Team Darryl

všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
USA, 2018, 6 min

Třetí pokračování parodického fiktivního dokumentu od tvůrců snímku Thor: Ragnarok. Tentokrát nebohý pozemšťan Darryl (Daley Pearson) nemusí ve svém obydlí snášet výstřelky severského boha, ale někoho dokonce ještě rozmařilejšího, Grandmastera z planety Sakaar (Jeff Goldblum). Video bylo zveřejněno jako bonus na Blu-Ray verzi zmíněného třetího pokračování filmů o Thorovi. (J.Connor)

boshke

Nebolo to zlé. Jakkoli byl Goldblum jako Grandmaster v Ragnaroku skvělý a jakkoli i zde potenciál byl, tak narozdíl od Team Thor dle mého nebyl plně využit... 60% ()

P1tr

Čím více Jeffa Goldbluma, tím lépe, obzvláště, když se dočkáme bonusových minut strávených s jeho Grandmasterem v pokračování mockumentaristické série krátkých filmů, která prezentuje vesmírného podivína v řadě humorných situací, jak se snaží navyknout na život na Zemi a zároveň si zachovat svůj vlastní styl. Waititi je s tímto stylem humoru jako doma a prezentuje nám suverénních a třeskutých 6 minut, jejichž největší chybou je to, že je to jen 6 minut, neboť nebudete nasyceni a budete chtít víc. ()

toi-toi

Neskutočné suchý humor, ktorý je postavený na tom, že Jeff Goldblum sa chová...., nuž ako Jeff Goldblum. Jemne dementné, avšak stále so šarmom. Škoda, že vtip už raz bol povedaný a toto je iba jeho opakovanie. ()

EmilHS

Jednoznačne 100%, prostě bez chyby. Nechápu jak to někdo může hodnotit jinak. Nejvíce se mi líbil první díl, ale i tento je skvělý. Místo Thora je zde Grandmaster (Jeff Goldblum), ale vůbec to nevadí. Grandmaster si zvyká na zem a přistěhuje se k Darrylovi. Postupem času si začne dělat nárok na vládce země, tak točí videa a Darryl mu s propagandou pomáhá :D. Nejlepší vtip: The horse has my face. Did you notice? -- Klidně by mohl být natočený další Team. Z Marvelovských kraťasů se mi tato "trilogie" líbila nejvíc. ()