Množící se důkazy přesvědčují newyorskou policii, že její bývalý příslušník Matt Cordell, proslulý mědvědí silou a hrozivě zjiveným obličejem, stále ještě žije a mstí se všem, kteří jsou zodpovědni za jeho diskreditaci a znetvoření. Poručík Sean McKinney ve spolupráci s policejní psycholožkou Susan Bradyovou vyšetřuje sérii vražd striptérek. Hlavním podezřelým je Cordell. Maniakální policista se však sám dostane na stopu skutečného vraha a v ukradeném policejním autobuse ho dopraví do věznice v Ossiningu, kde před lety došlo k jeho znetvoření. McKinney si uvědomí, že Cordell býval čestným policistou a proto měl být odstraněn... (oficiálny text distribútora)

Campbell

Asi nejlepší díl série. Ale s jednou extrémní nelogičností. Každý přece ví že Bůh je nesmrtelnej tak jak sakra mohly SPOILER zabít Bruce Campbella? KONEC SPOILERU. ()

Chrustyn

Pokračování VHS kultovky, která více sází na akci než strašení. Pitomé, naivní ne úplně dobře vypadající, ale svým způsobem roztomilé a skvěle ukazující, co byly zač ta pravá devadesátková béčka, která jsme brali útokem. Před 25 lety bych to vnímal výrazně pozitivněji. ()

korbitch22

o veliký chlup lepší,než jednička.film má větší tempo,hodně věcí se vám vysvětlí,maniac samozřejmě vykosí větší počet lidí a vůbec v celku je to svižné a nenudíto jako jednička,jeden z mála příkladů,kdy je druhý díl zdařilejší,než ten předchozí. ()

eraserhead666

No, tak tohle už, narozdíl od hodně slabé jedničky, i trochu šlo. Jde vidět, že tvůrci tu pauzu mezi dvěma filmy přemýšleli a pochopili, že aby film bavil, musí se něco dít. Závěrečná scéna s hořícím Cordellem je slušná jízda. Celkově je to akčnější, takže se na to dá koukat a místy to i pobaví. ()

SOLOM.

Souhlasím, že tohle pokračování se opravdu povedlo. Matt je ještě brutálnější než předtím a film je nabytý mnohem větším počtem akčních scén, takže se divák u toho nenudí. Myslím si, že s jedničkou jsou na stejné úrovni co se mé oblíbenosti téhle série týká. Navíc si v tomhle díle najde stejně vyšinutého parťáka, který odvedl pořádný kus práce co se kvality děje týká. Když magor magora najde dokáže z toho být pořádný masakr.... ()

JASON_X

Dvojka je řemeslně rozhodně povedenější než jednička, s lepšími herci, s lepším scénářem a také zábavnější (a většinou chtěně, ne nechtěně jako jednička) - epesní feťák ve večerce, odtažený dopravácký skřet, blondýna s motorovkou, Cordell zastavující běžící řetěz motorovky rukou v jemné rukavičce (s pilou pracuju a tohle opravdu neradím zkoušet), pošahaný vraždící "křižák" ve svaté válce proti striptérkám, Cordell čistící policejní stanici a procházející zavřenými dveřmi, hořící Cordell čistící Sing Sing... Škoda jen, že vskutku znamenité tlamy Roberta Z'dara bylo využito ještě méně než minule. A jedna zajímavost - v bezeslovné pidiroličce mukla v cépézetce se mihne Danny Trejo. ()

Lacike

Packal Lustig pridal nahotinky, konecne aj nejake gore sceny a vylepsil Cordellovu masku, takze uz vyzera celkom cool. Ale jeho konanie rovnako ako cely film prilis nedava zmysel. Je to len chaoticky mix nahodnych scen. Co si uvedomil aj Bruce Campbell a po nevyhnutnom uvodnom cameu radsej hned zdrhol z tejto mizernej serie. Nahradil ho Robert Davi, ktory ale v tomto filme tiez nicim nezaujme. Lustig tentoraz pridal na mnozstve akcnych scen, kedze napinavu atmosferu nedokaze navodit ani na chvilu. A aj ked su o nieco lepsie natocene a velkolepejse ako minule, tak vdaka chaotickemu deju je vysledok o triedu horsi ako jednotka. Zaujal ma len absurdny uvod so zlodejom, ktory mal este skazenejsie zuby ako Matt Cordell. 2/10. ()

malylada

Přes kopírák ve stejném duchu jako první díl, jak konceptem, tak kvalitou. Trošku spletitější zápletka, zbytečných postav a tentokrát maska policisty hodně nepovedená.......4/10 ()

