M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (263)

Techtle mechtle (1977) (S05E19)

“Radare, kde jsi vzal tu rtěnku?" Scény mimo BJe a Carrie mě bavili. Jejich drama už být v sitcomu nutně nemuslo, neodpovídá to žánru, jinde by to byl skvělý díl. ()

Žloutenka (1977) (S05E20)

Hawkeye obchází všechny v táboře a u každého zjišťuje něco o něm, navíc vtipnou formou. BJ všemu nasadí korunu po zdařilé operaci. ()

Generálův osobní lékař (1977) (S05E21)

Americký voják se zaplete s korejskou dívkou a o Hawkeye má zájem vysoká šarže. Přijde mi, že tyto motivy se v seriálu objevují několikrát. ()

Dnes večer promítáme (1977) (S05E22)

Tato epizoda má sice svoje kouzlo, ale přijde mi trochu jako pásmo vtípků, které nešly zařadit jinam. Objevuje se v ní relativně klasické schéma, kdy je v táboře nuda a všichni jsou naštvaní na Franka. ()

Suvenýry (1977) (S05E23)

Klinger na sloupu byl perfektní. Akorát z Franka se stal blábolící idiot. A i když v seriálu nechtěl pokračovat on, tak tohle nepomohlo tomu, že by byl postrádán. ()

Pooperační (1977) (S05E24)

Vlastně většina dílu o vyprávění si na pooperačním. Což je sranda, ale dějově už byly lepší epizody. ()

Margaretina svatba (1977) (S05E25)

A Franka jsme bohužel viděli naposledy. Bude scházet, Kuní ksicht. A super nápad se sádrou! ()

Season 6 (1977) (S06)

Šestá řada přinesla velmi zajímavou změnu, kterou byl Charles. A to dalo seriálu skvělý impuls. ()

Střídání stráží (1) (1977) (S06E01)

Tenhle díl s výměnou Burnse za Winchestra není úplně špička. Byť Charles je zpočátku zpestření, tak Burns je prostě Burns a byla ho škoda. ()

Střídání stráží (2) (1977) (S06E02)

Ideální způsob, jak se zbavit Franka. Je natolik absurdní a pitomý, až může být pravdivý. ()

Kdo se směje naposled (1977) (S06E04)

"Pane, můžu si dát tu sekanou?" " Ano, užij si tu záhadu." A to byl teprve rozjezd. ()

Válka nervů (1977) (S06E05)

Freedman opět v táboře. To znamená v podstatě úspěch zaručený. ()

Winchesterovy nahrávky (1977) (S06E06)

Jeden z klasických formátů spíš kratších vtipů, které propojuje dopis, tady nahrávka, domů. A dobře zpracovaná epizoda. ()

Světlo, které zhaslo (1977) (S06E07)

Špatná zásobovací situace není novým prvkem, a to pomalu není ani nuda. Ale způsob, jak se s ní vypořádat, tj. máme jednu knížku a celý tábor čtenářů, je prostě natolik dobrý, že tyto věci převáží. ()

Láska a válka (1977) (S06E08)

Jedna z originálnějších epizod v takto pokročilé části seriálu. A to zaslouží ocenění. ()

Výměnný den (1977) (S06E09)

Mám z toho takový dojem, že celá epizoda byla napsaná pro Franka. Dávalo by to tak větší smysl. ()

Tetovaný (1977) (S06E10)

Jako bych zase cítil něco, co měl spíš říct Frank. A nebo možná vidím to, co tam není. ()

Olympiáda v M*A*S*Hi (1977) (S06E11)

Jsem velmi rád za zmínky o Zátopkovi. Evidentně scénář k tomu dílu nepsat zabedněnec. ()

Hrobař (1977) (S06E12)

Konečně jsme měli možnost vidět legendární hotdogy od Pakomaďara. ()

Kamarádi ve zbrani (1) (1977) (S06E13)

Jedna z částí, kterou mám rád. Člověk vyrazí za hranici všednosti z tábora. A také to ukáže, jak se mohly proměňovat vztahy pod tlakem války. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young