Skupina mladých lidí si vyrazí na párty do odlehlého domu. Ale měli raději zůstat doma, tento výlet se již brzy změní v noční můru. Čeká je totiž setkání se šíleným policistou, který jim hodlá pořádně "zatopit". (Chupacabre)

George Stobbart

Čo vznikne skrížením Maniac Copa a Friday the 13th? Psycho Cop! Našťastie sa ale jedná o vydarený, svojský mix, len škoda že dosť neznámy. Partia mladých sa vyberie víkendovať do odľahlého domu v prírode, kde ich však sleduje pochybný policajt, ktorý ich postupne začne likvidovať. Na rozdiel od spomínaného Maniac Copa sa však tento blázon v policajnej uniforme pri tom očividne baví, rehoce sa na plnú hubu a hláškuje ako o život. Herci sú takí akurát; niektorí sympatickí, iní otravní, ale to ich "herectvo" je v niektorých scénach hrozné aj na takýto béčkový film. Za to však predstaviteľ psycho fízla Robert R. Shafer bol vo svojej úlohe naozaj výborný a jeho choromyseľný úškrn nemal chyby. Hororové momenty miestami preskakujú až k čiernej komédii a ku koncu som mal pocit, že ten film si začína robiť srandu sám zo seba. Je to však zaujímavé a hlavne zábavné, objaví sa aj nejaká tá ľakačka a na to, že som čakal obyčajnú kópiu Maniac Copa, som bol príjemne prekvapený. ()

*CARNIFEX*

Tak s “Maniac Cop” sa to nedá porovnávať ani v najvlhšom sne, pričom tá amatérčina čo z toho priam chŕli, to je doslova na smiech. Skutočne len málo pozitív, pričom ešte aj herecké výkony, dialógy či samotný príbeh je viac trápny, ako je pre takéto amatérske pokusy tipické. Nie, díky, radšej originál .. ()

hladass

Naprosto tuctový slasher o satanistickém policajtovi, který dnešnímu divákovi nemá moc co nabídnout... Vraždy nejsou moc nápadité a hodně zamrzí naprostá absence nahoty (ale tak už to na konci osmdesátek chodilo, no co už)... Co potěší jsou policajtovy vtipné hlášky, to se člověk alespoň zasměje... Musím říct, že druhý díl mě bavil o něco víc... ()

eraserhead666

Že by americký remake francouzského Policajt nebo rošťák? Páč tenhle polda je pěkný rošťák. Tohle je tak tupé, až to má skoro koule. Chlapecké role na úrovní zvláštní školy pro manekýny, holky jsou o trochu, ale jen o trochu lepší. Satanský policajt si tak svýma ksichtama, hláškama a trapně nuceným smíchem pro sebe krade takřka celej film. Až je škoda, že to ke konci začne ztrácet dech a točit se v začarovaném kruhu nudy. ()

helljahve

Trochu zabudnuty film, hlavne tato prva časť, ktora u Nás nevyšla ani na Vhs,ale iste nie preto že by sa jednalo o neaky odpad. Aj ked z dnešného pohladu film už je nič moc. šialeny policajt-satanista nevraždi sice moc napadito, zato ku každej vražde zapotí neaku bezva hlášku. Už sa tešim až si dám 2.časť. ()