucí klasika. Přátelé tu budou i když naše planeta bude pokrytá jen pouštním pískem - 98% ()

Drom

Kdysi mi kamarád prozradil tajemství, že čím víc budu poslouchat The Exploited, tím víc se mi to bude líbit. A byla to pravda. Obávám se ale, že o seriálu Přátelé platí naprostý opak. Ještě tak prvních pár sérií se dá (i přes nesčená opakování) zvládnout (po nesčetném brouzdání končetinami v ostatních televizních kanálech). I navzdory tomu, že Ross je jurskej idiot, Rachel ubulená fiflena, Joey zastydlej puberťák, Monica afektovaná slepice a Phoebe vypatlaná kráva. Když se ale postupem času z trouby Chandlera stane podpantoflák a kretén v jedné osobě, dojde vám, že i všechny ostatní postavy jsou podobného ražení jako náš oblíbený výběr měšťáků. A pak to nezachrání ani bradavky ženského osazenstva vykukující přes jejich módní oblečky. A abych to dal dále než do osmé série, kde už jsou všichni padesát bodů pod průměrným IQ australopitheců, na to fakt nemám. Naštěstí nemám ani televizi, takže mé volby nejsou omezeny na 153. řadu nevtipných Simpsonových nebo 199. opakování toho dílu kterak Joey a Chandler, když Monica a Rachel, protože Ross a Phoebe... něco... On už vlastně i název seriálu je pro mě problematický, protože jsem si mezi těmi sebestřednými neupřímnými blbečky žádného přátelství nevšiml. Ale tak třeba to byl úplně první vtip seriálu. Ha ha ha. Mno tedy, zatím tři, protože to prostě bylo lepší než... kde co a proto, že jsem nikdy neviděl poslední dvě série. Ale jestli to uvidím ještě někdy... Hyn sa hukáže! ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry