Team Thor: Part 2

všetky plagáty

Druhý díl parodického videa od tvůrců filmu Thor: Ragnarok odkrývá další střípky z Thorova (Chris Hemsworth) odpočinkového pobytu v Austrálii. Video bylo v rámci propagace vznikajícího celovečerního filmu poprvé prezentováno jako bonus na Blu-Ray verzi snímku Doctor Strange a následně zveřejněno online. (J.Connor)

Radiq

Nevím, jak ostatní, ale já viděl čtyř-a-něco-minutovou a ne jedno-minutovou verzi. Ale asi je to jedno. Jede to ve stejném duchu, jak první díl, akorát tady už to není tak vtipné. ()

VanTom

Opakovaný, rozvíjený a natahovaný vtípek přestává být tolik vtipný, ať už mají vypravěči svou "mockumentární" formu sebevíc v malíku. ()

P1tr

Minuta je velmi krátká stopáž a zůstává otázkou, zda se dá něco takového objektivně hodnotit a zda by se to vůbec hodnotit mělo. Ale když už tu profil tohoto kousku je, tak musím říci, že jde sice o mega krátkou scénku, která ale ze svého omezeného času těží maximum a jde o další povedený skeč s Thorem a jeho spolubydlícím. ()

orkadimenza

Jako vážně? Minutové video o Asgardských love? To už sem rovnou dejte k hodnocení všechny Marvelovské potitulkové scény, tohle je úplně zbytečné. Mám pocit, že tohle je jen další propagace Hemsworthova těla. ()

EmilHS

Podobně založený humor jako v novém Thorovi, ale s rozdílem, že tady se lidem vtipy nelíbí a v Ragnaroku ano. Styl hodnocení tady asi nikdy nepochopím...... :( ()