Dokonalá lož

• Česko Dokonalá lež (viac)

Roy Coutnay je rodený podvodník a nechce uveriť tomu, koľké šťastie ho postrehlo, keď sa cez online zoznamku spozná s dobre situovanou vdovou Betty McLeishovou (Mirren). Tá ho vpúšťa nielen do svojho domu ale aj do svojho života. Roy je prekvapený sám zo seba, koľko starostlivosti venuje Betty. Všetko sa však môže zmeniť a z usadlého života sa môže razom ocitnúť na zradnom tenkom ľade. (Continental film)

bearmeedek

Je tu troška naivity, je tu trochu předvídatelnosti a jsou tu věci, které se nedaly předvídat. Celkově na podívání dobré. A samozřejmě úroveň drží Helen Mirren. ()

Likan7

Hodně překombinovaná, těžko uvěřitelná skoro až krimi-detektivka. Helen Mirren je skvělá, zvlášť ke konci, ale těch posledních 30 minut se tam ději takový veletoče, že jsem nestačil zírat. ()

tlesk

Herecký koncert obou výtečných ústředních herců to vytahuje z vod šedého průměru. Průser tohoto filmu je jeho doslovnost, ale hlavně žánrová neucelenost. Není to ani komedie, ani drama, ani thriller. Je tu jen silně patrný dokonale nevyužitý potenciál v příběhu. Jehož devizou není jen již zmíněná doslovnost, ale i fakt, že největší zvrat ke kterému celý film směřuje, odhadnete zhruba tak v polovině filmu a pak už jen čekáte kdy to přijde. Oddychová jednohubka, ke které není třeba se vracet a za zhlédnutí stojí jen pro McKellena a Mirren... ()

hamir0

Světová herecká elita se marně snaží uplést ze scénáristického hovna bič. A možná by se jim to i podařilo nebýt ukrutně bolestivého závěru. Ach jo. ()

celticek

Už trailer na Star wars v Kyjově mě zaujal, takže hned jak byla možnost, jsem to zhlédl. Mirren i McKellen = v pořádku. Ten pomalý rozjezd se mi líbil mnohem více než následující snaha nadžgat do 5 minut celý dějový twist. Člověk si nemůže dát žádné střípky dohromady, ikdyž samozřejmě ví, že k něčemu takovému směřuje, protože to tady už bylo xkrát. Solidní průměr. ()

hazdrova

Možno to bolo predvídateľné, možno trochu pritiahnuté za uši, ale mne sa to páčilo. Lahodný Ian perfektne osladil film a Helen ho trošku prisolila. Perfektná harmónia. Pobavíte sa. 4* ()

neo250

Tento film nie je ako MacGyver že dokáže z hovna spraviť bombu. Proste z debilného scenára ani dicaprio nedokáže spraviť dobrý film. neviem prečo vlastne vznikol tento film... lebo tam akože nič poriadne nebolo. nedopozerané, nudné. ()

Shitonit

Velmi milá pohodička s vybroušeným humorem, Londýnským prostředím a nádherným zamilovaným podvodníčkem, ze kterýho se nakonec vyklube totální Kokot ! :-) ()

marek29

Hodně dobré drama. Celej film je napínavej, v průběhu takový hraní na sebe a finanční podvody, v závěru 2 znásilnění a celkem musím říct očekávané rozuzlení. Ale doporučení :) fakt sem se bavil a peněz za kino nelituji ()

koblenzer53

Pro mě příjemné překvapení, může to sice působit klidně a předvídatelně, ale nakonec je to úplně jinak. Nebudu tady spoilerovat, ale konec mě byl celkem líto. Russel Tovey sympaťák, takže za mě dobrý. ()

smatana.sk

Výborní herci, priemerný scenár. Celý čas som čakal, kedy vypukne tá skutočná vzťahová dráma - namiesto toho autori ponúkli prekombinované ľsti. ()

Tominni

Tak je vidět, že podvodník se nezapře ani v pokročilém věku. Film postavený na Helen Mirren a Ianovi McKellenovi není špatný, vlastně i ten motiv je celkem podařený, ale pár nelogických kroků a ne zcela podařený závěr bez velkého překvapení nakonec stáhne solidně našlápnutý film spíše do průměru. ()

MirkaP

Nejdřív se to tváří jako romantická komedie, pak chvíli gangsterka a na konec něco úplně jiného, asi historické drama. Vlastně se mi to moc nelíbilo. Herecké výkony samy o sobě nestačily. ()

Daertelon

Ten příběh je skvělý, i když mohl být vyprávěný trošku lepším způsobem, barvitěji, plánovaně. Zvraty a drama popsané především v tvářích dechberoucích herců. Lahoda. Lze dát filmu, kde se popere Helen Mirren s Ianem McKellenem, něco jiného než pět hvězd? ()

Matamoroz

Jedinou výtkou je, možná paradoxně, lehce překombinovaná zápletka. Na celkově komorní vyznění filmu až moc ambiciózní. Herecké výkony na jedničku. 79,49%. ()

solisoli

Dráma s očakávane priehľadným dejom, navyše seniorskými hlavnými postavami, bolo ale príjemným prekvapením, vďaka výkonom hlavných postáv. Komótny dej, ktorý sa trochu vliekol, sa nakoniec zvrtol do inej polohy, nedá sa povedať, že výnimočnej, ale vďaka slušne rozpracovaného scenáru, zaujal. Je pravda, že podobného už bolo hodne, ale predsa nie, to iste, ako sa dá usúdiť o tomto projekte, ako pozerateľnom za 3 ½. ()