Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

FLVEKK

Bohužel musím dát slabší 4*...Některé momenty dobré, bohužel hodně scén se opakovalo a tak následovalo z mé strany menší zívání. Určitě si tvůrci dáli záležet, takže nechci dávat slabší hodnocení. Jenom prostě tomu chyběl moment překvapení..Hudba super a konec za mě výtečný se skvělou hudbou !! Těším se na pokračování, bohužel by to ale chtělo vymyslet něco jiného, než jen profesionální střílení do hlavy a salta.. ()

HellsAngel

Dajte Johnovi Wickovi zbraň a on vám ukáže umenie - platilo to v jedničke a platí to aj v dvojke. Tentokrát nám bolo umožnené nahliadnúť do mytológie nájomných vrahov v oveľa väčšom meradle a treba podotknúť, že šlo o krok správnym smerom. Smrteľne chladná charizma a elegantne uhladená brutalita tohto malého "univerza" má rozhodne čo vyrozprávať. Príbeh je samozrejme opäť priamočiarý, miestami príliš podobný originálu, inokedy predsa len mierne prekvapivý. Alfou a omegou je ale akcia, ktorá je natočená jednoducho učebnicovo, pričom každý jeden pohyb je zachytený s precíznosťou, aká sa vidí len málokde. Týmto kúskom sa hranice akčného žánru opäť o niečo posunuli a ja som si to užil rovnako ako John svoju pomstu. ()

Gregor_Samsa

John Woo 2 aneb John Wick Chapter 2 zmixovaný s Komandem (kill count), Matrixem (choreografie) a The Killer / Hardboiled (střelecké pretěky) je dotažený do osmdesátkové dokonalosti přenesené do konce druhého desetiletí 21. století. Oceňuji: netrhané střihy a chybějící nervózní trhy kamerou; krásná auta; patos; Intercontinental a pravidla cti, která se nepřekračují. Nesedělo mi: už toho bylo někdy moc, taková videoherní střílečka to byla v těch katakombách; moc patosu; moc osmdesátek. Takže kdo se v tom má vyznat. Dal jsem jeden večer jedničku a následující ráno v kině dvojku a udělal jsem tak dobře. Dvojka je nakonec lepší, i když v některých momentech už je z toho skoro komiksová záležitost. Stejně ale, díky za to. [70%; 2017-02-26 Cinestar Anděl] ()

Georgeton

Musím povedať že toto bol asi rekord čo sa týka ustrelených hláv v jednom filme. V porovnaní s jednotkou je toho viac, lepšie, dynamickejšie a efektnejšie a scénaristicky prepracovanejšie. A už teraz sa teším na trojku. ()

R.R.R.Remeck

Film postavený hlavne na akčných scénkach. Z mojej strany dvojka je len kopírovanie jednotky len pozmeníte trochu dej s tým že už nezabíja Rusov ale Talianov. ()

Tondonis

Hneď od začiatku sme očarení super akciou. Milí tvorcovia FaF, takto sa točia akčné naháňačky. Nevedel som si predstaviť dej pokračovania po zhliadnutí jednotky, preto ma prekvapilo, že to nebolo len nejaké silené tlačenie na pílu (chápať ako vraždenie stoviek protivníkov bez racionálneho dôvodu). Tu sa to nekoná, John chce opäť raz zavesiť svoj zbrojný pás na klinec (aj keď ceruzku by mal pre istotu určite vždy pri sebe). Típci z branže sa ale nikdy nepoučia a Babu Jagu opäť raz povolajú do služby. Všetko by bolo na tomto filme super. KEBY pán Wick nepösobil ako z filmu nacistickej propagandy z roku 1943. Nezastaviteľný a nesmrteľný. ()

Tomko87

To čo som od filmu očakával, to som presne dostal. Prepracovanú akčnú jazdu, kde sú prepracované ako prestrelky, tak kontaktné boje. V trojke by som chcel vidieť tancovačku medzi Keanu Reevesom a Jonom Bernthalom. Prosím pekne. ()

CarLoSiiin

SAVAGE. První díl Johna Wicka jsem viděl nedávno a natolik mě zaujal, že jsem musel ihned běžet na pokračování do kina. Dvojka nabídne převážně to samé jako jednička, takže opět není nouze o stálou akci, stovky vystřelených nábojů, nespočet rozplizlých hlav, fůru mrtvol a řadu pěstních soubojů. Možná se chvilkami trošku více mluví, nevidím to však jako mínus, alespoň má člověk čas si oddechnout. Závěrečná scéna pro mě byla naprosto šokující, pokud nebude do jednoho roku pokračování, tak asi zešílím. ()

Foogas

Jason Bourne > John Wick = Max Payne > James Bond. Trochu přehnané, ale slušná žánrová jednohubka. Ještě o fous lepší než jednička. ()

pds

Napadá ma jedna vec "všetkého veľa škodí" . Inak K.R. je skvelý a po zhliadnutí videa na YT kde K.R. na strelnici predvádza to čo vie , klobúk dole. Nestratil by sa ani v CSku. 65% ()

fritol34

Klidně dám za pět, měl jsem to štěstí vidět Johna Wicka a Logana v jeden týden a už dlouho se mi nepovedlo abych byl ze dvou filmů tak namlsaný jiné slovo mě nenapadá. Stejně dobré možná lepší než jednička. Chvalte Keanu Reeves který toho moc nenamluví ale to po něm nikdo nechceme. ()

halberdier

Už první John Wick byl hodně slušná akční zábava a druhý díl vše povyšuje na vyšší úroveň. John Wick 2 je jedná velká akční jízda, akční scény - ač se vlastně celkem opakují - jsou strašně cool a Keanu Reeves to neskutečně dává. Pokud divák dokáže vypnout mozek (a akceptovat že ve skutečném světě by Wick byl dávno mrtvý) tak se bude dobře bavit a dostane jeden z nejlepších akčních filmů posledních let. Jsem zvědavý, kam až tvůrci jsou schopní zajít ve třetím díle. (9/10) ()

wrána

Jednička byla zjevením, s neskutečnou atmosféru a příběhem. Dvojka chce být ve všem lepší, a je ve všem nudnější a plošší, bohužel. Ale pořád je to slušnej akčňák:-) ()

Jack_F.

Je to prostě akční jízda jak se patří. Režisér musí milovat olovo, krev, prostřelené hlavy..prostě přesně tu akční polízanici jako já...dobře nasnímanou akci nelze než jen chválit a obejde se to bez epileptických záchvatů střihu. Není to film nad kterým si musíte filozoficky vykládat pojebané pánbičkářské "Znamení"(Jo Šejmelene, fůůůj), je to přímočaré a ví co to chce. Jsem připraven na trojku. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)