Keď inžinierka Elena zistí, že technológiu, ktorú vyvíjala, chce jej šéf predávať ako zbraň, rozhodne sa mu postaviť. Obráti sa na Charlieho anjelov, aby jej pomohli a stane sa jednou z nich. Talentované, akčné a zvodné špiónky spolu musia zachrániť svet pred novou hrozbou, pričom dôverovať môžu jedine sebe a svojim schopnostiam. (Itafilm)

Fary

To je špatný. Fakt špatný. Tak špatný, že mám chuť dát o jednu hvězdičku víc verzi z roku 2000. Ta měla šmrnc, zajímavý děj, bezva zpracování a stylový efekty. Tohle nemá nic - jen bandu vymatlaných a uječených rádoby puberťaček, které mají víc problémů samy se sebou než že by opravdu proti někomu/něčemu bojovaly. Jediný horší "girl-power" film jsou poslední Krotitelky duchů, které jsem narozdíl od tohohle nezvládl ani dokoukat. ()

Ponds

Naprosto zbytečný film, který chce být vtipný, akční, překvapivý, ale není nic z toho. Bohužel nejsou přesvědčivé ani herecké výkony. Ani nevím, proč ta jedna hvězdička. možná je mi až moc líto promrhané šance. ()

TommyZR

Žádná sláva to teda není, původní Charlieho andílci měli aspoň pořádnou akci a šťávu, tenhle remake je o ničem + potěšilo aspoň cameo Rondy Rousey. 2* ()

Litvicek odpad!

Snažil jsem se tomu dát šanci, na původních filmech jsem vyrostl ale tohle, tohle bylo špatné. Celkově v obrovské míře hrozné, nudné, nezáživné, nekoukatelné ale co je nejhorší, strašně hloupé. Nechápu, že tohle někdo dal skutečně dohromady a ještě za to dostal zaplaceno. Nedokoukal ani do půlky, musel jsem to odpískat = odpad. ()

Apanatschi

Ak bola cieľovka 15-17 ročné kočky - tak toto je extra vydarený film! Každý rok robíme letný tábor s nejakou tematikou a pár dní je vždy špeciálnych pre baby (a chalanov zvlášť) - a najmladšie vedúce - animátorky - chceli toto ako tému. Nakoniec to vyhrala Divergencia :-) Ale akokoľvek: posílám lásku! ... v podobe hviezdičiek :-) ()

Asmodin

Koukatelné ano, ale takové neoriginální. Bylo by lepší, kdyby se film jmenoval třeba Sestry v akci, protože s původními 2 filmy to nemá skoro nic společného jen Bossley, Charlieho a 3 holky, které každému nakopou prdel. Původní film byl přeci akční komedie a na to se zde zapomělo. ()

mira007

Charlie Andílci z roku 2000 se trefili do mezery na trhu, kdy byl nedostatek ženských hrdinek, kdy začal poptávku táhnout sentiment po třicet let starých seriálech a kdy byly na vrcholu představitelky hlavních hrdinek - Charlie's Angels z roku 2019 jsou jedním z mnoha zaměnitelných snímků dneška - trochu vtipné, akční,neoriginální zápletka a nějak tomu chyběla šťáva ikdyž jsem žánrově věděl co čekat. Nevím proč, ale tenhle film na mne zpracováním působil jako film od holky ( bez toho aniž bych si všiml jména režisérky ) pro holky. ()

Greg25

Je to dějově trochu jako dlouhá, akorát dražší a blyštivější epizoda seriálu. Není to pořádně komedie, ani akční snímek, ale bavilo mě to. Taková zábavná oddechovka, která svižně utíká. Kristen Stewart skvělá, evidentně herecká poloha, která jí skvěle sedí. 65% ()

warrenur

Pobavil ma guru Saint, typek starajuci o zdravie a stravu. A potesil Kristen-in biely priliehavy topik v kamenolome. ;) Srandovne bolo, ze v dalsej scene par sekund na to, jej to zatrhli, alebo si to sama uvedomila...heh. A twist potom, ako Mrs.Boz opustila stanoviste uz nebol uveritelny. Taka prvoplanova blbina, co obcas pobavi a je bohata na logicke premety. Po velmi slusnom City on the Hill, Jonathan Tucker-ovi sadla i tato zaporacka uloha. Ma na to tu spravnu vizaz chladneho "hajzlika". Ale ze nam nakoniec tolko anjelikov v topikoch tak efektne odstranilo celu ochranku....kde boli dovtedy?!;) Inak slusna slabota. ()

