Eastwood stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na drogového kuriéra pre mexický kartel. Darí sa mu a dokonca tak dobre, že náklad sa mu prudko zväčšuje, až mu pridelia dozor. Nie je jediným, kto na Earla dohliada. Záhadný nový drogový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa. Hoci problémy s peniazmi pominú, hriechy minulosti začnú Earla dobiehať a nie je isté, či stihne napraviť svoje chyby, kým ho zákon či kartelové gorily dostanú. (Continental film)

Martrix

Naprosto nenapínavý příběh s poselstvím, že je práce přednější než rodina a promarněný čas vám nikdo nevrátí. Byť je řeč o opravdu důležitých hodnotách, Eastwoodův film nemá dostatečný náboj, aby probouzel emoce v divákovi dnešní doby. Jeden z mála důvodů proč vydržet do konce je jednak zvědavost, jestli to bude mít nějaký happyend, resp. jestli to bude tak utahané celou dobu a pak asi kvůli sympatiím jak k Eastwoodovi, tak postavě Earla. Šlo to líp. Třeba zkrátit stopáž (bylo kde), příběh trochu vyšperkovat třeba humorem... . Takto je to jen sympatická nuda. ()

PROCESOR

Když si odmyslím respekt k Mistrovi a úctu ke stáří tak sleduji jen průměrný snímek o tom, jak vytížený tatík přišel pozdě na svatbu, vlastně nedorazil…A pak už zbývá jen melodrama, co jsme vše za život nestihli a chtěli, a usmíření s rodinou, to mi přijde , jako omlouvám se hodně kýčoidní. Takže se snímek snaží ždímat emoce z toho co se už nedá stihnout, manželka umírá a tu přichází usmíření a dál už nebudu spoilerovat….Prostě mi to přijde umělý vykalkulovaný a to já nemám rád. PS-Jinak sem rád, že stařík trojku přežil už sem se začal bát, teda ne že bych mu záviděl, no i když…) ()

Pajky3

Clint Eastwood v roli, která mu je vlastní. Životem protřelý veterán, který nemá filtr a s okolím si moc neláme hlavu. Vážně solidní pašerácká podívaná, kterou jsem si užíval od začátku až do konce a slušně se bavil. Navíc potěší i účast Bradleyho Coopera či Michaela Peni. Takových filmů je třeba víc. ()

zette

Hm, tak vidim, ze i nesmrtelny Eastwood starne.-). Kdyz opomenu jeho postavu, film mi prijde ve vsech smerech prumerny, s minimem napeti. ()

Juto

Je to oduševnený a hlboko uspokojujúci film. Ktorý je presvedčivo expresívny v vyjadrení ľútosti starého muža spolu s jeho túžbou zlepšiť sa aj v neskoršom veku. Film ukazuje, že Eastwood na to stále má, ako režisér aj herec. 7,5/10 ()

campix

Clint Eastwood je stále v neuvěřitelné formě a ani v 88 letech nemá problém film odrežírovat a zároveǹ také herecky utáhnout, ale herecky už je to pravděpodobně naposledy. Pašerák je opět velmi kvalitní kousek, který sice pokulhává za Clintovými největšími hity. Na druhou stranu je z filmu cítit taková pohoda, když má Clint roli ušitou na míru pro sebe a všechno si viditelně užívá. V jeho věku opravdu něco jedinečného. ()

mortak

Sledovat Eastwooda, jak má i v osmdesáti pořádné cojones, a uzemňuje všechny okolo sebe, zločince i poldy, je požitek. Jenže všechno okolo už je průměrné, až nezajímavé. ()

angel74

Tak tu zase máme snímek z dílny starého dobrého Clinta Eastwooda. Jeho režijní rukopis je i zde snadno rozpoznatelný, přesto vůbec nenudí. Ve svém úctyhodném věku si může dovolit být trochu sentimentální a pojmout příběh z prostředí drogových kartelů s lehkým humorným nadhledem a bez přehršle brutálních akčních scén. Také z hereckého hlediska si Eastwood celý film krade sám pro sebe, ale ani maličko mi to nevadí, ba právě naopak. (80%) ()

alchac

Clint je asi jediný devadesátiletý stařec, kterému je možné toho pašeráka drog a gerontokurefníka s klidem věřit. A neméně skvěle než jako rekordman v rozvozu alternativních léčiv si počíná před i za kamerou, aby takto i v čase všech možných Narcos a Sicariů ukázal, že je stále stejný Nesmiřitelný Blonďák zvládající Bojové nasazení levou zadní, i když už jej Bledý jezdec má poněkud výše na seznamu. ()

sir-dave

Všichni na nás čumí. Jo protože jste jak dvě fazole mezi bílým chlebem. Stařík Clint mi přišel starý už o deset let dříve při Gran Torinu a teď to je ještě viditelnější. O to víc mě překvapilo jak stále dokáže v pravý moment chrlit hlášky na Mexikánce, negry a celý film utáhnout. Na druhou stranu už se ty postavy trochu opakují. Jste jak osina v prdeli. Tak zajděte za proktologem ()

Radiq

"It's just time is all. I could buy everything, but I couldn't buy time." Eastwood řekl. Eastwood ví. Eastwood si to uvědomuje. Není už totiž mladej. Je starej. A dost starej. Ale má pravdu. Je to už takovej děda, i když ve filmu má přezdívku Tata. Asi proto tam teda obsadil svou dceru do jedné z rolí. Jinak na mě to působilo jako takovej slabší Eastwoodův kousek, kterej už víckrát vidět nepotřebuju. Hlavně jsem si oddychl, že přestal být ten vlezlej pěstitel lilií - být takovej celej film, tak bych asi chcípl. Jo a hlavně mi tam strašně vadila Dianne Wiest, kterou opravdu, ale opravdu nemám rád. ()

dr.fish

Eastwood pašuje drogy a pořádně asi neví proč. Jen se tak tím životem prochází. Dořeší si nějaké průsery, trochu se to zamotá, ale celkově je ten život v těch Státech prostě bájo....tohle mne prostě nebere...60% ()

Sabrewulf

Jako já beru, že Clint je machr v takovém věku točit a hrát, ale tohle je tak strašně amorální... Nevím, co se roztrhl pytel se všemi těmi "kartelovými" filmy a seriály, kde se úplně prdí na nějaké ponaučení a policajty jakožto stěžejní bod/hlavní hrdiny a místo toho čumíme na dealování drog o sto šest a ještě se u toho na nás pomrkává, jak je to vlastně fajn a nedejbože trochu i sranda. Kartel je tu prezentován jako nějaká sluníčková neziskovka, udělat Clintova postava některé ty věci v reálu, tak už leží rozřezaný motorovou pilou, nebo zazděný ve fasádě domu. Forma jo, obsah vůbec. ()

miguel_111

Úsmevný to film. Eastwood hláškuje ako v jeho naj filmoch a vytasil mi na tvári neskutočné mnoho úsmevov. Výborná dráma. Eastwood síce už neskutočne zostarol, ale režisérsky je to fajn film. Taká kľudná a úsmevná rodinno krimi dráma s oblasti kartelov. Pre mńa 70 %. ()