Zabijak proti svojej vôli

• Česko Zabiják proti své vůli (viac)

Miles Lee Harris (Daniel Radcliffe) je nýmand, který píše kódy pro počítačové hry pro děti, žije sám v nerdovském bytě a nedávno se s ním rozešla přítelkyně. Z nudy trollí na sociálních sítích různé lidi, ovšem jednoho dne narazí na společnost Skizm, což je nelegální zločinecké uskupení pořádající zápasy na život a na smrt mezi vyvrheli, kriminálníky a maniaky. Brzy Milese přijde navštívit skupina extraordinérních individuí, kteří ho unesou. Vzápětí se mladý muž probouzí doma, přičemž má k dlaním přimontované pistole. Hra o život začíná, přičemž protivníkem není nikdo jiný než smrtící Nyx (Samara Weaving), která už má na svém kontě slušnou řádku mrtvol. (C0r0ner)

Marshal22

Je to psycho ujeta střilečka... i když je to Bečkovi film jak vino, bavilo me u toho nepřemyšlet a prostě si užit tu jizdu... efektx jsou top, krve dostatek a Radcliff dal do toho fakt všechno... ja se bavil. ()

Zaks

Vynikajúce akčné sci-fi béčko. Celý čas to má potrebnú svižnosť, dobré nápady, vymazlený vizuál, bez výraznejších zdržovaní či nudných kecov. Priamočiara zábava v štýle počítačovej hry dominuje. Čerešničkou sú spomaľovačky doplnené dynamickou muzikou, akciu v kancelárii si púšťam opakovane. ()

r3musko

Harry, teda Daniel, robí všetko pre to, aby sa vymanil zo svojej role čarodejníka. Výber filmov a žáneov v ktorých odvtedy účinkoval napovedla, že je na dobrej ceste. Čo sa týka filmu, je v ňom malá dávka nevydeného a väčšia dávka klyšé. Niekoľko zaujímavých momentov sa tu nájde - obliekanie, scéna s kolegom v práci, s bezdomovcom, ale škoda že väčšina z nich bola ukázaná už v traileri. Jednoznačne pozitívne hodnotím stopáž. Tá je akurát a vďaka tomu nemá film hluché miesta. ()

patient333

Povedzme si pravdu, je to totálna pičovina, ale presne preto si to pozrieme. Šéf ťa nasral? V škole samé srajdy? Frajerka má nervy? ...Jop toto je film pre teba. Samozrejme scenár je nezmyselne nereálny, ale koho to zaujíma. Akcia šlape, kamera je super (tie efekty sa im fakt podarili), nesnažia sa tu pchať nejaké extra príbehové vsuvky, len také na dokreslenie postáv a pridanie dôvodu nasratosti, čo sa mi celkom páči. Hlášky sú v pohodičke, aj keď dalo sa to ešte trocha nabombiť. Je to niečo na štýl Statham Cranka, akurát viac farebné a namiesto borca tu máme sragorskú nulu. V tomto je aj fajn premisa. Čo sa týka Daniela Radcliffe, tak to komediálne celkom slušne ťahá hore. Taký týpek, ktorému presne veríte, že je slušňák, ale doma si honcuje a machruje na nete (celkom mi to pripomínalo James McAvoy vo Wanted). No zhrnutie...nepozerať ak čakáš content, pozerať ak chceš vypnúť a vychillovať. ()

ReisRyos

Hodně šílená jízda s působivím vizuálem. Neočekával jsem nic, dostal jsem wow efekt. Ve filmech po Harry Potterovi jsem Daniela Radcliffa zaškatulkoval jako nic moc herce. Ale této role se zhostil na výbornou. ()

Andrew88cz

Harry Potter si zkusil zajímavou, bláznivou a hodně akční roli. Trhlej akční nářez s nádechem komedie... Nečekejte od toho žádnej srdcervoucí trhák, ale spíš oddechovku ve stylu Kill Bill! (6/10) ()

eoj

Svižně natočená oddechovka. Příště se ale možná soustředit jen na režii a scénář přenechat někomu jinému. Trošičku chytřejší příběh a hlavně víc humoru by filmu prospělo. ()

mato331

Hoci je to vlastne len nie veľmi vydarená napodobenina Kick-Ass, musím povedať že som sa celkom bavil. Daniel Radcliffe je fajn herec, hlavne čo sa týka jeho rolí v podivných komédiách a Samara Weaving vždy stojí za pohľad. Takže slabšie 4*, keďže sa nedá dať 3,5*. ()

saint3n

Nedokážu se srovnat s tím, že zatím někomu nedošlo, že holka, co v několika vteřinách vystřílí půlku zločineckého kartelu není s to se trefit do nýmanda, který má problém trefit se i v počítačové hře, je to prostě trapné cliché. A okatý trik s bouračkou, který by před čtvrt stoletím schopný natočit líp i Uwe Boll, to zabil úplně. A to jsem Plotterovi a nápadu chtěl dát šanci.. Ve výsledku je to zoufale nepůvodní, ale dobře.. zábava to je. Pollock byl dobrej ()

Polik_

Přes skvělou videoherní punkovou stylizaci a výtečnou (nejen) synťákovou hudbu se Radcliffovi nepodařilo naplnit mou představu o vtipné akci. Přesto však film přináší jistou inovaci a netěží jen z toho, co už ostatní zjistili, že funguje. ()

drkaldj

Daniel baví v akční řežbě, kde má k ruce nekompromisní Samaru a je to správně ujetý. Mě k dokonalosti chybělo jediné, aby akční scény nebyly někdy až tak moc přepísklé. ()

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

ČSFD skvadra zpět na Sitges Film Festivalu

08.10.2019

Po úspěchu loňské filmové výpravy se čtyřčlenný ČSFD tým opět vydal na nejvýznamější festival pokleslých žánrů na světě. Hororoví fandové Filmmaniak, RUSSELL, Goldbeater a POMO (na spodní fotce zleva… (viac)