Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Mikino00

Komedie s vtipnou zápletkou, lehce překombinovaná, ale i tak na poli současných komedií nadprůměr. Trochu mi vadila přílišná vyhrocenost některých situací či množství náhod, ale celkově se jednalo o oddychovou zábavu. ()

Marys

Je to komédia? Je to akčný film? Niečo medzi? Ani jedno? Ďalšia komédia, ktorej trailer predčil film. Výrazne. Pár vtipných zábleskov to malo, ináč to bol akýsi podivný hybrid žánrov, do ktorého v záverečnej pol hodine malo prísť veľa nečakaných zvratov, všetky však boli nepremyslené. Vlažné. Odfláknutý scenár. Škoda toho. Tešil som sa. ()

Ollie235

,,Man, glass tables are acting weird tonight." Bláznivá komedie, která si na nic nehraje. Zápletka mnohdy skáče za hranu uvěřitelnosti, ale o to tady vůbec nejde. Díky svižnému tempu a pořádné dávce vtipných situací jsem se opravdu bavil. ()

rotel

Moje očakávania sa vôbec, ale vôbec nenaplnili. Myšlienka super, začiatok bol viac než sľubný, no potom sa to zadrhlo, a nebyť pár celkom vtipných scénok, moje hodnotenie by bolo ešte nižšie. Je viac než isté, že sa k tejto komédii už nevrátim. ()

Flopik

Mám pre vás jednu radu. Vypnite mozog a budete sa kráľovsky baviť.Svižné , vtipné ani chvíľu to nenudí, skvelí herci, nádherná Rachel smial som sa nahlas a dokonca skvelá akcia. 100% viac takých komédii. ()

majec4

Celkom podarena thrillerova komedia, ktora potesi roznymi vtipnymi scenami. Pozdavalo sa mi aj herecke obsadenie. McAdams je kost, Bateman je sympatak no a Chandler je proste starsi brat, ktoremu to nevyslo az tak ako sa zda. Suverejne to ale vyhral Jesse Plemons, lebo jeho postava bola cisty ulet. Aj ostatne vedlajsie postavy boli fajn a miestami mali vsetci svetle chvilky, kedy som sa neudrzal smiechom (podplacanie, Danzel Washington a pod). Dalej musim ocenit, ze to nebola typicka fekalna americka zalezitost, no malo to aj nejaku tu inteligenciu. Bavilo ma to a mozem povedat, ze si zelam pokracovanie. ()

cskomando

Bláznivá dovolená skvělá, Šéfové na zabití ještě lepší pecky, ale tohle ? Průměrný film, který sem tam vyplodí nějaký ten vtip, ale čím víc se snaží děj filmu zamotat, tim hůř to dopadá. ()

petikacka

No, byla to kupodivu fkusná i ftipná americká jízda jednou noční hrou mezi přáteli, sousedem a bratrem...Taková sonda do sociálních vztahů dnešní doby a opravdu se povedla...Pobavila jsem se a vo tom to asi celé mělo být...Za mě 85% ()

Sunny.69

Musím říct, že už je to dlouho, co jsem viděla akční/krimi komedii, které by měla fakt kvalitní zápletky, rozuzlení, vtipné zvraty, dobré herce a k tomu všemu vkusný humor. Milé překvapení. ()

warrenur

Film napriek zaujimavym hercom mi prisiel slaby, mnohe sceny az trapne a humor sileny, nie originalny. Vidiac cervene cislo, cakal som podstatne viac. Na zabavu a humor mam zrejme ine naroky. Neodporucam. ()

Bozvav

kdyby to bylo kratší a mělo méně hluchých mít, sld událostí nbyl lehce křečovitý, šla bych s hodnocením do plných. Takto lepší průměr.60%. ()

ink flo

Opět se potvrdila moje teorie, že u drtivé většiny filmů poznáte, že budou dobrý, během prvních 3 minut. Výborná akční komedie s Dexterem, podivínem ze star trekovskýho dílu Black Mirror a borcem, co vypadá jako jeden z Baldwinů na téma fincherovy "hry". ()

phamphi

Krásně odvedená komedie na motivy legendárního dramatu Hra s Michaelem Douglasem, se spoustou filmových a popkulturních referencí, s krásně zamotanou zápletkou a nečekaným rozuzlením. Nejlepší hláška: "Man. Glass tables are acting weird tonight." Mimochodem, český překlad měl znít "Herní noc", nikoli "Noční hra". Podobně jako History of Violence nemá být "Dějiny násilí", ale "Násilná minulost". ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo