Keď inžinierka Elena zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala, chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť. Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. Talentované, akčné a zvodné špiónky spolu musia zachrániť svet pred novou hrozbou, pričom dôverovať môžu jedine sebe a svojim schopnostiam. (Itafilm)

Dzeyna

Čistý průměr. Nicméně mi přijde, že Charlieho Andílci byli vždy spíš super podívaná pro chlapy. Teď mi to přišlo spíš jako holčičí film. ()

silentname

"Charlies Angels" bude druhým najhorším tohtoročným kino zážitkom. Najhorším filmom to nie je, ale rozhodne to nebude film, na ktorý budem mať moc pozitívne spomienky. Mám pocit, že to bolo celé spracované s umelým scenárom, veľkou dávkou klišé a mizernou akciou. Pozitíva filmu? Poďme si ich vymenovať. Lebo pár ich tu je. Patrick Stewart je stále skutočný gentleman. A v tejto role mu to sekne rovnako skvele. Je pravda, že už som ho videl aj v lepších rolách a rozhodne nemá toľko energie v sebe ako pred dvadsiatimi rokmi, ale je to stále pán. Miestami sa na film celkom dobre pozerá, niektoré kostýmy vyzerajú dobre a Kristen Stewart (napriek tomu, že vie byť miestami trošku otravná) sa asi prvýkrát počas svojej kariéry rozbehla naplno a užíva si svoju rolu. Priznám sa ešte aj, že náš nemý zabijak vie byť celkom zaujímavý. No tam s pozitívami skončíme a poďme si povedať mínusy. V prvom rade je film mizerne napísaný. Je to strašne predvídateľné. Všetko čo si predstavíte sa v tomto filme reálne udeje. Viete rýchlo odhadnúť padoucha, viete ako to celé bude pokračovať a ako to aj skončí. Je to tak vysoko našablónované, že je mi z toho až zle. Postavy moc zaujímavé nie sú. Napriek tomu, že je tam nejaká tímovosť, tak som si ich nedokázal užiť. Najlepšia bola asi Elena. Jane mi prišla neskutočne nudná a Sabina zase vie byť miestami svojou energiou celkom otravná. Elena zase miestami veci popletie a má to byť vtipné. Myslím, že som sa na filme zasmial raz, no nespomeniem si na čom. Ale spomeniem si veľmi dobre na čom som sa nesmial. Na veľkom množstve narážok na iné filmy. Neviem prečo musí byť vo filme debata o tom, kto hral Birdmana a Batmana. Čo to pridá? Akčné scénky sú podľa mňa slabé. Veľmi veľa strihov, ktoré zamedzujú k tomu, aby sme videli skutočnú akciu. Len kamuflujú takto fakt, že reálne sa boje nejako moc ani neudiali. Nepôsobí to živo ani skutočne. Je to len otravné. A potom je tu ešte veľké množstvo potitulkových scénok a film proste nechce za ten svet skončiť. Tento film ma fakt nebavil. Bola to nuda, bolo to otravné. Nečakal som, že ma tento film tak otrávi. Ale bohužiaľ za to dostane aj svoj rating. Hodnotenie: D ()

Arsenal83

V roku 1976 pôvodná verzia Charlieho anjelov mala v hlavnej úlohe tri nekorektne biele ženy. V roku 2000 to už ozvláštnili s Lucy Liu. Dnes je už zloženie maximálne správne, a tak je tam mulatka, černoška a biela žena, ktorá je pre istotu lesba. Lenže kto by povedal, že napriek tomu poviem pánboh zaplať. Toto je asi najtraktívnejšie trio anjelov v histórii, ku ktorémá sa veľmi slušne pridáva aj pani Banksová. A nielen to. Dej je samozrejme plytký, v tomto žánri ani nič neočakávame, ale akcia, zábava, to tu všetko funguje ako má. Ja takéto filmy nežeriem, ale vzhľadom na to, že žánrovo sa točia oveľa väčšie blbiny, tak tu pridám hviezdu navyše. ()

Larrysbride

Upřímně, tohle bylo asi tak tisíckrát lepší, než jsem očekávala. Ne, sama od sebe se na to asi znovu nepodívám, ale kdybych přepínala kanály a toto tam bylo, klidně to tam nechám. Solidních 70%. ()