Chundys

Obrovská nuda a žádná akce! Stěží dokoukáno, ale přeci jen ta jedna hvězda je za tu pidimidi akci a hezký holky! Ke zbytku se nevyjadřuji!!! ()

Matli

Občas se to dalo, ale ten film je prostě špatně natočený, škoda těch hereckých výkonů Patricka Stewarta, měl se věnovat něčemu jinému. Holky hezký, ale to je asi tak vše, i ta akce hodně pokulhává, krom potetovanýho nácka, to je řízek, ale jinak nic moc. 38% ()

Bozvav

Proč se k tomuto proboha propůjčil Patrick Stewart, bylo pro mne jedinou záhadou při sledování téhle klišovité děsně kůůl sračky, bez špetky invence, humoru či napětí. Banda totálních pipin v čele s upíří trubkou, která vypadala, jak kdyby ji vytáhli z nějakého klubu pro nóbl homo štětčí klientelu se pokouší být super špionkami ve stylu Jamese Bonda, akorát že jedinou jejich zbraní jsou ploché hrudníky, hezké nohy a debilní dialogy. takhle zprznit odkaz skvělých a sexy andílků, by mělo být žalovatelné. V tomto díle vidím jasného adepta na zlatou malinu. Jak prohlásila moje 13letá dcera: "Zatím co první dva filmy jsou super, tak ten třetí byl tak blbej, že jsem si raději šla napsat úkol do matiky". To mluví za vše. Za mne jeden slepičí krok od naprostého odpadu (za ty krásné boty). ()

Rathalos

Tak oproti Charlieho anjelom z roku 2000 toto bolo ovela ovela lepsie a hlavne zabavnejsie,obcas vtipne,niekedy zase akcnejsie a trio Kristen Stewart,Ella Balinska a Naomi Scott boli vyborne a sexy,najma tretia menovana,milujem ju,sadli mi ovela viac ako baby v starej verzii filmu a aj zaporaci boli dobre vybrati co sa tyka hereckej stranky,takze za mna uplna spokojnost...:-) ()

BOURQUE

„Nová generácia Charlie's Angels“ v réžii E. Banks by som nenazval ani reštartom/rebootom, ani dielom, ktorý rozvíja vesmír známeho príbehu. Spíš sa jedná o tuctovú záležitosť, ktorá sa snaží zaujať v moderných šiat, osloviť hlavne dnešnú, mladú generáciu. Príbeh klasický so všetkými známymi šablónami a modernými hračkami, len jedným malým prekvapivým momentom. To však k úspechu nestačí, hlavne keď si vezmeme, že akým spôsobom je to záverečné vyvrcholenie „bagatelizovaný“. Trojica K. Stewart, N. Scott, E. Balinska je zaujímavá, každá z nich má svoje silné a slabšie stránky (ako to už býva), ale jednoducho necítiť, nie je vidieť, medzi nimi tú kohéziu, čo by sme čakali. P.S.: Niektoré bývalé „Charlieho anjeli“ sa dočkali peknému gestu – viac post scény počas záverečných titulkov. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

char_t

Ten moment, kdy se snažíte dokázat, že ženy dokážou všechno... A přitom každá vaše hrdinka umí právě jednu věc, ale zato má dokonalý make-up, cool značkové šatičky, před každou bitkou navštíví kadeřníka, a situaci vyřeší zásadně tím, že umí sbalit chlapa. Elizabeth Banks by měla zůstat u hraní a do režie a scénáristiky se nepouštět. Druhá hvězda snad jen za kameru Billa Popea (Matrix, Scott Pilgrim...), ale to už musím zamhouřit obě oči. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (viac)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (viac)