Banda gangstrov závislých na zločine našla seberovného - gangsterského policajta, ktorý sa v trestaní zločincov výslovne vyžíva. (Forum Film SK)

Sejkorka

Po dlouhé době dávám 5*. Skvěle natočená kriminálka se spoustou překvapivých zvratů. Včetně nečekané pointy (dva "okrajoví" týpci byli domluvení, že vyšplouchnou s ostatními lupiči. V tom spočívá ta dokonalá loupež). Hlavní hrdina - Gerard Butler - je sice tvrďák jak křemen, ale dokáže si i poplakat, jak mu chybí dcerušky. Tenhle film si říká o dvojku, nebo ne ? ()

padlar

Nebyla to taková akční jízda, jak jsem čekal. Vlastně to mimo přepadení dodávky na začátku a samotné loupeže na konci bylo takové celé o ničem. Zbytečné scény, které neměly žádný přínos k posunu děje a které film jen zbytečně natahovaly (rozpad manželství policisty, výchovná promluva jednoho z lupičů k doprovodu jeho dcery na ples, ...). Nepochopil jsem záměr režiséra se scénami, ve kterých se hlavní dva rivalové několikrát potkají. A už vůbec jsem nepobral, na základě čeho policie vyvěštila, co bylo cílem loupeže. Indicie k tomu neměla žádné. Závěrečná přestřelka byla slušná. Ale zase - pochybuji, že by jí policie v daném okamžiku rozpoutala vzhledem k množství lidí okolo. Závěrečné vysvětlení toho, jak to všechno vlastně bylo, bylo slušným závěrem. Musí se nechat,  že tak, jak mi byla postava G. Butlera vysloveně nesympatická, tak skvěle byla zahraná. ()

gggggg

Absolútne fenomenálny Gerard Butler tu podal asi najlepší a najpresvedčivejší výkon svojej kariéry. Výborná, svižná akcia, geniálna atmosféra a skvelý prelinajúci sa dej medzi týmito dvomi faktormi. ()

PORTER44

Povedlo se jak po herecké stránce tak akční scény,bylo vidět že lupiči nejsou žádný amatéři ale profící a šli do toho z vostra,zase na druhé straně jsou i ostrý poldové který si jak bylo vidět mohli dovolit skoro cokoliv,sice se tam našlo pár slabších míst kde se toho dělo míň ale přestřelka na začátku a na konci výborná akce a jak se ukázalo bylo všechno úplně jinak kdo byl vlastně hlavní padouch. ()

Tomgunses

Scéna na střelnici, která charakterizuje tento neskutečný film. Parádní, viděno po 5 x. Butler i Schreiber fantastica. Super akce, super příběh. Málo který film mne v poslední době tak dostal. 85 % ()

Gerard Butler chce zachránit svět

Gerard Butler chce zachránit svět

27.06.2020

Herec Gerard Butler patří v Hollywoodu už řadu let k akčním jistotám. Nehraje sice v těch největších blockbusterech a jeho filmy v kinech čas od času šeredně vyhoří, hvězda snímků 300 nebo Pád Bílého… (viac)