Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

bourec

Chvílema hysterický,chvílema dojemný,pak zase rozeřvaný,chvílema R.Byrne na facku,prostě všechno tam je.Jen vtipná komedie to není,prakticky se ani pořádně nic neděje.Horší průměr,nic víc.40%. ()

C0r0ner

Jo, je to místy celkem sranda, jo, má to hodnotný přesah co se týče adoptování a tak, jo, celé to bylo velmi pohodové, ale ta předvídatelnost a šablonovitost je už prosté posté dokola ubíjející. Nějak už mě nebaví koukat na filmy, u kterých člověk po deseti minutách ví, jak skončí. 60% ()

Pajky3

Nic proti ničemu a člověka to dokáže zabavit, ale určitě to nebude výtvor, který si navždy zapamatujete. I když je to slušně obsazený rodinný film, kde spousta vtípků vyznívá hodně lacině. Nejvíc mimo mě jde pak soudní závěr, který jen utvrzuje ve zmiňované lacinosti. ()

Juto

Pohodová rodinná komédia. Veľmi ľahko sa to pozeralo. Marka Wahlberga a Rose Byrne mám rád. Je medzi nimi dobrá chémia. 6/10 ()

dr.fish

Je to úplně obyčejná rodinná komedie, ale ty já z duše nesnáším. To, že hodnotím 70% je tedy vlastně veliký úspěch. Film má svá silná místa, taky spoustu klišé a předvídatelnost samozřejmě naprostou. Ale nakonec to beru jako docela solidní zábavu, nenáročnou. ()

angel74

Má to svoje mouchy, včetně značně přeslazeného závěru, nehodlám však detailně rozpitvávat, kde všude se stala chyba, protože rodinných komedií s nějakým smysluplným poselstvím zase tolik není. A kdo ví, možná právě tenhle film skutečně přiměje některé váhající manželské páry k osvojení dítěte. (60%) ()

kocik1

Osobně mám radši maso uvařený a filmy spíš syrový. Nebo aspoň médium. Tady si teda kuchař dal záležet, aby masíčko bylo měkký a brambory na kaši. Přesto to (až na ten příšernej happyendovej závěr a občasné pokusy o pozitivní myšlení) vůbec nedopadlo špatněa vlastně se mi to i v některých místech docela líbilo. ()

otík

Neměl jsem žádné očekávání a kupodivu to dopadlo dobře. Ano, je to totální Amerika, ale zábavná a trochu i dojímavá. Především první polovina je vskutku vtipná, druhá polovina míří trošku do vážnějších kolejí, ale i tak je to vše v rámci dobrého vkusu. Příběh je zcela předvídatelný, ale je vidět, že autoři přistupovali k materiálu s láskou a i herecké obsazení se povedlo. Nepovedl se dabing, hlavní hrdinka je strašně ukřičená a má příliš vysoký hlásek konipásek, ale to už je druhá věc. Spokojenost. ()

Script

Film podle skutečné události jak se americký pár rozhodne pro adopci tří dětí. Hrozně se mi na filmu líbilo, jak zachytili celý proces adopce v Americe. Rose Byrne, Mark Wahlberg a Octavia Spencer to zahráli skvěle. Hned jste si ty postavy, které oni ztvárnili oblíbili. Občas se ve filmu objevil nějaký přešlap, ale ve finále mi tyhle přešlapy ani nevadili. S vývojem děje jsem byl naprosto spokojený. Myslím, že mohu v klidu doporučit. ()

chelseaman22 odpad!

Tenhle stupidní typ filmů bych zakázal a scénáristy produkující takové hnusy bych pozavíral do Azkabanu. odpad % Celosvětový příjem k 22. 8. 2019: $120,556,201, což je 2,51 násobek rozpočtu ()

Johnny.ARN

No ty vole, toto bolo utrpenie. Buď ukričané, alebo prezentujúce "posolstvo" alebo smerujúce k šťastnému koncu. A to všetko a ešte viac klišé upratané v šablónke na dvoch hodinách. Miestami mi bolo trápne za nich. 1 z 5 ()

elanius

(29/2019) / Zo začiatku typická feel-good comedy nakoniec zahrá na dosť emotívnu a vážnejšiu strunu. Ale vôbec to nevadilo. Hlavne, že Markovi a Rose to fakt herecky klapalo a decká zahrali snáď ešte lepšie. 75% dráma, 25% komédia, treba k tomu aj tak pristupovať. (8/10) ()

Phietros

Zajímavé podání pěstounské péče, které není úplně komedií a poukazuje jak na děti v domovech, tak na samotné budoucí rodiče a jejich život poté! 65% ()

Timak

Komedie, co vlastně není vůbec komedie. Bohužel jsem k tomuto filmu přistupoval úplně špatně. Proto jsem zpočátku (vlastně skoro celý film) měl pocit, že to teda moc dobře nešlape. Nakonec jsem pochopil a zpětně docenil tento film. A i když je to teda poměrně jasně čitelné a předvídatelné, tak je to takové milé. 60 - 70% ()

hroubek

Moc fajn feel-good film, který umí dojmout i pobavit. Vůbec nevadí, že je to trochu předvídatelné, jelikož je to dobře zahrané a funguje chemie mezi herci. Režisér Sean Anders odvedl velmi slušnou práci, a krásně si uhlídal, aby netlačil zbytečně na pilu, a zároveň řekl vše podstatné. Herecky to šlape a i představitelé dětí jsou v pohodě. Pohodový film na večer. ()

VanTom

Jako instantní dojímák, který začal tlačit slzičky hned na první schůzce skupiny potenciálních adoptivních rodičů, to nakonec nebylo až tak manipulativní, trapné ani blbé. V dětském křiku a nepořádku či pubertální vzdorovitosti se tato rodinná dramedie nevyžívala a snesitelnou nálož sentimentu uhladila v pozitivní kombinaci s vřelým vtipem i rozumným nadhledem normálních postav, kterým přejete, aby k/v sobě našly cestu/důvěru. Spokojených 65 % ()

Jaro.Krafcik

Slabšia komédia, teda po skvelých filmoch tohto režiséra som čakal o dosť viac. Nepríjemní detskí predstavitelia nesadli. Ale za Marka Wahlberga a záverečnú pesničku ktorú pozná asi každý, udeľujem nadpriemer. Dalo sa pozrieť. Niektoré scénky ozaj pobavili. 4* ()