Mandalorián

• USA The Mandalorian (viac)
USA, (2019–2023), 16 h 29 min (Minutáž: 31–59 min)

Tvorcovia:

Jon Favreau

Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte, Emily Swallow, Omid Abtahi, Taika Waititi, Giancarlo Esposito, John Beasley, Horatio Sanz (viac)

Recenzie používateľa Cheeter k tomuto seriálu (27)

Kapitola 18: Bane Mandalóru (2023) (S03E02)

Výrazně lepší, jak první část, rozhodně příběh upoutal moji pozornost od začátku do konce a mělo to dokonce smysl, navíc potom, co Bo-Katan leccos vysvětlila. ()

Kapitola 19: Konvertita (2023) (S03E03)

Část na Coruscantu byla dost zdlouhavá a přemýšlím, k čemu bude Rozhodně mi ale přijde, že šla zvládnout lépe. Celkově se tak nemohu zbavit dojmu, že tvůrci seriálu děj spíše natahují. ()

Kapitola 20: Najdúch (2023) (S03E04)

Zase spíš taková výplň, aby se neřeklo. Ale skutečný děj spíše přešlapuje na místě. ()

Kapitola 21: Pirát (2023) (S03E05)

Konečně aspoň víme, odkud kam kráčíme. Ale dalo to zabrat, když už je to polovina série. Takhle se do cíle dostaneme někdy za deset let nejméně. ()

Kapitola 22: Žoldnieri (2023) (S03E06)

Nevím, ale děj byl zvláštní. Klasická natahovací epizoda s Jackem Blackem, jehož jsem rád viděl, ale tady to moc nezachránil. Závěrečný souboj sice dobrý, ale pak to bylo docela laciné. Celkově to šlo dost dolů. ()

Kapitola 23: Špióni (2023) (S03E07)

Kvalita v této epizodě byla, to jí nelze upřít. Ale také do jisté míry čitelnost. Nicméně po delší době jsem měl z Mandaloriana dobrý pocit a na poslední díl série se vyloženě těším. Byť tedy mám nějaké představy, co by tam mohlo být, tak i tak očekávám něco, co mě překvapí. ()

Kapitola 24: Návrat (2023) (S03E08)

Do určité míry očekávatelný průběh, mohl přeci jen být nějaký větší zvrat. ()

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

Disney o rok odsouvá hranou Moanu

07.04.2024

Pokud jste fanoušci hraných verzí disneyovských animáků, následující první zpráva pro vás nebude úplně pozitivní. Plánovaná hraná verze animovaného snímku Moana (Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa… (viac)

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers