Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

Toren

7/10. Velmi slušná komedie, která hezky odsýpá, staví na funky tématu a nebojí se občas umazat drsnějším fórkem. A má to tři scénky, které mě od srdce rozesmály (sousedův odchod do tmy, "krvavý" pejsek a kufr, co spadl příliš pozdě). Nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem fakt příjemnou věc, která splnila svůj účel. A Rachel McAdams je k zulíbání! ()

golfista

"Kvalitní americká komedie" to je ve většině případů oxymóron. Tady ovšem výjimka potvrzuje pravidlo a můj naplno rozesmátý obličej u mnoha scén je toho důkazem. ()

verbal

Vkusných, vtipných a zábavných amerických komedií je jako kulturních a pracovitých cigošů. Takže když už se jednou za menstruační cyklus vyžrané šedesátileté matróny Sandry Čonkové nějaká objeví, určitě to hned není záhodno globalizovat po vzoru zkurvených sluníčkářů, a jeden může leda tak s dokonale suchým xichtem Argonauta Bejtmena opatrně pokývat hlavou a uznale zamručet. Tahle rozhodně neparazituje na sociálních dávkách, nekrade vše, na čem drží magnet či na čem lze v Oktávii přehrát cédéčka a nedělá sousedům ze života smradlavou, uřvanou a zabordelenou noční můru. Solidně sarkastický, vcelku originální a tumorný scénář, který se drží daleko od obvyklých fekálů a mongoloidních trapáren, dobře vybraní, přirození a sympatičtí herci, co netrpí zánětem trojklaného nervu, a kulantní výprava a režie z toho udělaly překvapivou výjimku, kvůli které se sice člověk nezačne hned merkelovsky asimilovat, nicméně alespoň na chvíli přestane intenzivně přemýšlet o plošné deratizaci. ()

Enšpígl

Konečně blockbuster co umí po celou stopáž bavit, nenudit, těží z originální zápletky a odpoví na otázku, která herečka má v Hollywoodu top zadek. ()

Cervenak

Obstojná thrillerová komédia so slušným pomerom dobrých a trápnych vtipov. Viackrát som sa schuti zasmial (celá story s Denzelom, operácia prestrelenej ruky...), ale napriek tomu zostal pocit nie celkom využitého potenciálu. Ako vždy skvelý Jesse Plemons. ()

Malarkey

U této komedie je překvapivé to, že nemá standardně slušný komediální nástup, který postupem času klesá do průměrnosti a klasického happyendu. Naopak jsem ze začátku moc nevěděl, co si o filmu myslet, až mě po dvaceti minutách přesvědčil o své originálnosti v námětu a hlavně minutu po minutě začal čím dál tím víc bavit. Nakonec se z tohoto filmu stala jedna z nejoriginálnějších komedií za poslední dobu a já odcházel spát s vysloveně dobrou náladou. ()

T2

Rozpočet $37miliónovTržby USA $69,179,066Tržby Celosvetovo $117,679,066Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,689,669Tržby za predaj DVD v USA $5,964,754║ Úvodom to vypadalo zas na riadne praštenú podprahovú bejkovinu, nakoniec ale sa to rozhýbalo v celku konzumnú a miestami aj príjemne zábavnú praštenú nočnú hru. /60%/ ()

Fr

„NA TUHLE NOČNÍ HRU NEZAPOMENETE…“ /// Parádní McAdams a klasicky praštěnej Bateman. Jo, a celkem zajímavá zápletka s prostorem pro fóry, bez extra logiky, ale zaměřením na spád. Převažujou sympatie nad pohoršením… a vo tom to je! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často nevím, jak se znova vrátit do hry. 2.) Tahle Hra se brala moc vážně. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ * ()

EvilPhoEniX

Vynikající Komedie, která se vůbec nepodobá Americkému stylu, vyhýbá se klišé a představuje hodně inteligentní žánrovku. Rachel McAdams je k sežrání, Jason Bateman hraje klasicky obstojně a hodně vtipný mi přišel Jesse Plemons v roli tajemného policisty. Má to skvělé tempo, dobrou myšlenku, slušné hlášky i fajn situační humor, pěkně dávkované zvraty, které ke konci jsou čím dál střelenější a také dojde i na akci a dávku napětí, takže za mne hodně velká spokojenost a perfektní zábava. Pokračování bych se nebránil. 85% ()

tron

„Made in China? Je to vôbec pravé?“ Škoda prestrelenej stopáže a viacerých hluchých miest, pretože hoci sa mi do Nočnej hry bohvieako nechcelo (napriek rozkošnému psíkovi z plagátov, ktorý má však vo filme len cameo), nakoniec som si ju celkom užil. Mnohé pasáže, nápady a momentky boli bez debaty minimálne na 70% (Denzel Washington, Edward Norton, zakrvavený pes, running gag s nerozbitnými stolíkmi). Spravidla to ale po takejto parádnej scéne znova upadlo do rutiny a nevtipnej stagnácie. Jason Bateman a Rachel McAdams sa to síce snažili vyťahovať, ale niekedy nestačí ani Jasonova sympatická obyčajnosť (celé to aj produkoval), ani Racheline pôvabné úsmevy. Postavy ich kamarátov sú obsadené neznámymi, ale dobrými hercami. Najviac pozornosti pravdepodobne upúta Jesse Plemons. Tomu by som dal hororový spin-off, v ktorom by zažiaril ako psychopatický sused-policajt, ktorý by vštekých po nociach stalkoval, na konci by ich brutálne povraždil, následne sexuálne zneužil a potom by prišli kukláči a odstránili by ho. Som rád, že môj kamoš zo Zajtrajších novín, Kyle Chandler, to nevzdal a stále hrá. Plus potešia hlášky („Mark Wahlberg by takú malú rolu nikdy neprijal.“). Rozuzlenie by som pri takom prekombinovanom deji (+ scéna v záverečných titulkoch, vlastne sú tam dve, ale s hlavným dejom súvisí len prvá) neriešil. ()

B!shop

Fakt hodne prijemny prekvapeni. Originalne pojata cerna komedie, ktera se obejde bez fekalniho humoru a romantiky a od zacatku do konce slape jak hodinky. Po sviznym, ale nikterak objevnym uvodu se rozjede samotna Nocni hra, ktera se s pribejvajicima minutama cim dal vic zamotava, az jsem nakonec nevedel, co je nahrany a co ne, o zvraty neni nouze, ale misty to je uz precejen lehce prekombinovany. Navic se film neboji nejakyho toho fuckovani nebo krve, takze za to taky body nahoru. Vsechny dvojice "soutezicich" jsou sympaticky, kazdej dostane prostor, ale nejvic samozrejme extra sympataci Bateman a McAdams. Nektery sceny jsou sice uz krapet moc a trochu neverohodny, ale vyvazuje to kupa tech skvelejch a neni nouze neustale o nejaky, vetsinou nadprumerny vtipy. A samozrejme se najde i par masakralnich (obcas doslova). K tomu si pripoctete sviznou rezii, fajn vizual a nabouchanej soundtrack a mame tu jednu z komedii roku. ()

dO_od

// Rachel McAdams potvrzuje, že je nejen největší zlatíčko mezi herečkami, ale především je dokonalá v jakémkoli žánru, který zkusí. I díky ní (celá barová sekvence geniální) jsem si tuhle lehce nadprůměrnou komedii užil víc, než jsem vlastně čekal. Plus teda ještě skleněný stoly. Chovaly fakt divně. 7/10 ()

Jara.Cimrman.jr

"Hraje si s tvýma koulema a doslova zabíjí miliony našich dětí." Extrémní soutěživost mě nedávno opustila, spermie se mi pohybují už jen při zemětřesení a neexistuje auto, které bych vyměnil za příjemně strávený večer u pohodového filmu. Tím pro mě Noční hra je a já jsem se bavil při pokusech o samokouření, vyndávání neexistující kulky podle návodu či mlácení padouchů hasičákem. A taky jsem se poučil v tom, že pravý agent FBI se pozná podle toho, že si ani v noci nesundává sluneční brýle. To se může hodit. ()

EdaS

Slabší čtyři, protože to mohlo být rafinovanější, ale i tak hodně svižné zábavy se sympatickým obsazením a odpichovým soundtrackem. ()

H34D

Jestli poslední roky ve filmovém průmyslu něco nechápu, tak proč se netočí více nestupidních a netrapných komedií. Game Night je je stupidní jen trochu a příjemně, jinak se jedná o docela zamotanou legrácku, která v sobě obsahuje překvapivě velkou porci napětí a akce (na poměry komedie samozřejmě). Večer s noční hrou se povedl, byť zasmát jsme se mohli i více. 7/10 ()

dobytek

Jason Bateman se začíná pomalu probojovávat mezi moje nejoblíbenější herce. Ten může hrát snad v čemkoliv a vždycky mě spolehlivě pobaví. Jinak tahle komedie patří k tomu nejvtipnějšímu, co jsem v poslední době viděl. Bavil jsem se od začátku až po netradiční závěrečný titulky. Přemejšlim, jestli je nějakej důvod, proč nedat 5 hvězd. A nic mě nenapadá. ()

choze

Nepříliš vtipná komedie zkombinovaná s nepříliš napínavým thrillerem. Ale herci jsou fajn a na pár vizuálních vychytávkách je vidět i režijní snaha. ()

Gilmour93

Bláznivá variace Fincherovy Hry, která se střídavou úspěšností chrlí popkulturní vtípky (hádání Nortona bylo fajn, Not-Denzel linie už zase tolik ne) a stejně tak si počíná v situačně-konverzačním humoru (vyndávání kulky z předloktí pobavilo, groteskní scéna s přehazováním Fabergého plastového vejce naopak vypadala, že ji tam autoři museli mít, i kdyby z ní trapnost stříkala). Na jedno podívání dobré, ale mám obavy, že po dalším by se to okoukalo jak dobro v Batemanově tváři.. ()

3DD!3

Ozark meets Dexter. Komediální verze Fincherovy Hry s rodinnou příchutí. Zvratů je sice o trochu více než by bylo záhodno, ale stejně je to velká paráda. Jedna z těch lepších komedií, které teď kempují na Netflixu. Pro hráče deskových a společenských her povinnost. ()

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo