Zabijak proti svojej vôli

• Česko Zabiják proti své vůli (viac)

Miles Lee Harris (Daniel Radcliffe) je nýmand, který píše kódy pro počítačové hry pro děti, žije sám v nerdovském bytě a nedávno se s ním rozešla přítelkyně. Z nudy trollí na sociálních sítích různé lidi, ovšem jednoho dne narazí na společnost Skizm, což je nelegální zločinecké uskupení pořádající zápasy na život a na smrt mezi vyvrheli, kriminálníky a maniaky. Brzy Milese přijde navštívit skupina extraordinérních individuí, kteří ho unesou. Vzápětí se mladý muž probouzí doma, přičemž má k dlaním přimontované pistole. Hra o život začíná, přičemž protivníkem není nikdo jiný než smrtící Nyx (Samara Weaving), která už má na svém kontě slušnou řádku mrtvol. (C0r0ner)

Kushina

Parádní sci-fi akční magořina, ve které nechybí spousta krve a prostřílených hlav. Když v celém příběhu úřaduje mladý ustrašený introvertní nerd, kterému někdo přivrtá pistole k rukám a nutí ho hrát hru na život a na smrt s ostřílenými zabijáky, tak film nejenom dostává správný akční nádech, ale je i neskutečně zábavný. Daniel Radcliffe to zahrál skvěle a klidně si to někdy při nějaké domácí kalbě pustím rád znovu. 65% ()

Rian_witcher

Zábavná úchylovka pro fandy video her. Určitě jsem se v prvních dvou třetinách filmu od srdce zasmál. Ke konci už ztrácel film dech a konec byl víceméně odmluvený bez nápadu. ()

Ace.A.T.L.

Tak tohle byla parádní odreagovačka. Daniel to dal na pána a rozhodně bych od něj nečekal, takhle zvládnutou roli, tohohle ražení. Klobouček pane ex HP. Celej film je parádně nadupanej akcí, vtipem, hláškama a diváka chytne, zaujme a do konce nepustí. Fakt jsem se bavil. Za mě parádní 4* a DOPORUČUJU ()

Dr_Berry

Harry Potter - chlapec, který přežil, byl přepaden, omráčen a potrestán za blbý kecy. Místo hůlky mu k rukám přišroubovali dvě bouchačky. V drsné reality show se musí postavit proti mé oblibené "Chůvě na zabití" a fixou počmáranému Lordu Voldemortovi, který vypadá, že si pár let dobrovolně užíval azkabanskýho wellness. Po první půlhodině jsem to chtěl vypnout. Pak jsem přistoupil na pravidla týhle IQ snižující show a začal se bavit. Vylezlo z toho špinavé, drsné a 8-dní-zkaženým-hotdogem nasaklé béčko, které stále drželo šílené tempo. Ve výsledku to byl další Hardcore Henry řízlej Živým terčem. Proč ne 4*? ()

Dr.Abe

Britská podívaná ve stylu Cyber-punku řizlá s Johnem Wickem na způsob teenage kino filmu. Vtipy byly povedené, jinak mimo realitu a naštěstí bez cukrkandlo konce. ()

RavenSpector odpad!

Mno, vydržel jsem skoro hodinu, ale to se prostě nedá. Mělo mě varovat to mizerné hodnocení na csfd a zároveň to vysoké od verbala. To je většinou známka sračky. Holt jsem netušil jak velké. Jak film běží, vrší se jedna pič...a za druhou až dosáhne vrcholu. A to je polovina srajdy. Ani nechci vědět jak to pokračuje dál. Radcliffe bohužel vyplýtval veškeré své broky u Harryho a to nebylo rozhodně jeho hereckým uměním, ale vedením pana režiséra. Pak už to s ním jde jen z kopce. Nic na tom nemění fakt, že si vybírá debilní témata od rádobyspisovatelů jako je Hill - čest jeho taťkovi, ale mladej mu holt nesahá ani po kotníky, nebo režiséry idioty co za sebou nemají buď nic, jako v tomto případě, nebo sračky, jako v těch ostatních. Další film pod touto "značkou" už rozhodně minu velkým obloukem. Nazdar ()