Expendable

Úroven druhého dílu rapidně klesla, dost mi vadilo, že Cordell už přestal být ten tajemný policajt co zabíjí lidi a nejde mu vidět do tváře. On si tady klidně hledá nové kamarády, chodí k nim do baráku na návštěvy a pak jde dostat z lapáku.Akce je tu o dost více než v prvním díle ( vyvraždovačka na policejní stanici ). Konec je též pěkně debilní nechápu, v prvním díle Cordella nezabil ani silný stožár v jeho hrudníku nebo plná dávka kulek do obličeje a tady stačilo, aby spadl z vokna a bouchl v nějakým busu.To není ten Mat Cordell, kterého jsem znával. ()

corpsy

Zdá sa, ako keby režiséra Williama Lustiga pri natáčaní tohto pokračovania MANIAC COPa pochytila náhla genialita. Oproti nezáživnej jedničke ponúka nadpriemernú zábavu s vynikajúcimi akčnými a kaskadérskymi kúskami. A to si myslím, že je na takéto béčko celkom dosť. ()

fcreading

Robert Z''Dar sa vracia ako super policajt. Prekvapivo ešte dobré pokračovanie slávnej hororovej sérií. PS: Filmu by rozhodne prospel Bruce Campbel, síce sa objaví na pár minút ale to je veľmi málo. To preto také hodnotenie. ()

Dexter1

Perfektné béčko a dôstojné pokračovanie originálneho Maniac Copa. Robert Davi je proste frajer a celkovo i Maniac Cop sa pochlapil je to o dosť akčnejšie ako originál. Na úvode zamrzí otravné zopakovanie konca jedničky, ale potom sa to slušne rozbehne. Mŕtvych pribúda a pribúda a k tomu hrá slušný soundtrack. Pre mňa je práve táto časť tou najlepšou v celej sérií. ()

Martin741

Maloktora seria sa moze pochvalit takto vyrovnanou dvojkou ako Maniac Cop. William Lustig ostal pevne na reziserskej stolicke, tak isto ako v Maniac Cop 1. Strasidelna hororova atmosfera sa nastoli po par minutach filmu, netreba ziadne siahodlhe vysvetlovacky, divak uz z jednicky vie, o co pojde. Vyvrazdovacky su na urovni, prepracovane, z Matta Cordella ide strach a hroza. Mala otazocka : aj Vam prosim vas pripominala Mattova scena na policajnej stanici Terminatora 1? Lebo mne ano. Kvalitny horor, ku ktoremu sa rad vraciam. 67 % ()

cariada

Pokračování hororu o poldovi co chodí městem a vraždí. Tentokrát si našel i kamaráda vraha žen musím říct vypadal opravdu hnusně s těma vousama. (potkat ho někde bych nechtěl) Musím říct ,že po letech už to nemá moc atmosféru a místy to nudí. Vraždy jsou pěkný a závěrečné spálení taky. ()

Radiq odpad!

Snad eště horší než první díl. Tady dostane Maniac Cop na pomoc jednoho šílenýho masovýho vraha a jako protivníka drsnýho cajta s pošahanou psychiatričkou. Sympatické bylo, že na začátku to schytali hrdinové jedničky. Nesympatické byly dvě scény, které byly kompletně převzaty z jedničky - začátek, což je konec z jedničky a scénu z vězeňské sprchy, kde Cordella sejmuli. Nesympatické bylo i všechno ostatní. Zbyde jenom nudná skořápka, která vám nedá ani zábavu, ani potěchu. Je to shit. ()