Stanislaus

'Bella', 'Yasmine' a 'that tall girl' se pod vedením 'Effie' snaží oprášit (polo)zapomenutou slávu svůdně vražedných andílků, což se jim místy daří díky svižně natočeným akčním scénám, které měly (paradoxně, a ani přinejmenším v šovinistickém slova smyslu) pořádné koule. Člověk se s triem podívá do několika pěkných lokací, vypráší padouchům kožich a dočká se i nějakých těch dějových zvratů. Co se obsazení týká, tak mi nejvíce seděli sympatická Elizabeth Banks, s charismatickým Patrickem Stewartem a vcelku nemluvným, ale o to více vražedným Jonathanem Tuckerem. Titulní trojice byla nemastná, neslaná - ale neurazila. Sam Claflin byl po většinu své stopáže za blbečka na facku. I když má film v popisku komedie, tak se člověku v podstatě nedostane žádného zapamatovatelného vtipného momentu. Pokud by byla humorná linie na vyšší úrovni a film nevznikl v období "boomu ženských filmů", tak bych dal solidní tři hvězdy, v tomto případě jde však o lepší dvě. P.S. Lana rulezzz! ()

Flego

Nefunkčný žánrový hybrid, ktorý ťaží z úspešného námetu, je plný nudných pasáží, zbytočných dialógov a chabej akcie. Ďalej sa vyjadrovať k tomuto filmu je zbytočné, presne ako sledovať ho. ()

BMW12

Původní Charlieho andílky jsem neviděl, tak nemohu srovnávat. Každopádně tento film mě nedokázal moc zaujmout, příběh mě nedokázal vtáhnout. Měli tam dobré vybaveníčko a dobrou Kristen Stewart, ale jinak slabota, ve filmu je spousta zbytečných keců mezi ženskejma. ()

honajz

Jako, nečekal jsem od toho moc. Stačilo mi málo - nějaká slušná akce, sem tam dobrá hláška, na logiku kašlu, a že jsou to holky, tak sem tam se to dá. Sem tam. Jenže tenhle film je zcela genderově nevyvážený a asi bude nutné založit ligu za práva mužů. V tomhle bijáku hrají jen čtyři chlapi, z toho dva podrazáci, jeden nerd a jeden asi přiteplený vygumovaný milionář. Vlastně pět, ještě ten nemluvný zabiják-mašina, co se nakonec - hi hi hi, holky - napíchne. To vám ale byla děsná bžunda, až se na to musel udělat nerdský fór. Jinak všude samá baba agentka, i ta tlustoprdka Naomi Scott dělá, že se umí prát, na tom závěrečném večírku je to až směšné, protože to vyzní, že svět prostě ovládly ženské a jsou všude, všude. Ale jinak jako jo - nějaká akce byla a občas koukatelná, většina vtipů (tedy spíš pokusů o vtip) je sice trapných, ale pár (asi fakt dva) mírně zvedne koutek úst, lokace se sice zmateně, ale střídají, tak ok, na obavení a ty dvě hvězdy to ušlo, ale asi nikdy víc. Chudák Patrick, do čeho to vlez? ()

eraserhead666

Kde byli všichni ti skuhralové, když se před lety točili (a stále točí) jen chlapské filmy, chlapi tohle, chlapi tamto a ženy ve filmech byly jen na okrasu? Hloupé ustrašené puťky, které chlap musel zachránit a opíchat? Dívali se a drželi hubu. Tak proč teď skoro všichni skuhrají, když to přestává platit a stejně přehnané, jako tehdy i dnes chlapské filmy se teď točí ženské? Ty vole, to jako někdo od filmu jako je tento čeká něco sofistikovaného? Hlubokého? Ne, prostě jen další přehnaný akčňák, kde ale jsou hlavními hrdinkami ženy - jsou tvrdé, chytré, neohrožené a tlačí to stejně, jako to tlačí chlapské akčňáky. Vadí mi to? Vůbec ne, protože ten film má pobavit. A to dělá. A sexistickou ruku na srdce (či jiný orgán), pokaždé, když byla před kamerou Kristen Stewart mi bylo úplně u prdele, jaký ten film je. Z té se klube zajímavá herečka. Pokud se tak ještě nestalo, tak se brzy zcela vykoupí za Twilight. ()

ARI50

Hrozný, Kristen ze začátku neuvěřitelná nádherná sexy žena, a pak hrozný, celkově jako předchozí tvorba kterou nemusím tak tohle je stejný případ. Příběh a herci prostě vše nepovedené a pro mě nezáživné. ()