RoyBatty444

Značne nechutné a násilné bez následkov pre protagonistov, ktoré by asi spomalili tep filmu. Vcelku je to ale mileniálsko sociálno-sieťový výplach na ľahkú zábavu ak sa na tom vie človek zabaviť. Radcliffe to drží v sympatickej rovine až na to, že cez noc vyrastie do zabijaka. Weaving slabá. Dennehey má dobrú masku, ale správneho psychouša hrala len tá maska. Postava Darbyho bezdomovca je osviežujúca. ()

Little_Sawy

Asi bych si věděla u tohoto múví představit někde i zasraného Cagea, i když takéto punkové, herné, zabijácke kde se musí hráči neboli par vocasu sejmout někoho aby postoupili o level vejš a nebyli na zasraný 0. Někdy to bylo až moc přehnané, někdy to bylo až moc vtipný, ale každopádně Nix byla zasrana čubka která se mi nelíbila od prvního nasazení na scénu, dobíjela si životy koxem a cela byla jak kus hovna, Harry Pošuk tady jenom v župánu a namísto prutikov ma v rukach nastřelený pistole které se boji použít ale pak zisti jak na to, a plus tam chodí se zasranou aziatkou.. ()

WolfHigh

Guns Akimbo je bláznivý film pro milovníky zahřátých džojstyků,zbraní a potetovaných xichtů... zajímalo by mě,jestli to péro Harry Pottera je vážně jeho,vypadá totiž dost reálně :D ...jinak dobrý hlášky. Se Cypress Hill,párkem a crackem mě bezďák pobavil,ukončení Milesovýho šéfa bylo průměrný,ale na místě a i když se Nix (Samara Weaving ),která se jeví, jako pošahanej zabiják na koksu,který dělá bordel a všechno rozstřílí na hadry a vyjede bez větších problémů s motorkou na auto s kterým ujíždí Miles, tak je celkem sympatická sexy kost a má kouzelné charisma. Osobně mi přijde víc pošahaná,než zabijačka Nix virtuální holka Milese Nova (Natasha Liu Bordizzo),která místo toho, aby chudáka svého kamaráda,potažmo přítele vyslechla v zoufalé situaci,tak začne šílet,jak hysterická kráva při menzesu a nastříká Milesovi pepřák do xichtu,uteče a zavolá na něj benga a celkově,tak nějak na něj sere! Velká škoda Nix na konci,která to tam vystřílela líp,jak nejlepší hráč v Counter Striku. Bavilo mě ,že se ke konci filmu z neschopného nerda Milese,který během filmu nezasáhne nic a střílí,jak slepej stane lepší střelec,než Walker Texas ranger i když poslední střelou to pěkně posere.  Celkově mě ale závěrečná bitka mile překvapila a Miles s Nix dávají jeden joke za druhým! S tím uříznutým fakáčem to bylo top! Je to celý takový explicitní punkový úlet,který žádného pošahaného diváka neurazí. Za mě taková příjemná jednohubka na večer,když nemáte do čeho píchnout! Za Harryho péro, sexy zabijačku Samaru Weaving,která na mě působí stejně ujetě jako Harley Quinn, hamer time a anální kolík s mým oblíbeným songem od Cypress Hill-Dr. Greenthumb a celkově skvělou hudbu dávám 4*/5* tudíž krásných 80%. Náramě jsem se pobavil! :D ()

CheeseFigure

Popcornový videoherný výplach so sympatickým Radcliffom a prepálenými krvavými akčnými scénami. Predvídateľný dej? Áno. A vadí to niekomu? Absolútne nie. ()

flyer.nick

Taková super oddychovka bourající spoustu stereotypů. Spousta nečekaných momentů a zvratů a hlavně vtípků z toho dělají parádní film. ()

Pavlis.xxx

Čekal jsem co z toho projektu vyleze a jsem mile překvapen. Radcliffe výbornej, Samara taky a k tomu výborně vypadající Rkový akce s dobrým humorem, super vizuál. Howden zatím nadějný, druhý film a taková úleťárna. Dost velká podobnost s Wanted, ale bavilo mě to. ()

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

08.10.2019

Po úspěchu loňské filmové výpravy se čtyřčlenný ČSFD tým opět vydal na nejvýznamější festival pokleslých žánrů na světě. Hororoví fandové Filmmaniak, RUSSELL, Goldbeater a POMO (na spodní fotce zleva… (viac)