Matt Cordell (Robert Z'Dar) býval poctivý policista až do té doby, než ho nespravedlivě odsoudili a poslali do vězení v Sing-Singu mezi kriminálníky, které sám předtím stíhal. Ti ho příšerně zohyzdili a zavraždili. On poté ožil a vraždil v ulicích bez rozdílů. Nyní potřetí je jeho stopa naplněná krví až po okraj. Kouzelníka Voodoo nenechá ani nachvíli v klidu. Podaří se detektivu Forrestovi (Robert Davi) šíleného policajta konečně zlikvidovat navždy? (Hamer Film)

Luk80

Třetí díl prostě musel vzniknout. Hudební absence Jaye Chattawaye není až tak hrozivá. Goldsmith do toho vnesl duchovní atmosféru, která se k vybraným lokacím velmi hodila. Podzemní chodba nemocnice vedoucí k bývalému kostelu, kde sídlí vzkříšitel je rarita, ta správná rarita. Ovšem samotný Matt je docela v pozadí a působí spíše jako přízrak ve snech. Robert Davi sežral celou smetanu a ještě si přidal dvojtou porci karvinského guláše. ()

Wacoslav1 odpad!

Poslední a nejdebilnější díl této naprosto zbytečné slasherové trilogie ve které nestojí za nic ani jeden z dílů a s každým dalším je to větší zoufalství. Cordell se mi prostě nelíbí a ničím si mě nezískal. Aspoň, že tenhle díl byl poslední a nenatahovali to utrpení dál. I tak jsou tři díly týhle srajdy víc než je přijatelný.0% ()

Lacike

Kat Bordel tretikrat a vdakabohu naposledy. Dokonca uz aj packal William Lustig sa odmietol podpisat pod vysledok. Co prilis nechapem, pretoze akcne sceny v tomto diely su jednoznacne najlepsie v celej serii. No a to, ze film napinavy nie je a ani prilis nedava zmysel, je uz tak nejak trademarkom serie. Tentokrat sa ubralo aj na nahotinkach, ale zase umrtia su vynaliezavejsie a pestrejsie. Zapletka sa tentoraz venuje Cordellovej snahe vytvorit si svoju zensku zdegenerovanu polovicku. Proste riadna chujovina, ale akonahle dôjde na akciu, tak je na co sa pozerat. Hlavne prestrelky tentoraz stoja za to. Takze kvalitativne je tento diel medzi prvym a druhym dielom. P.S. Cameo Teda Raimiho potesilo. Bratia Raimovi asi maju pre tuto shitnu seriu slabost. 3/10. ()

LION-MR.T

S třetím dílem se vrátila tajemnost jedničky,hudba je skvělá,skvěle se hodí,Cordelli zůstala stará maska,jen trošku ohořelejší. Byl jsem i příjemně překvapen i chvilkovým výstupem hvězd třeba jako je Robert Forsterem. Matt si vymyslel pár dobrejch vražd. Eletrické šoky na střeše,leisrová operace. Konec je dobře natáhnutý a scéna s hořícím autem byla zvládnuta na jedničku. A ten kousek s hořící ruka,jak si připálit cigaretu a ten otevřený konec,že Cordell ještě stále žije bez ruky spálený na úhel mi na vždy zůstane. ()

Campbell

Nejslabší pokračování, které mi přišlo moc ukecané, málo akční a celé to poměrně dobře uspávalo. Z´dar už není tak moc démonickej a ten okultismus či co to bylo mi evokoval poměrně špatného Halloweena P. M. M.. Sice se tu objeví staří známý z předchozích dílů, ale to je tak vše. PS: Ted Raimi potěšil:-) ()

• Cordell (Robert Z'Dar) zabije ve filmu 11 lidí. (slatkac)