Morholt

Ono ani poslední zpracování Andílků nebylo kdovíco, ale každá z holek měla něco do sebe a občas zafungoval i vtip. Tady se ale nepovedlo prakticky nic. Příběh hodnotit nebudu. Jde o tradiční záchranu lidstva před magorem jdoucím po mocné zbrani a podobná dějová linka k danému žánru patří. Sice bych uvítal nějakou modifikaci, ale v zásadě nic nenamítám. Co mě asi nejvíc uhodilo do očí byl mizerný casting. Ella Balinska starající se o komediální polohu ještě ušla, ale Naomi Scott působila nudně a Kristen Stewart, byť se evidentně bavila, se do dané role přebírající charakter Cameron Díaz vůbec nehodila. Akce, což měl být druhý pilíř filmu, působila strašně sterilně a na rvačkách, kterých bylo možná víc než je zdrávo, byla znát mizerná chorografie a nepovedený střih. Jediný, kdo stojí za zmínku, je Tuckerův zabiják, který sem zabloudil z jiného filmu. Bída, kterou naše kina zaslouženě ignorovala. 15% ()

Lacike

Tento film nie je pre chlapov. Tie neustále feministické narážky na girl power začnú veľmi rýchlo liezť na nervy. Tak jak by bolo neznesiteľné keby postavy celý čas opakovali, že ženy patria za sporák, tak je rovnako neznesiteľné, keď opakujú, že ženy za sporák nepatria. Od prvých sekúnd až do posledných si s tým nedajú pokoj. Chlapi tu sú buď sexistické hovädá, zženštilí úbožiaci, alebo zákerní parchanti. Keď nás takto vidia ženy, tak svet je v riti. Odhliadnuc od týchto kecov je to tuctová špiónska epizódka s nevýraznými postavami bez poriadnej tímovej chémie. Miestami si to trochu užíva len Patrick Stewart, ktorý sa pravdepodobne smeje nad tým v jakej blbosti sa ocitol. A celkom pôsobivý je terminátor Jonathan Tucker, ktorý dá v akčných scénach anjelom poriadne zabrať. Akčné scény sú tým najväčším svetlým bodom filmu. Bohužiaľ ich tu veľa nie je. Jedna väčšia naháňačka a pár krátkych bitiek. Takže výsledkom je celkom nudný film s pár akčnými scénami. Normálne teda film za 2 hviezdičky, ale za tie otravné kecy jednu strhnem. To sa fakt nedalo počúvať. Elizabeth Banks je hrozná krava. 2/10. ()

ScarPoul

V zásade prostoduchá blbina. Ak to mal byť nejaký manifest, tak by som ocenil aj určitý nadhľad. Spraviť film na rovnakú nôtu ako to kedysi robil McG mi príde v rámci doby, ktorá priniesla filmy ako Atomic Blonde, nový Tomb Raider a Bessonovu Annu a Lucy, smiešne. Charlie´s Angels neposúva žáner nikde, len robí tie isté chyby ako jeho filmový predchodcovia. Zápletka je predvídateľná, žánrovo je to neucelené a v rámci akčných scén až televízne. Vývoj postáv je takmer nulový a ani jednu z hrdiniek vlastne nespoznáme. Nemáme na to dôvod, priestor ani správne dialógy. Tie pôsobia ako zo strednej. Vôbec nie dojmom, že ich napísal niekto, kto sa vo filmovom biznise pohybuje vyše dvoch dekád. Tempo to má, aj lokácie ( hoci tiež nevyužité) ale ku koncu je to už pretrpené. A tie úsmevy, romantické náznaky a vtipy sú odtrpené. Jediné plus je Kristen Stewart. Tá by mohla hrať aj metlu v riti koňa a stále by to robila s určitou noblesou. To, že tu výrazne zapadá je už chyba všetkých vyššie spomenutých problémov. ()

MoiJe

Po všetkých tunajších hodnotiach sa mi to páčilo o dosť viac, než som čakala, že bude. Jasné, dosť toho nakecajú a niektoré scény sú v štýle -veľký chlap zrazený na zem a chvíľu neschopný akcie lebo jeho smerom prikopla kancelárskou stoličku-, ale overall je to celkom zábava a ani tie bitky nie sú úplne zlé. Dokonca nevylučujem, že niekedy o 10 rokov pozriem znovu. PS: Chápem to správne, že scéna na lodi bola vyložene len preto, aby Stewart svojim haterom ukázala, že má nejaké funkčné mimické svaly? :D ()

JohnCZ

Naomi Scott je sladká jako vždy, ale film si pro mě ukradl Jonathan Tucker, který se tváří jako Robert Patrick zamlada a náramně mu ta role hitmana sedí. Jinak je to vcelku nesympatickej film, kterej nemá ani duši a ani povedenou akci. V zásadě to na mě působilo, jako na zakázku odvedený produkt poplatný době, který však nemá žádné skutečné filmařské kvality, ani dobrý scénář a až na pár povedených vtipů okamžitě vyšumí. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (viac)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (viac)